5117 відвідувачів онлайн

Таліби розстрілюють колишніх урядових військовослужбовців і цивільних в Афганістані. Права жінок - "основна червона лінія", - ООН

Таліби розстрілюють колишніх урядових військовослужбовців і цивільних в Афганістані. Права жінок -

За словами Верховного комісара ООН з прав людини Мішель Бачелет, інформація про те, що таліби проводять страти в Афганістані, "заслуговує на довіру".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Ліга.net із посиланням на BBC.

За словами представниці ООН, бойовики розстрілюють колишніх урядових військових і цивільних.

Є повідомлення про обмеження щодо жінок і вербування дітей-солдатів, повідомила Бачелет Раді ООН з прав людини.

Вона каже, що права жінок - це "основна червона лінія", і закликала держави-члени ООН створити спеціальний орган для моніторингу прав людини в Афганістані.

Тисячі афганців як і раніше збираються в аеропорту Кабула, сподіваючись покинути країну до 31 серпня. Це крайній термін, встановлений президентом США Джо Байденом для того, щоб американські війська покинули Афганістан.

Велика Британія, Франція і Німеччина попросили про продовження.

Однак міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес визнав, що Байден навряд чи змінить крайній термін. Талібан попередив про наслідки, якщо він це зробить.

За словами офіційних осіб, за останні 10 днів з Афганістану повітрям вивезено приблизно 50 000 осіб – афганців і іноземців.

Міністри уряду Великої Британії заявляють, що без США, які в даний час охороняють і експлуатують міжнародний аеропорт Кабула, евакуація не може тривати.

Тисячі людей все ще чекають можливості покинути Афганістан.

Тим часом, глава Центрального розвідувального управління США (ЦРУ) провів таємну зустріч у Кабулі з засновником Талібану муллою Барадаром, повідомляє Washington Post.

У разі підтвердження, це буде перша зустріч на вищому рівні між США і Талібаном з моменту падіння Кабула і повалення уряду, підтримуваного США.

Топ коментарі
+41
Пускай Аллах укажет им путь на Россию,там много мусульманских братьев ждут свободы.
показати весь коментар
25.08.2021 09:25 Відповісти
+31
Ничего не понял. Значит, расстрелы людей ООН ещё стерпит, а вот права женщин для них красная линия?
показати весь коментар
25.08.2021 09:25 Відповісти
+20
Кстати, а почему в Афганистан ещё не летят целые самолёты феминисток и ЛГБТ ? Ведь там для их деятельности - просто поле не паханное !
показати весь коментар
25.08.2021 09:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пускай Аллах укажет им путь на Россию,там много мусульманских братьев ждут свободы.
показати весь коментар
25.08.2021 09:25 Відповісти
там уже хубло сцыцкул же, что границ же никаких нет между ним и средне-азиатскими республиками нет, что через *стан на ослах поедут к нему в москву
показати весь коментар
25.08.2021 09:35 Відповісти
ООН пребывает в наркотическом передозе...какие прав кого тупых коров и коз которых именуют женщинами??? Вы Коран читали там ментальность подстилки им бабам с утробы вбивается на генном уровне расстреливают мужиков которые приняли основы демократии а бабы сами в стойло и гаремы в очереди стоят..афганцев надо лечить атомными бомбардировками нет обезьян нет и проблемы как же достала эта содомитская озабоченность ООН США ЕВРОСОЮЗА...
показати весь коментар
25.08.2021 10:07 Відповісти
Хло не знайшов нічого кращого ніж послати танки в гори Таджикістану (лєнта ру)

Аллах воістину акбар !
показати весь коментар
25.08.2021 14:20 Відповісти
Якщо ти "ністрілять", то стрілятимуть в тебе.
показати весь коментар
25.08.2021 09:25 Відповісти
Ни один танк не должен выйти из казармы, ни один солдат не должен поднять оружие, ибо это будет означать проигрыш", - констатировала Тимошенко.

Твоя бохиня Григян. Что скажешь пятикопеечный. маскирующийся под порохобота? Сам ЮЛЯЯЯЯ!
показати весь коментар
25.08.2021 09:37 Відповісти
№40
показати весь коментар
25.08.2021 10:33 Відповісти
Ничего не понял. Значит, расстрелы людей ООН ещё стерпит, а вот права женщин для них красная линия?
показати весь коментар
25.08.2021 09:25 Відповісти
именно так
показати весь коментар
25.08.2021 09:32 Відповісти
Комісарка ООН Мішель Бачелет - чілійська комуняка, навіть ціла колишня президентша Чілі. Висунута на пост від блоку соціалістів, комуністів та кількох інших партій. Тобто, типова лівачня, яка прикривається тепер "лібералізмом".
показати весь коментар
25.08.2021 11:39 Відповісти
Иван-Талибан....)))
Талибы расстреливают бывших правительственных военнослужащих и гражданских в Афганистане. Права женщин - "основная красная линия", - ООН - Цензор.НЕТ 8129
показати весь коментар
25.08.2021 09:28 Відповісти
талибы маленькие и толстенькие - наверное мака много едят
показати весь коментар
25.08.2021 14:22 Відповісти
Какая разница, хуже не будет!
показати весь коментар
25.08.2021 09:29 Відповісти
"виходьте на роботу, не бійтеся!", еге ж
краще запропонуйте самовбитися
показати весь коментар
25.08.2021 09:33 Відповісти
ТОлерасты совсем уже сбрендили..по моему вот этих оонастов надо расстрелять в перёд талибов. Театр абсурда от лицемерных вечно озабоченных оонастов, ведь изначально же знают мерзавцы что при шариате в принципе не существуют никаких прав женщин, но всё равно скоты цинично выражают озабоченность.
показати весь коментар
25.08.2021 09:34 Відповісти
точнісінько я прєгоженська тролятина
знає же, шо бреше худоба за гроші, а цинічно продовжує атаки на світові демократичні інституції
показати весь коментар
25.08.2021 09:38 Відповісти
Кстати, а почему в Афганистан ещё не летят целые самолёты феминисток и ЛГБТ ? Ведь там для их деятельности - просто поле не паханное !
показати весь коментар
25.08.2021 09:36 Відповісти
муслім шаріатович, ти або хрестика зніми, або труси надінь
показати весь коментар
25.08.2021 09:42 Відповісти
шо, для тролятні мозгів зовсім не потрібно?
вас з вулиці прєгожен підбирає?
показати весь коментар
25.08.2021 09:56 Відповісти
Напевне паина США у тому, що відбувається у Афганістані таки є. США навчили основну масу афганців того, що тим робити нічого не потрібно. За них все зроблять американця. І будуватимуть, і воюватимуть, і підтиратимуть дупу. Дітей потрібно вчити бути самостійними. Двадцять років - термін цілком достатній. Зрештою в країні під ногами лежить купа зброї. У Пандшерській долині збирається опозиція талібам. Тому говорити про безвихідь для афганців не правильно і не відповідає дійсності.
показати весь коментар
25.08.2021 09:37 Відповісти
То что мужчин расстреливают, феминисткам пофиг, а вот права женщин....
У мужчин и так в 21 веке "западного фемиархата" с правами плохо
показати весь коментар
25.08.2021 09:38 Відповісти
ко-ко-ко
вазьмі с полкі пєрожог
показати весь коментар
25.08.2021 09:44 Відповісти
срочно пригласите бармалеев в оон - им там самое место......
показати весь коментар
25.08.2021 09:39 Відповісти
Докатилась Америка до ручки... Талибы указывают президенту США, что ему делать...
А были же когда-то Дж.Вашингтон, отцы-основатели, Ф.Д.Рузвельт, братья Кеннеди, Р.Рейган....да тот же Буш-младший!
показати весь коментар
25.08.2021 09:43 Відповісти
американцям там ще на 20 років залишитися, що афганці таки почали будувати СОБІ державу?
показати весь коментар
25.08.2021 09:53 Відповісти
на 20 днів не потрібно залишатися, але після того, як вивезли останнього біженця...
" ...Байден вряд ли сдвинет крайний срок. Талибан предупредил о последствиях, если он это сделает." --- саме про це мій комент, про шантаж президента США, а не про доцільність перебування або ж виведення військ США...
показати весь коментар
25.08.2021 10:08 Відповісти
Наглядная демонстрация принципа "победителей не судят". Террористическая организация захватила страну, и все резко захотели с ними дружить: директор ЦРУ встречается с главарем, ООН плевать на расстрелы людей, лишь бы права женщин соблюдались, от еврочиновников звучат призывы договариваться.
В современном мире существует право сильного, а не сила права.
показати весь коментар
25.08.2021 09:44 Відповісти
запад плахой, расіся харошая!
там путєн вялікій всєм путь азаріл!
показати весь коментар
25.08.2021 09:46 Відповісти
не підгоряй, московите, а то довго не протримаєшся в прєгожена
а насправді, я так люблю, коли вата горить!
показати весь коментар
25.08.2021 10:02 Відповісти
И сюда "петью" приплел!
Ай да Паша, ай да сукин сын!
показати весь коментар
25.08.2021 10:16 Відповісти
так було завжди, - закон джунглів
показати весь коментар
25.08.2021 09:50 Відповісти
це так приємно чути, що в гамнаросісі - закон джунглів!
жгі, тролятня!
ги
показати весь коментар
25.08.2021 09:52 Відповісти
Не завжди --- коли Адольф розпочав битву за владу над світом, 58 держав об'єдналося в боротьбі проти нього... Та де тепер ті держави, де Черчілі та Рузвельти...
показати весь коментар
25.08.2021 09:56 Відповісти
Адольф не був переможцем. Адольф був переможеним. Не плутай педалі.
показати весь коментар
25.08.2021 11:03 Відповісти
Чому ж не був?? Після ПЕРЕМОГ над Бельгією, Данією,Нідерландами, Норвегією, Францією, Польщою, після Дюнкерка, світ сказав би: "переможців не судять!" та прийшов би в рейсхканцелярію налагоджувати зв'язки ( они же адекватные люди!), та замість цього, чомусь гуртом почали вибивати з Адольфа та й німців загалом "надлюдей" (вони ж "великоскрепные")...
показати весь коментар
25.08.2021 11:28 Відповісти
В результаті Другої Світової Гітлер був переможений. Невже це так складно зрозуміти?
показати весь коментар
25.08.2021 11:37 Відповісти
Та невже!!!
Розмова глухого з німим....
показати весь коментар
25.08.2021 11:46 Відповісти
Можете проінформувати нас про свою версію. )
показати весь коментар
25.08.2021 11:53 Відповісти
Зрозумів! Це такий собі тонкий тролінг! Ну, не може ж людина бути з таким, м'яко кажучи, залізобетонним лобом..
Скажіть тільки мені, по секрету -- а що, НАСПРАВДІ Гітлер був переможений??
показати весь коментар
25.08.2021 12:06 Відповісти
Ви маєте право на свою точку зору, якою б вона не була.
показати весь коментар
25.08.2021 19:15 Відповісти
походу, марионетка Мордора, террористическая Лугандония, первой признает талибов-людоедов и тут же начнёт обмениваться опытом
показати весь коментар
25.08.2021 09:48 Відповісти
Онижепабедители, с ними нужно договариваться- Боррель.
показати весь коментар
25.08.2021 09:51 Відповісти
Права женщин - "основная красная линия", - ООН

Тоесть ООН дала добро расстреливать всех кроме женщин, а когда и их начнут расстерливать ООН как всегда голову в песок засунет
показати весь коментар
25.08.2021 09:53 Відповісти
Це просто який сексизм, страчувати тільки чоловіків)
показати весь коментар
25.08.2021 10:36 Відповісти
Думаю главе ЦРУ наплевать на расстрелы и права женщин. Он уговаривал муллу, чтобы его зоопарк тоже немножко "болел" ковидом, иначе будет некрасиво выглядеть)
показати весь коментар
25.08.2021 09:58 Відповісти
Таліби розстрілюють колишніх урядових військовослужбовців і цивільних в Афганістані. Права жінок - "основна червона лінія", - ООН - Цензор.НЕТ 594
показати весь коментар
25.08.2021 10:04 Відповісти
Фух. Я думал основная красная линия - это права меньшинств. Как хорошо что я ошибся. Отлично, ООН!
показати весь коментар
25.08.2021 10:06 Відповісти
Россия давно ждёт их...
показати весь коментар
25.08.2021 10:08 Відповісти
Вопрос , а на что надеялись , бывшие военные , когда сдавались этим обезьянам , без боя . У них же в руках было оружие 🤦🙄😡
показати весь коментар
25.08.2021 10:12 Відповісти
хотели дома служить... как в Крыму)
показати весь коментар
25.08.2021 10:15 Відповісти
Во-первых, глядя на бегство армии союзников они частично потеряли боевой дух. Кроме того, их лишили не только обещаных разведданных но, советников и поддержки с воздуха.
Во-вторых, многие командиры дали команду сложить оружие и расходится.
В-третих, многие военные уже собираются под флаг вице-президента для продолжения борьби.
показати весь коментар
25.08.2021 13:48 Відповісти
так их же G7 собрались признать?!)
показати весь коментар
25.08.2021 10:14 Відповісти
ета барьба с алігархамі!
показати весь коментар
25.08.2021 10:25 Відповісти
Червоні лінії це смішно. А 31 серпня ні.
показати весь коментар
25.08.2021 10:33 Відповісти
Вона каже, що права жінок - це "основна червона лінія", і закликала держави-члени ООН створити спеціальний орган для моніторингу прав людини в Афганістані. Джерело: https://censor.net/ua/n3284382

А те, що таліби мочать всіх направо і наліво, ну то таке... просто "заслуговує на довіру"...

Треба вимагати зняття санкції з Лукашенка і Білорусії, там права жінок не порушують (порівняно з талібами)!
показати весь коментар
25.08.2021 10:35 Відповісти
Талибан проводит люстрацию.
показати весь коментар
25.08.2021 10:36 Відповісти
За словами Верховного комісара ООН з прав людини Мішель Бачелет в очах талібів побачив мир.
Таліби розстрілюють колишніх урядових військовослужбовців і цивільних в Афганістані. Права жінок - "основна червона лінія", - ООН - Цензор.НЕТ 1345
показати весь коментар
25.08.2021 10:43 Відповісти
где пруфы..он стоит вообще и не стреляет..
показати весь коментар
25.08.2021 10:48 Відповісти
Хтось пам'ятає, як іракці хапалися за літаки чи сирійські курди перекидали дітей через колючку?
Весь бедлам в Афганістані був умисне створений для замітання слідів розкрадання неймовірних об'ємів грошей та майна. Піди зараз перепровір, куди пішли ті цінності.
показати весь коментар
25.08.2021 11:21 Відповісти