9971 відвідувач онлайн
2 879 29

Лукашенко: у Білорусі ніколи не було і не буде репресій

"Президент" Олександр Лукашенко, який захопив владу в Білорусі, заявив, що в Білорусі ніколи не було і не буде репресій.

Про це він заявив сьогодні під час "Прямої лінії", коментуючи питання журналіста американського телеканалу CNN, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на БЕЛТА.

"Жодних репресій не було і не буде в моїй країні. Тому що мені це не потрібно, мені це на шкоду. Я не стріляв собі в ногу, а тим більше в голову. Розгорнути в Білорусі репресії - це самого себе застрелити", - наголосив Лукашенко, додавши, що ніколи не перейде "цю межу і цей бар'єр".

Нагадаємо, раніше Євросоюз закликав режим Лукашенка припинити репресивні дії в Білорусі.

Топ коментарі
+23
и то правда - какие репресии? обыкновенный нацизм лукашенко
показати весь коментар
09.08.2021 15:53 Відповісти
+12
фееричный долбо-б,причём неизлечимый.
показати весь коментар
09.08.2021 15:57 Відповісти
+11
Только не нацизм, фашизм. Почему-то многие путают эти, в общем совершенно разные политические течения.
PS И да, Бенито Муссолини, которого усатый таракан довольно часто копирует, плохо кончил. Колхозник не боится повисеть, привязанный ногами на бензоколонке?
показати весь коментар
09.08.2021 16:00 Відповісти

Завантаження...