10897 відвідувачів онлайн
12 280 115

Морпіхи США будуть охороняти аеропорт у Кабулі

Про це повідомив Пентагон, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

На військово-транспортних літаках C-17 Globemaster туди перекинуті військовослужбовці зі складу 24-го експедиційного батальйону морської піхоти США, розміщеного на базі Ель-Удейд у Катарі. За наявними даними, чисельність прибулих військовослужбовців сягає тисячі осіб.

Напередодні в аеропорт Кабула прилетів глава Центрального командування (CENTCOM) Збройних сил США генерал Кеннет Маккензі. За його словами, в ході зустрічей у Досі (Катар) в неділю з лідерами руху "Талібан" він попередив їх про те, щоб вони не заважали проведенню операцію з евакуації. "Я чітко сказав їм, що будь-яка атака буде зустрінута переважаючою силою з метою захисту наших військ", - сказав він.

В обороні міжнародного аеропорту Кабула імені Хаміда Карзая на даний момент задіяно не менш як 5 тис. американських військових, у тому числі зі складу 82-ї повітряно-десантної дивізії, 10-ї гірської дивізії, сил спеціальних операцій і морпіхів.

Близько 80 літаків військово-транспортної авіації США беруть участь в евакуації американських дипломатів, співробітників інших натівських дипмісій і громадян Афганістану, які допомагали Заходу в боротьбі з талібами.

Згідно з повідомленням Пентагону, американські військово-транспортні літаки можуть щодня вивозити від 5 до 9 тис. осіб. Зараз американські військово-транспортні літаки вилітають і прилітають в аеропорт Кабула щогодини.

Топ коментарі
+12
все понты талибана держатся на честном слове американцев

шаг влево, шаг вправо - удар с воздуха,
прыжок на месте - наступление с Пандшера

шайтаны это прекрасно понимают
показати весь коментар
18.08.2021 20:53 Відповісти
+9
Да как же так? Ведь Кулеба сказал, что Кабул никакие самолеты не принимает, поэтому наш самолет не может туда вылететь для эвакуации украинцев. А тут - 10 тыщ морпехов как-то просочились. Или на маршрутках добирались?
показати весь коментар
18.08.2021 20:56 Відповісти
+7
Не так давно мокшанское TV гавкало что США оккупировала Афганистан и это все неправильно... теперь камни с неба прямо Х#йлу на голву и как имперский царь будет рассширятся в Афганистане вот зачем ему СП2.
показати весь коментар
18.08.2021 20:55 Відповісти

Завантаження...