8889 відвідувачів онлайн

Посольство США перенесено з Кабула у столицю Катару Доху, - Блінкен

Посольство США перенесено з Кабула у столицю Катару Доху, - Блінкен

Дипломатичне представництво США в Афганістані перенесено у столицю Катару - Доху.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"На сьогодні ми призупинили нашу дипломатичну присутність у Кабулі та перенесли свою діяльність у Доху, Катар, про що буде незабаром офіційно повідомлено Конгресу. Це було доцільно з огляду на непевність безпекової та політичної ситуації в Афганістані", - сказав Блінкен.

За його словами, США розпочинають новий етап взаємодії з Афганістаном.

"Військові рейси завершено, наші війська вилетіли з Афганістану. Розпочався новий розділ у взаєминах Америки з Афганістаном, ми будемо керуватися дипломатичними засобами. Військова місія завершена. Розпочалася нова дипломатична місія", - заявив очільник Держдепартаменту.

Він повідомив, що за 18 днів США та союзники евакуювали з Афганістану понад 123 тисячі людей, включаючи близько 6 тисяч громадян США.

"Ми продовжимо наші зусилля, щоб допомогти американцям, іноземним громадянам та афганцям залишити Афганістан, якщо вони цього захочуть", - наголосив держсекретар.

За його словами, в Афганістані лишається близько 200 американців, які хочуть виїхати з країни. Допомогу отримають і ті, хто захоче виїхати пізніше. Також триватиме міжнародна координація зусиль щодо евакуації іноземних громадян та афганців.

Коментувати
Сортувати:
Да там рядом!..
показати весь коментар
31.08.2021 12:17 Відповісти
Готові і Катар подарувати терористам?
показати весь коментар
31.08.2021 12:25 Відповісти
Я?
показати весь коментар
31.08.2021 12:26 Відповісти
А что раньше в Дохе не было посольства США?
показати весь коментар
31.08.2021 12:18 Відповісти
Авганского? А шо - было?
показати весь коментар
31.08.2021 12:22 Відповісти
А зачем два посольства в одном месте? Можно совместить деятельность уже существующего, хотя куда девать ВСЕХ ДАРМОЕДОВ - дипломатов, они же кушать хотят и семьи у них тоже есть!
показати весь коментар
31.08.2021 12:29 Відповісти
А зачем вообще посольства?
показати весь коментар
31.08.2021 12:31 Відповісти
В 21 веке консулько-дипломатическую службу можно перевести в онлайн, а вот шпионов куда девать, они же долхны "хлеб свой отрабатывать" создавать видимость свой нужности и полезности?!
показати весь коментар
31.08.2021 13:37 Відповісти
Видишь - ты сам их пытаешься трудоустроить и сам же с собой споришь
показати весь коментар
31.08.2021 13:38 Відповісти
Не, я бы их всех выгнал, но у чинуш есть своя классовая солидарноть сегодня тех погонят, а завтра их! Поэтому реально оцениваю шансы
показати весь коментар
31.08.2021 13:40 Відповісти
Вт потому они - это они, а ты - это ты.
показати весь коментар
31.08.2021 13:42 Відповісти
я хорошо знаю как все устроено, поэтому не пытаюсь искать утопической "справедливости"!
показати весь коментар
31.08.2021 13:44 Відповісти
начинается!!!!..
талибы потребовали депортировать военнослужащих афганских ВВС и 46 единиц авиатехники (самолётов и вертолётов) афганской армии..

Посольство США перенесено з Кабула у столицю Катару Доху, - Блінкен - Цензор.НЕТ 5273
показати весь коментар
31.08.2021 12:24 Відповісти
Все озброєння поставлене США для боротьби із терористами, повинне належати терористам.
показати весь коментар
31.08.2021 12:26 Відповісти
Выкатить на поле эти самолеты и сказать талибам - "Летите!". Главное видосик запилить, чтоб все могли поржать...
показати весь коментар
31.08.2021 12:29 Відповісти
Ага, пусть предъявят платежки на покупку самолетов и за обучения пилотов /что на их деньги куплено и обучено/!
показати весь коментар
31.08.2021 12:31 Відповісти
Могли бы для посольства и поближе место найти, например в Пакистане. А кому достанется комплекс американского посольства в Кабуле с его не малой территорией за забором?
показати весь коментар
31.08.2021 12:34 Відповісти