9773 відвідувача онлайн
1 223 4

Кабмін оголосив повторний конкурс на посаду глави НСЗУ

Про це міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні уряд оголосив повторний конкурс на зайняття посади голови НСЗУ. Документи прийматимуться винятково через Єдиний портал вакансій державної служби за посиланням: career.gov.ua", - написав він.

"Розглядатиму кандитатів неупереджено та виключно за їхніми професійними якостями. Хочу бачити керівника, який "житиме" медичною реформою, програмою медичних гарантій та бажанням розвивати систему", - додав він.

Ляшко зазначив також, що уряд підтримав рішення ввести в штат НСЗУ посаду ще одного заступника, який займатиметься питаннями цифрової трансформації та розвитку.

"Найближчим часом буде також оголошений відповідний конкурс. Впевнений, що це правильний крок, адже діджиталізація галузі охорони здоров’я є і буде пріоритетом", - написав він.

Завантаження...