Кент закликав Україну бути пильною під час співпраці з Китаєм

Про це заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент заявив в інтерв'ю одному з телеканалів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".
"США мають величезні обсяги торгівлі з Китаєм, а для України Китай зараз є найбільшим експортним ринком, і це нормально. І саме про це йдеться, коли ми говоримо про торгівлю. І мати експорт українських сільськогосподарських та інших продуктів і сировини до Китаю, якщо це сприяє українській економіці, це нормальна торгівля. Якщо ми говоримо про загрозу Китаю нашим і вашим інтересам, то це дещо інше", - сказав Кент.
За його словами, американські підприємці, які працюють з Китаєм, неодноразово скаржилися на випадки крадіжки інтелектуальної власності та спроби взяти під свій контроль ключові підприємства в інших країнах.
У цьому контексті він нагадав про ситуацію з "Мотор Січчю", яка є компанією світового рівня. За словами Кента, китайські акціонери не зацікавлені в тому, щоб люди працювали в Запоріжжі, їм потрібна інтелектуальна власність для того, щоб розвивати виробництво у Китаї.
"Ми вважаємо, що українським держслужбовцям і компаніям треба бути дуже пильними, щоб уникнути цієї потенційної втрати контролю над інформацією про виробництво. Але це інша річ, аніж нормальна економічна діяльність. Отже, є можливості, але є і загрози", - резюмував заступник помічника держсекретаря США.
Опасные это партнеры - китайцы
Про йухи,гавно и рот
Можете не сомневаться -
Это русский патриот.
русский, это ваши исконные духовные скрэпы. Люди живут совсем по-другому, не так, как русские.