Глава ВООЗ Гебреєсус закликав світ готуватися до нової пандемії

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це він заявив під час брифінгу в Женеві, трансляція якого опублікована на сторінці організації у Twitter.
"Наступні три місяці стануть критичним періодом для забезпечення готовності до майбутньої пандемії та організації заходів реагування на неї", - сказав Гебреєсус.
За його словами, ситуація у світі стабілізувалася, але захворюваність і смертність залишаються на дуже високому рівні.
Нагадаємо: штам COVID-19 B.1.617.2, який вперше виявили в Індії і який Всесвітня організація охорони здоров'я маркує як Delta, зафіксовано щонайменше в 163 країнах і територіях. Минулого тижня Delta-штам був зафіксований принаймні в 148 країнах і територіях.
Только люди с низким интеллектом этого ещё не поняли.
Баранам смертоносный шмурдяк,элите безопасную водичку.