7600 відвідувачів онлайн
14 093 28

Затримання російського бойовика Франчетті в Чехії: Лавров вимагає від Праги пояснень

Затримання російського бойовика Франчетті в Чехії: Лавров вимагає від Праги пояснень

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Чехія не повідомляла Росії про затримання росіянина, якого затримали за запитом України за те, що сприяв окупації Криму.

Слова міністра цитують російські державні ЗМІ, повідомляє Цензор.НЕТ.

Лавров зазначив, що чеській владі направили низку запитів з проханням прояснити обставини затримання.

"Москва сподівається, що чеська влада буде строго дотримуватися закону і не піддаватиметься на політичні провокації", - додав глава МЗС РФ.

Посольство Росії в Празі направило в МЗС Чехії ноту у зв'язку із затриманням Франчетті.

Як повідомлялося, 12 вересня на вимогу України в аеропорту Праги затримано ймовірного учасника окупації Криму Франчетті, громадянина Росії.

Топ коментарі
+21
KNO₃+S+C)*25%


@olybass25

·
https://twitter.com/olybass25/status/1437082669934911489 23 год



В Ізраїлі є селище, де молитва Отче наш записана на всіх існуючих мовах. Зверніть увагу на назву свинопсячої...
показати весь коментар
13.09.2021 18:38 Відповісти
+21
Олекса Моцно Лютий


@tendertorg21

·
https://twitter.com/tendertorg21/status/1437164317712003076 18 год



Ну який ми нафіг один народ і брати? Різницю бачите? Поважайте свою мову та традиції !!! Ми - центр Європи!
показати весь коментар
13.09.2021 18:40 Відповісти
+19
Чехи ответили положительно, т.е просто послали подальше.
показати весь коментар
13.09.2021 18:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чехи ответили положительно, т.е просто послали подальше.
показати весь коментар
13.09.2021 18:14 Відповісти
обратите внимание на "красоту игры" чехов:

задержан гражданин России за участие в парамилитарных формированиях по захвату Крыма. !!!

сформулировано очень четко: захват Крыма - преступление и виновные будут наказаны
показати весь коментар
13.09.2021 19:07 Відповісти
Правильно зробили, що "положили", у Маньки нехай звіту вимагає.
показати весь коментар
13.09.2021 21:34 Відповісти
лошадиные фантазии продолжаются...
показати весь коментар
13.09.2021 18:15 Відповісти
українське прислів`я "то рябої кобили сон" отримало новий сенс
показати весь коментар
13.09.2021 18:18 Відповісти
А поясненя повинно про звучати так: - Пішов на йух,кацап!
показати весь коментар
13.09.2021 18:18 Відповісти
щас дерьмаковская оп с ген\п начнет буксировать взад - им, неприкасаемым, дядя лошадь через Чехию замечание проржала.
показати весь коментар
13.09.2021 18:18 Відповісти
Как взорвались склады в Чехии не хочешь пояснить?
показати весь коментар
13.09.2021 18:20 Відповісти
показати весь коментар
13.09.2021 18:22 Відповісти
Киньте цього пітора у вулик, але перед цим дайте цій коняці один грам никотину.
показати весь коментар
13.09.2021 18:25 Відповісти
В 2019 году Радио Свобода сообщало, что россиянин Александр Франчетти попал в поле зрения чешской контрразведки. Это утверждало Чешское радио со ссылкой на источники."

Лошадь не в курсе?

И зачем франческа поехала в страну, которая на эрэфии в списке недружественных стран?

Какие сейчас претензии? Встретил весну, отдохнул, пора и посидеть
показати весь коментар
13.09.2021 18:25 Відповісти
KNO₃+S+C)*25%


@olybass25

·
показати весь коментар
13.09.2021 18:40 Відповісти
Ну кацапы, прямо как иллюстрация к сказке про "Ивана-дурака".
показати весь коментар
13.09.2021 19:46 Відповісти
Почему "КАК"???
показати весь коментар
14.09.2021 00:17 Відповісти
Ох багато цієї дряні із раши по миру лазить, шукаючи легких грошей. Це не перий і не останній.
показати весь коментар
13.09.2021 18:47 Відповісти
Просто йди на путіна.
показати весь коментар
13.09.2021 19:21 Відповісти
скоро ти, кінь пєдальний, заарештуєш куйла та видаси його Україні
показати весь коментар
13.09.2021 19:28 Відповісти
На ноту непонятную Чехия ответила нотой Ху.
показати весь коментар
13.09.2021 19:40 Відповісти
Шас чехи чуваку 20 впаяют для доходчивости, вот буде номер!!! И кацапия может выразить - "глубокую озабоченость!!!"
показати весь коментар
13.09.2021 20:13 Відповісти
Тільки так, бо в Україні його може спіткати доля Цемаха.
показати весь коментар
13.09.2021 21:37 Відповісти
вообще с катушек сьехал сообщать террористам спонсорам о террористе))
показати весь коментар
14.09.2021 00:23 Відповісти
Бачили чехи отеє пояснення на своїх "путьках" і "п"єсках". Вліплять 20-ку за тероризм і-гуляй ,Вася!
показати весь коментар
14.09.2021 03:57 Відповісти
Чехия как раз действует по закону, в отличие от России оккупировавшей Кры
показати весь коментар
14.09.2021 08:28 Відповісти
Ця конина вважає, що Чехія це щось на кшталт лукачльонковського радгоспу?
показати весь коментар
14.09.2021 09:58 Відповісти