7408 відвідувачів онлайн
8 743 53

Киянку Калініну вдруге помилково внесли до санкційного списку РНБО: "Це ж треба так лажати. Нікому не побажаю зіткнутися з подібним"

Киянку Калініну вдруге помилково внесли до санкційного списку РНБО: "Це ж треба так лажати. Нікому не побажаю зіткнутися з подібним"

До санкційного списку Ради національної безпеки і оборони (РНБО) помилково внесли киянку Ольгу Калініну, яка є однофамільницею "секретарки територіальної виборчої комісії" Первомайського району в окупованому Криму. Вона не може отримувати зарплату і користуватися банківськими картками. Більше того, таке відбувається вже вдруге.

Як пише "Обозреватель", попри те, що жінка не має жодного стосунку до "виборів" на окупованому півострові, її ім'я та прізвище потрапили під санкції вже вдруге, передає Цензор.НЕТ.

У підсумку молодша наукова співробітниця Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка не може отримувати зарплату і користуватися банківськими картками у зв'язку з тим, що її рахунки повністю заблоковані.

Зазначається, що першого разу, в 2018 році, для того, щоб домогтися справедливості, Ользі знадобився майже рік.

Киянку Калініну вдруге помилково внесли до санкційного списку РНБО: Це ж треба так лажати. Нікому не побажаю зіткнутися з подібним 01

"У 2018 році життя молодої жінки круто змінилося. Щасливу дружину і маму маленької Агати поставили перед фактом: тепер вона "терористка". Причому довгий час Ользі не говорили навіть у банку, чому заблоковані її рахунки", - пише видання.

"Це коштувало нервів, часу, сил ... Нікому не побажаю зіткнутися з подібною ситуацією...", - розповіла вона.

За її словами, за той випадок перед нею ніхто навіть не вибачився, так ще й історія повторюється.

"Ніхто навіть не перепросив за те, що сталося в 2018 році! І якби не розголос, не допомога ЗМІ, прокуратури АРК, Держприкордонслужби України, які надали докази того, що я ніяка не терористка, то я би досі жила в пеклі. Це ж треба так лажати, щоб удруге помилково "відправити" людину під санкції! Але, знаєте, навіть не здивуюся, якщо через кілька років знову побачу себе в подібному списку", - додала Калініна.

Киянка готується до чергового витка боротьби за справедливість, їй знову доведеться доводити, що вона не терористка і не має жодного стосунку ні до проведення "референдуму" в Криму, ні до "роботи на Росію".

"Крім фінансових обмежень, у травні 2018 р. РНБО своїм рішенням доручила Міністерству закордонних справ України поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, США та інших держав про запровадження санкцій і поставити перед ними питання про застосування аналогічних обмежувальних заходів. Перевіряти на собі їх Ольга Калініна, звичайно ж, не хотіла - сім'я вирішила навіть не намагатися виїхати у відпустку за кордон", - зазначає видання.

Топ коментарі
+10
Но ведь Ольга Калинина никому не признается,что голосовала за зелень,не так ли?
показати весь коментар
03.08.2021 12:09 Відповісти
+6
Поки наші спецслужби б'ються одне з одним за Чауса - на території України білоруський режим знищує свого опозиціонера Шишова. А відкрито протистояти Лукашенку Зеленському, ну, дуже не хочеться. Адже той може розповісти неприємні для нього деталі вагнергейту.
показати весь коментар
03.08.2021 12:10 Відповісти
+5
дурний комент, аби бзнути
показати весь коментар
03.08.2021 12:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Но ведь Ольга Калинина никому не признается,что голосовала за зелень,не так ли?
показати весь коментар
03.08.2021 12:09 Відповісти
дурний комент, аби бзнути
показати весь коментар
03.08.2021 12:46 Відповісти
С вероятностью 73% он прав...
показати весь коментар
03.08.2021 12:48 Відповісти
Оля,не нервуйся.)
показати весь коментар
03.08.2021 13:15 Відповісти
Коли в голові не мозок а соя,і не таке напишеш!
показати весь коментар
03.08.2021 17:06 Відповісти
"В 2018 году жизнь молодой женщины круто изменилось."

"Но ведь Ольга Калинина никому не признается,что голосовала за зелень,не так ли?" - по вашему выходит, что она должна была проголосовать опять за "этих"?
показати весь коментар
03.08.2021 14:00 Відповісти
"Эти" её уже знали,а "те" за кого она проголосовала,её теперь опять поимели)
показати весь коментар
03.08.2021 14:03 Відповісти
САНКЦІЙНЕ ЛАЖОЛОВО В ДІЇЇ!!!
показати весь коментар
03.08.2021 12:09 Відповісти
Поки наші спецслужби б'ються одне з одним за Чауса - на території України білоруський режим знищує свого опозиціонера Шишова. А відкрито протистояти Лукашенку Зеленському, ну, дуже не хочеться. Адже той може розповісти неприємні для нього деталі вагнергейту.
показати весь коментар
03.08.2021 12:10 Відповісти
ну и что? а когда Гриба хватали, где были все эти "опозиционеры"? молчали в тряпочку. тоже мне правительство в изгнании. кого там жалеть? ватников, забывших свою историю? сколько там за совок? пошли они в ж
показати весь коментар
03.08.2021 12:12 Відповісти
Шишова вбив не Лукашенко.Шишова вбив препіЗЕдент Зеленський.

Вішати неугодних - стара традиція кремлівських спецслужб ще з часів КГБ. Саме так убили талановитого українського композитора Івасюка. Тільки за те, що пропагував українську мову. Так вбили неугодного Хлу Березовського в Британії. Так тепер вбили Шишова в Києві.
показати весь коментар
03.08.2021 12:19 Відповісти
А Шеремета и Окуеву убил Порошенко по твоей логике? Лечиться тебе надо. Или пить бросать.
показати весь коментар
03.08.2021 12:29 Відповісти
Це ж курва подоляцька-він тут на платні.
показати весь коментар
03.08.2021 12:31 Відповісти
Білоруси мають розуміти, що сюди їм вже їхати небезпечно. Спецслужб в нас нема. Точніше є кгб і гру. І всього за 2 роки ми перетворились на щось середне між паханатом януковича 2013-го і "лднр". Тієї України вже немає
показати весь коментар
03.08.2021 12:34 Відповісти
ЗЕбанат https://censor.net/ru/user/25310 відгадай, скільки із тих, що постійно бігали за Порошенком з плакатами "Хто вбив Катю Гандзюк?", чи вимагали знайти вбивць Шеремета, вийдуть під ОПУ з плакатами "Хто вбив Віталія Шишова?", або так само тепер бігатимуть за Зе?
Хто сказав жоден?
Чому сумніваєшся у їхній чесноті?
показати весь коментар
03.08.2021 12:32 Відповісти
Не пей в жару. Козлёночком станешь. Хотя уже стал.
показати весь коментар
03.08.2021 12:34 Відповісти
Що ЗЕбанат? Не розумію російської мови.
Після того як наші любі американські брати перемогли, принизили, та анально зґвалтували вас мокшан в Холодній Війні - російська мова нікому в світі не потрібна. Мова програвших.
показати весь коментар
03.08.2021 12:36 Відповісти
Давай-давай, провокаторишка. Не останавливайся.
показати весь коментар
03.08.2021 12:41 Відповісти
Що ЗЕбанат https://censor.net/ru/user/25310?
Не розумію російської мови.
Дивись - в 1989 населення СРСР було 280 млн, ВВП 10% світового.
В 2019 населення московії 140 млн, ВВП 1.5% світового.
Ви втратили 5 млн км2 території - це приблизно половина території США чи Китаю.
Класно вас американці зробили, мокша га?
показати весь коментар
03.08.2021 12:44 Відповісти
Продолжай. Мне нравится твоя истерика.
показати весь коментар
03.08.2021 12:48 Відповісти
Як же мені подобається тикати москворотих ЗЕбанатів в їх поразку! Як же це приємно! Є все ж таки в світі справедливість!!!
показати весь коментар
03.08.2021 12:50 Відповісти
Ты шо, устал? Слабенький какой-то.
показати весь коментар
03.08.2021 12:56 Відповісти
Нормально так тебя размотало. Сколько ты уже сегодня принял? Черти еще не мерещатся?
показати весь коментар
03.08.2021 13:08 Відповісти
Кацап, а чего под прокси пишешь? Забанили? Много ротом срал?
показати весь коментар
03.08.2021 13:48 Відповісти
Слабак.
показати весь коментар
03.08.2021 14:37 Відповісти
Омєрзітєльний, він же ;Задумчивий;- стара рига, антимайданівець. Я його по форуму з 20014 знаю. Вони тоді з ;піранья; та Джамалом працювали.
показати весь коментар
03.08.2021 12:43 Відповісти
Есть пруфы? Или ники созвучные увидел?
показати весь коментар
03.08.2021 14:38 Відповісти
Его убил Аваков и его кгб-шный пес Боцман, как и Шеремета
показати весь коментар
03.08.2021 12:38 Відповісти
Зато поржьом!
показати весь коментар
03.08.2021 12:40 Відповісти
давайте потратим деньги налоплательщиков на защиту каких то белорусских оборванцев.
показати весь коментар
03.08.2021 15:42 Відповісти
Ну и кто теперь восстановит материальный и моральный ущерб...И в суд не обратишься..суд против власти не пойдет...
показати весь коментар
03.08.2021 12:12 Відповісти
чому не можна до суду ? спочатку, звісно, до районного, а потім до Європейського з прав людини
показати весь коментар
03.08.2021 12:54 Відповісти
Киевлянку Калинину второй раз по ошибке внесли в санкционный список СНБО: "Это же надо так лажать. Никому не пожелаю столкнуться с подобным" - Цензор.НЕТ 3655
показати весь коментар
03.08.2021 12:15 Відповісти
ВНЕСИТЕ В СПИСОК ЗЕЛЕНСКОГО В.А..... РАЗУМКОВА Д.А. ....ШМЫГАЙЛЬ Д.А...КОЛОМОЙСКОГО И.В. ...АХМЕТОВ Р.Л. И ВСЕ сразу перестануть ДЭБЭЛИТЬСЯ В РНБО....
показати весь коментар
03.08.2021 12:27 Відповісти
С точки зрения диджитализации ты и есть сепаратюга.
Потому, нефик!
Или ты против политики партии?
показати весь коментар
03.08.2021 12:18 Відповісти
хех программа видимо реагирует на "калинка-малинка".... эй кто там Малинины вы тоже цин-
куйте потомушо потом ничего не докажите
показати весь коментар
03.08.2021 12:23 Відповісти
Журналисты хреновы! Сами смотрите, что пишете! немудрено, что девочке всё позаблокировали.
ну как в статье можно такое написать - ей снова придется доказывать, что она террористка?
а где приставка НЕ? (НЕ ТЕРРОРИСТКА)
показати весь коментар
03.08.2021 12:30 Відповісти
ата барига вінават. ваву падставілі
показати весь коментар
03.08.2021 12:35 Відповісти
В країнах з діючою судовою системою подають до суду на відшкодування матеріальних та моральних збитків.
показати весь коментар
03.08.2021 12:38 Відповісти
У нас даже анастезиолога за смерть человека не судят, и лицензию не отбирают
показати весь коментар
03.08.2021 12:41 Відповісти
Так то із судовою, та ще із діючою.
У нас одна фірма ще із 2016 року судиться щодо незаконного внесення її в санкційний список.
Суди футболять справу між собою, не розглядаючи по суті.
показати весь коментар
03.08.2021 13:36 Відповісти
Сочувствую. Держитесь!

Но стая зебобиков плюет на все, им бы только баблом нажраться.
показати весь коментар
03.08.2021 12:48 Відповісти
Какая разница?
показати весь коментар
03.08.2021 12:53 Відповісти
поцЗедент может смело ехать к Байдену
с отчетом:-вот пожалЮста-ввели санкции против Калининой!!
Боремся!!
показати весь коментар
03.08.2021 12:55 Відповісти
Олю,подайте позов у ЄСПЛ на отих придурків і зажадайте такої компенсації за моральні і матеріальні збитки,що би сам панунцьо голова РНБО без штанів залишився! Думаю,що ЄСПЛ ,"задля приколу", піде Вам на зустріч!
показати весь коментар
03.08.2021 13:00 Відповісти
Років 5 тому судова практика змінилася так, що моралку хрін докажеш.
А матеріалка - це пряма дійсна шкода. Теж не доведеш.
показати весь коментар
03.08.2021 13:37 Відповісти
Так це у нас,а в Європі моральні збитки суди оцінюють в ой-ой-ой! Так що у Олі є реальний шанс "роздіти" РНБО!
показати весь коментар
03.08.2021 18:18 Відповісти
а какое-то кабинетное чмо за это ещё и премии получает, немаленькие премии
показати весь коментар
03.08.2021 14:24 Відповісти
Это всё херня. У нас чуваку, у которого полностью ампутирована рука, десять лет подряд военкомат повестки приносил.
показати весь коментар
03.08.2021 14:58 Відповісти
Це кандидату ЮРИДИЧНИХ наук потрібен був рік, щоб доказати, що вона є вона, а не вона.
показати весь коментар
03.08.2021 15:39 Відповісти