10398 відвідувачів онлайн
12 153 31

Глава ВООЗ Гебреєсус закликав світ готуватися до нової пандемії

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це він заявив під час брифінгу в Женеві, трансляція якого опублікована на сторінці організації у Twitter.

"Наступні три місяці стануть критичним періодом для забезпечення готовності до майбутньої пандемії та організації заходів реагування на неї", - сказав Гебреєсус.

За його словами, ситуація у світі стабілізувалася, але захворюваність і смертність залишаються на дуже високому рівні.

Нагадаємо: штам COVID-19 B.1.617.2, який вперше виявили в Індії і який Всесвітня організація охорони здоров'я маркує як Delta, зафіксовано щонайменше в 163 країнах і територіях. Минулого тижня Delta-штам був зафіксований принаймні в 148 країнах і територіях.

Топ коментарі
+14
Глобалисты не успокоятся,пока не уничтожат большую часть населения планеты.А выживших поставят под жесткий цифровой контроль.
Только люди с низким интеллектом этого ещё не поняли.
показати весь коментар
26.08.2021 08:55 Відповісти
+13
В Италии скандал,политиков кололи глюкозой вместо вакцины.
Баранам смертоносный шмурдяк,элите безопасную водичку.
показати весь коментар
26.08.2021 09:01 Відповісти
+12
До сраки эти паспорты.Вакцинированные так же болеют и так же их заставляют носить маски.
показати весь коментар
26.08.2021 08:57 Відповісти

Завантаження...