10865 відвідувачів онлайн
4 690 43

Кабмін дозволив жителям окупованого Донбасу проходити ідентифікацію віддалено для отримання соцвиплат

Таке рішення 22 вересня прийняв уряд, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

"Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 22 вересня 2021 року удосконалив механізм виплати пенсій та грошової допомоги громадянам України шляхом запровадження додаткової можливості проходження ідентифікації для їх одержувачів - віддалено", - говориться в повідомленні.

Як зазначила заступник міністра Інна Драганчук, зараз існують проблеми з отриманням пенсій і соціальних виплат для жителів ТОТ.

"Оскільки для ідентифікації люди повинні приїжджати на підконтрольну Уряду територію України, але російські окупаційні режими продовжують блокувати роботу КПВВ, утримуючи людей в заручниках. Переважна більшість таких одержувачів, люди похилого віку, які просто не мають можливості чекати кілька місяців, аби окупанти врешті вирішили надати їм дозвіл на перетин КПВВ. Тож можливість віддаленої електронної ідентифікації допоможе нашим громадянам з ТОТ зекономити час, гроші, а найголовніше – здоров’я", - сказала вона.

У відомстві пояснили, що процес віддаленої ідентифікації здійснюватиметься шляхом авторизації одержувача (без його особистої присутності) в особистому кабінеті порталу Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису Дія.Підпис (Дія ID). Така можливість прирівнюється до фізичної ідентифікації одержувача.

Топ коментарі
+26
Шикарно.

А давайте теперь платить прямо сепарам без посредников.
показати весь коментар
22.09.2021 23:16 Відповісти
+17
Ну вот. Теперь пенсионерам "армии" ОРДЛО, террористам с оторванными ногами и руками, которые получили инвалидность в боях с ВСУ начнут выплачивать пенсии и пособия.
показати весь коментар
22.09.2021 23:29 Відповісти
+16
Женам Моторолы и Захарченко похоронные так и не выплатили?
показати весь коментар
22.09.2021 23:20 Відповісти

Завантаження...