Українка Терлюга виборола срібло з карате на Олімпіаді-2020. ВIДЕО

Українська каратистка Анжеліка Терлюга (вагова категорія до 55 кг) виборола срібну медаль на Олімпіаді в Токіо-2020.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Українка поступилася Івет Горановій з Болгарії в фіналі турніру - рахунок 1: 5. Таким чином Терлюга стала срібним призером Олімпіади.
Раніше в півфіналі Терлюга перемогла китаянку Вень Цзи-Юнь. Рахунок був рівним - 4: 4, однак судді віддали перемогу Терлюзі.
Тепер в скарбничці збірної України одна золота медаль, три срібних і дев'ять бронзових.
Раніше Терлюга з першого місця вийшла до півфіналу, і цим вже гарантувала собі медаль. Українка не програла жодного разу в чотирьох поєдинках.
Топ коментарі
+43 Рома Маестро
показати весь коментар
05.08.2021 14:55 Відповісти Посилання +38 Oleksandr Boiko
показати весь коментар
05.08.2021 14:54 Відповісти Посилання +35 Nataliya Mischenko
показати весь коментар
05.08.2021 14:59 Відповісти Посилання