10195 відвідувачів онлайн

Українка Терлюга виборола срібло з карате на Олімпіаді-2020. ВIДЕО

Українська каратистка Анжеліка Терлюга (вагова категорія до 55 кг) виборола срібну медаль на Олімпіаді в Токіо-2020.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Українка поступилася Івет Горановій з Болгарії в фіналі турніру - рахунок 1: 5. Таким чином Терлюга стала срібним призером Олімпіади.

Раніше в півфіналі Терлюга перемогла китаянку Вень Цзи-Юнь. Рахунок був рівним - 4: 4, однак судді віддали перемогу Терлюзі.

Тепер в скарбничці збірної України одна золота медаль, три срібних і дев'ять бронзових.

Раніше Терлюга з першого місця вийшла до півфіналу, і цим вже гарантувала собі медаль. Українка не програла жодного разу в чотирьох поєдинках.

Топ коментарі
+43
Гарна дівчина!!!! Козачка!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
05.08.2021 14:55 Відповісти
+38
Браво!
показати весь коментар
05.08.2021 14:54 Відповісти
+35
Какие в Украине уникальные женщины: красавицы, умницы, амазонки!
показати весь коментар
05.08.2021 14:59 Відповісти

Завантаження...