9586 відвідувачів онлайн
21 601 129

"Квартал 95" заявив про перехід на українську мову

"Квартал 95" заявив про перехід на українську мову

Російська мова залишиться у виступах "Кварталу 95" для пісень і фонограм, а також у випадках, коли це "виправдано творчим задумом".

Про це повідомляє пресслужба "Кварталу 95", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини".

Зміни пов'язані з набранням сили закону про державну мову.

"ТОВ "Квартал 95" у своїй діяльності завжди дотримується всіх вимог чинного законодавства України. 16 липня набувають чинності нові норми Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Від сьогодні, 16 липня, супровід (конферанс) усіх концертів "вечірнього Кварталу" здійснюється державною мовою", - заявила пресслужба.

Нагадаємо, відповідно до закону, концерти, шоу-програми, культурні та розважальні заходи мають проходити українською мовою.

Нагадаємо, ще у квітні "Квартал 95" висміював обов'язкове вживання української мови у сфері обслуговування, поставивши номер про україномовний бордель.

Топ коментарі
+81
5 РОКІВ НЕ ДИВЛЮСЯ ЦЮ ШЕЛУПОНЬ!
показати весь коментар
16.07.2021 22:48 Відповісти
+79
До 14-го года иногда смотрел, но потом - как отрезало. "Сватов" и прочую ерунду для очень простой публики не смотрел никогда.
показати весь коментар
16.07.2021 22:54 Відповісти
+72
;Зеленський- то не український гумор. Зеленський-гумор для бидла;
(Лесь Подерв'янський)
показати весь коментар
16.07.2021 22:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Захочеш жити (бабок) і не так розкорячишся - закон шоу-бізнесу.
показати весь коментар
17.07.2021 10:44 Відповісти
зебилы, я тут впервые с вами соглашусь - это порошенко виноват в том, что квартал95 перешел на украинский.
показати весь коментар
17.07.2021 05:46 Відповісти
Кровосісі - говорив один «велікій» політик
показати весь коментар
17.07.2021 06:31 Відповісти
юди перефарбувались
показати весь коментар
17.07.2021 06:39 Відповісти
Це дешеве лайно взагалі треба розігнати
показати весь коментар
17.07.2021 07:20 Відповісти
95 квартал це п'ята колона паРаші!
А п'ята колона зайва, тому повинна померти!
Армія, Мова і Україна - понад усе!
показати весь коментар
17.07.2021 07:47 Відповісти
Малоросы
показати весь коментар
17.07.2021 07:59 Відповісти
Нагадаємо, ще у квітні "Квартал 95" висміював обов'язкове вживання української мови у сфері обслуговування, поставивши номер про україномовний бордель.Джерело: https://censor.net/ua/n3277672. А ще нагадати, як наш гарант відзивався про Україну раніше, що його батько говорить про державну мову...У цієї мразі з 95 відстійника усе залишиться по-старому.
показати весь коментар
17.07.2021 08:13 Відповісти
З смітника почувсь якийсь голос. Квартал? Хм. Навіщо вони самі-себе в смітник викинули? Хм.
показати весь коментар
17.07.2021 08:31 Відповісти
Перефразируя Крылова:
А вы, шуты, как ни садитесь,
Все в музыканты не годитесь.
показати весь коментар
17.07.2021 09:08 Відповісти
И что, теперь мовою будут про термос рассказывать?
показати весь коментар
17.07.2021 09:22 Відповісти
Дизель шой на русском работает. Что остается смотреть? Таньку и Володьку с их "Володька не позор мене"?
показати весь коментар
17.07.2021 09:29 Відповісти
дизель-шоу продает свои выпуски в рашу. на канале "че!" показывают
показати весь коментар
17.07.2021 16:56 Відповісти
Будет шутить на Азiровке?
показати весь коментар
17.07.2021 09:31 Відповісти
За ті "жарти" про Майдан і Україну їм пора на "кутні зуби жартувати".
показати весь коментар
17.07.2021 10:49 Відповісти
Фильмы (95 квартала) в московии то же перевести на мову.
показати весь коментар
17.07.2021 09:45 Відповісти
Судя по перечню которые предоставил " квартал" где они собираются использовать русский язык, украинскому остается только конферанс, МХАТовская пауза и пару шуток про Украину. , и то это будет проходить " на ломанном сербском". Так закон есть .. или закона нет... ( а то ведь у нас " по закону" и в лестничных клетках курить нельзя.. ну и ШО..)
показати весь коментар
17.07.2021 11:39 Відповісти
фУ..Хто це лайно взагалі дивиться. Рівень гумору - нікчемний.
показати весь коментар
17.07.2021 12:42 Відповісти
''О вечір , ти увечері раптово настаєш.
І якщо ти , друже , тупо байдики б'єш.
Сьгодні всі ви , і він і вона.
З'їжте трошки криворогульного гімна!
показати весь коментар
17.07.2021 12:46 Відповісти
"...продовжуйте їсти кривожитківського лайна".
показати весь коментар
17.07.2021 17:12 Відповісти
Иван и Гоша,пииты вы наши доморощенные...Город то тут при чем?Там же люди,работяги,а вы????...
показати весь коментар
17.07.2021 17:16 Відповісти
А хто голосував за блазня???? Їжь те!
показати весь коментар
21.07.2021 12:48 Відповісти
Ги
показати весь коментар
17.07.2021 17:54 Відповісти
Типичные гешефтмахеры. Работают только с пинка.
показати весь коментар
17.07.2021 18:22 Відповісти
Побачимо. Побачимо...Чи то буде українська мова. Чи суржик.
показати весь коментар
17.07.2021 18:36 Відповісти
смотреть квартал после того как они поставили своего карлика президентом и кинули с обещаниями на выборах - удел полностью опущенного зверя.
показати весь коментар
17.07.2021 19:27 Відповісти
Много денеХ потеряют.
показати весь коментар
17.07.2021 19:29 Відповісти
Сторінка 2 з 2