10205 відвідувачів онлайн
2 710 13

Лоукостер Ryanair запускає рейс зі Львова в Манчестер

Лоукостер Ryanair запускає рейс зі Львова в Манчестер

Лоукостер Ryanair запускає прямий рейс Львів-Манчестер. Запуск рейсу заплановано на 5 листопада.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Avianews.com.

Наразі лоукостер вже відкрив продаж квитків на рейс Львів-Манчестер.

Авіакомпанія літатиме за маршрутом двічі на тиждень: щопонеділка і щоп'ятниці. Час у дорозі становитиме 3 години.

Мінімальна вартість перельоту починається від 15 євро в один бік.

Розклад рейсів Манчестер-Львів-Манчестер Ryanair:

Манчестер 16:50 → Львів 21:45, понеділок;

Манчестер 7:00 → Львів 11:55, п'ятниця;

Львів 22:10 → 23:05 Манчестер, понеділок;

Львів 12:20 → 13:15 Манчестер, п'ятниця.

Щодо вартості квитка, то найнижчий тариф передбачає перевезення тільки одного місця ручної поклажі з габаритами до 40х25х20 см. Вага ручної поклажі при цьому необмежена.

Щоб взяти із собою більше ручної поклажі або багаж, потрібно вибрати дорожчий тариф або оплатити перевезення речей понад безкоштовної норми як додаткову послугу.

Топ коментарі
+2
Там до моря недалеко,55 км. и Вы в Ливерпуле,на берегу Ирландского моря.
показати весь коментар
03.10.2021 19:31 Відповісти
+1
Новини з Туркаю.
З однією своєю Панянкою стічався - вся така, як шоколадка облизана.
Каже, в Анталії, черга на літаки, аж на вулицю стирчить і всі кацапи, пороговно!
показати весь коментар
03.10.2021 17:48 Відповісти
+1
це вже не актуально, вот если бы райаны летали из жмеринки в ахтырку, то це було б дило
показати весь коментар
03.10.2021 18:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Новини з Туркаю.
З однією своєю Панянкою стічався - вся така, як шоколадка облизана.
Каже, в Анталії, черга на літаки, аж на вулицю стирчить і всі кацапи, пороговно!
показати весь коментар
03.10.2021 17:48 Відповісти
Ну шо, ник не разблокировали?
показати весь коментар
03.10.2021 17:59 Відповісти
Я ще не питав. ДН догулюю - ось таке пиво пью - вироблене за допомогою вітру. Смачне і цікаве... *)
показати весь коментар
03.10.2021 18:04 Відповісти
Дешманским пивком с заправки отмечаете?
показати весь коментар
03.10.2021 19:08 Відповісти
Genau...
показати весь коментар
03.10.2021 20:01 Відповісти
це вже не актуально, вот если бы райаны летали из жмеринки в ахтырку, то це було б дило
показати весь коментар
03.10.2021 18:21 Відповісти
Нахрін той Манчестер До моря вези а не у англійські тумани.
показати весь коментар
03.10.2021 18:47 Відповісти
Там до моря недалеко,55 км. и Вы в Ливерпуле,на берегу Ирландского моря.
показати весь коментар
03.10.2021 19:31 Відповісти
ПУСТЬ КАРТАВЫЕ СНАЧАЛА ЗОЛОТО ПОЛУБОТКА ВЕРНУТ !!!
показати весь коментар
03.10.2021 20:27 Відповісти
Не хочу на берег Ірландського моря, хочу на берег Середземного моря.
показати весь коментар
04.10.2021 00:04 Відповісти
Коли буде підписане "вільне небо"?
показати весь коментар
04.10.2021 07:19 Відповісти
Насправді прикольна можливість для тих, хто хоче відвідати ті міста, де ще ні разу не був