9830 відвідувачів онлайн

У Конгресі США закликали Байдена терміново ввести санкції проти "Північного потоку-2"

У Конгресі США закликали Байдена терміново ввести санкції проти "Північного потоку-2"

Адміністрація Байдена повинна негайно застосувати санкції проти компанії-оператора Nord Stream 2, оскільки Росія вже зараз агресивно використовує газ як зброю і створює енергетичну кризу в Європі.

Про це заявив старший член Комітету в закордонних справах Палати представників США республіканець Майкл Маккол, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Президент Байден і канцлер Меркель зобов’язалися вжити заходів, якщо Росія спробує використати енергетику як зброю. Тим не менше, обидва закривають очі на навмисні зусилля путінського режиму з метою тиску на Європу, щоби вона прискорила процес сертифікації російського газопроводу Nord Stream 2",- наголосив Маккол.

Він підкреслив, що Росія при цьому маніпулює європейським ринком газу та наближає важку енергетичну кризу на континенті.

"Якщо Адміністрація Байдена не зможе негайно скасувати відмову від критично важливих санкцій проти Nord Stream 2 й зупинити проєкт газопроводу, вона подарує російському президентові ще одну потужну зброю згубного впливу, яка буде застосована проти України та інших наших європейських партнерів", - заявив конгресмен.

Топ коментарі
+8
Болонка путлера бабайден скорей против США введёт, чем против рашистов.
показати весь коментар
07.10.2021 22:29 Відповісти
+7
Трамп был путинским шпионом, а Байден левак-маразматик слова которого ничего не стоят..
Америка выбрала своего Зелю дважды подряд..
показати весь коментар
07.10.2021 22:26 Відповісти
+5
А сам Бидон не торопится, да байдонутые? Это же Трамп был путинским шпионом.
показати весь коментар
07.10.2021 22:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А сам Бидон не торопится, да байдонутые? Это же Трамп был путинским шпионом.
показати весь коментар
07.10.2021 22:23 Відповісти
Трамп был путинским шпионом, а Байден левак-маразматик слова которого ничего не стоят..
Америка выбрала своего Зелю дважды подряд..
показати весь коментар
07.10.2021 22:26 Відповісти
я бы по другому сказал - Америка уничтожила своего ***** в зародыше.
показати весь коментар
07.10.2021 22:29 Відповісти
а вы своего облизуйте и дальше - благо дело там того тельца - 150 см в коньках и прыжке - да не устанут языки ваши....
amen...
показати весь коментар
07.10.2021 22:33 Відповісти
Пустая болтовня не имеющая никаких доказательств и фактов . Трамп никогда не был никаким путинским шпионом . Трамп был и остается Американским патриотом .
показати весь коментар
07.10.2021 23:20 Відповісти
нормальный американский националист и будучи бизнесменом на посту президента не воровал в оффшоры а если и уходил от налогов то в соответствии с американским законодательством которое стимулирует бизнес разрешая списывать расходы на ведение бизнеса с налогов
показати весь коментар
08.10.2021 05:22 Відповісти
сколько можно сраться по поводу Трампа - у нас есть гораздо более серьезный враг - я уверен что американская система сдержек и противовесов сработает а вот а Украине пока нечего противопоставить ОПГ захватившей страну
показати весь коментар
08.10.2021 05:28 Відповісти
доня был, есть и всегда будет путинской, но не шпионкой - прокладкой....
показати весь коментар
07.10.2021 22:27 Відповісти
Тебе премиальные Пригожин водкой или бояркой выплачивает ?
показати весь коментар
07.10.2021 23:41 Відповісти
"Я буду вести себя немного жестче в вашем отношении в течение нескольких минут. Но это на камеру, а после того как они (журналисты) уйдут, мы поговорим. Ну вы понимаете"
показати весь коментар
07.10.2021 22:29 Відповісти
тебя кацапня лайкает - не знаешь почему?
показати весь коментар
07.10.2021 22:38 Відповісти
Він Байдена бідоном назвав - це ж круто та сміливо для розумово відсталих трампістів.
показати весь коментар
08.10.2021 01:04 Відповісти
хворые на голову напрямую отвечать ссуть, просто тихесенько спамлять...
в етом все совковое "нужна твердая рука" - рыжевье...
заставляю себя не смотреть на ету перхоть, но сбиваюсь и смотрю
показати весь коментар
08.10.2021 01:10 Відповісти
ты наверное fact checking не прошел поэтому и удалили пост? 😀 заботятся о правдивости
показати весь коментар
08.10.2021 01:16 Відповісти
дурик - когда я делаю ошибку в своем комменете, замечаю ee - сам удаляю свой пост.
исправяю уже как умею и ставлю взад - не пытайся быть умнее Папы Римского...
показати весь коментар
08.10.2021 01:28 Відповісти
абиделся за рыжего? - понимаю....
вроде ничего общего у каубойцев яхууу с Брайтоном не должно быть,
а оно от так оказывается - ты на лошади хоть раз в свoей жизни сидел?
или все твое рыжее достоинство твоя белай брайтоновская рожа?
показати весь коментар
08.10.2021 01:35 Відповісти
миля, если вы такой медленный поц - зачем вы ввязываетесь в драку?
настучат же по курносому носу....
показати весь коментар
08.10.2021 01:46 Відповісти
а тут драка? где драка? невже я опіздав? чи **********?
показати весь коментар
08.10.2021 02:15 Відповісти
конечно должна - тут без вопросов, сейчас ето действительно первое....
показати весь коментар
07.10.2021 22:25 Відповісти
70 лет назад англосаксы спасли мир от германского нацизма. Спасут и в этот раз от российского фашизма.
показати весь коментар
07.10.2021 22:33 Відповісти
Ты откуда?😂🌷
показати весь коментар
07.10.2021 23:00 Відповісти
Давай только без глазок в пол?😂🌷
показати весь коментар
07.10.2021 23:01 Відповісти
их самих спасать надо .
показати весь коментар
07.10.2021 23:34 Відповісти
даже знаю ваш вариант спасения англосаксов от самих себя - кацапня повсюду .....
хер вам, собакам бешеным саратовским, обломится....
показати весь коментар
08.10.2021 01:20 Відповісти
Болонка путлера бабайден скорей против США введёт, чем против рашистов.
показати весь коментар
07.10.2021 22:29 Відповісти
обожаю идиотов - ну тебе лайк и усни уже... )
показати весь коментар
07.10.2021 22:47 Відповісти
А вот так Байдена встречают в Мичигане .
https://www.breitbart.com/politics/2021/10/06/americans-protest-biden-fck-biden-china-joe-must-go/
показати весь коментар
07.10.2021 23:39 Відповісти
в прошлое воскресенье на наскар в Талладега (кстати черный пацанчик выиграл) десятки тысяч скандировали «f… Biden"
показати весь коментар
08.10.2021 01:19 Відповісти
броню бы из вас упоротых, поврежденных, клепать
не было бы лучше в свете брони - мать....
(чисто для рифмы)...
показати весь коментар
07.10.2021 22:58 Відповісти

У бразильському штаті українська мова стала офіційною:у регіоні-півмільона етнічних українців.
"Українська мова стала офіційною мовою муніципалітету Прудентополіс у Бразилії. Законопроєкт з таким рішенням одноголосно підтримали всі присутні депутати на засіданні 5 жовтня 2021", - Про це передає Світовий конгрес українців на сторінці в https://www.facebook.com/UkrainianWorldCongress/posts/4652901554772316 Facebook .
показати весь коментар
07.10.2021 22:35 Відповісти
"Еще одна холодная зима в Европе - и Евро-Союзу капец," - подумал путин, закручивая краник Газпрома....
показати весь коментар
07.10.2021 22:39 Відповісти
Джо!
Срочно вводи- Европа лягла и просють !
показати весь коментар
07.10.2021 23:11 Відповісти
В Америке стало обычным делом на футбольных матчах скандировать F*ck Joe Biden . Это как украинские фанаты кричали путин хло .

https://twitter.com/i/status/1445820973098278919

https://www.thegatewaypundit.com/2021/10/enterprising-michigan-landowner-delivers-warm-welcome-joe-biden-flies-town-video/

https://www.thegatewaypundit.com/2021/10/fck-joe-biden-chant-breaks-fenway-park-video/

https://www.thegatewaypundit.com/2021/10/spreading-kids-school-bus-chant-fck-joe-biden-michigan-pass-massive-anti-biden-rally-video/
показати весь коментар
07.10.2021 23:30 Відповісти
мне понравилось FU46
показати весь коментар
08.10.2021 02:47 Відповісти
Джо по барабану Адольфовна все решила...
показати весь коментар
07.10.2021 23:42 Відповісти
У Байдена официальный рейтинг в области 38% . Трамп среди избирателей по опросам далеко опережает Байдена благодаря действиям демократов в области внешней политики , экономики и наводнению страны нелегалами из Африки и Латинской Америки . Поздно требовать от Байденовской Администрации накладывать санкции на СП2 . Он уже достроен и цены на газ внутри Европы бешеные . Германия и Франция рады такому ибо это обеспечит им главную роль в ЕС . Поляки , Словаки и Украинцы посути брошены на произвол судьбы из-за байденовской политики заигрывания с путиным .
показати весь коментар
07.10.2021 23:47 Відповісти
В США серьезный скандал назревает. Аудит пересчета голосов в Аризоне показывает что Байден там не выиграл
показати весь коментар
08.10.2021 01:11 Відповісти
та вы шо? - если бы не вы даже и не подумал бы..
ну блин дякую...
а еще у нас дефолт на носе - такой хрени как ты на радость,
но шо та мне подсказывает - хрен вы, кацапские собаки и пристегнутые, дождетесь....
показати весь коментар
08.10.2021 02:03 Відповісти
Оскільки слово "козак", яким дружно нагородили президента США його українські сектанти, тепер адміністрацією даного ресурсу вважається провокацією, і мій комент видалили саме з таким формулюванням, натомість не відреагувавши на гидоття на мою адресу у відповідь (неприйнятна форма звертання + вульгарність + образа, але нічого по темі - це не провокація і не порушення на думку адміністрації), віднині супроводжуватиму свої коментарі з посиланням на інших форумчан: тоді це провокацією не було і не видалялося.

Отже:


Козак Байда Україну в біді не полишить, перед окупантом ******..

Комент щодо новини: так-так, продовжуйте закликати "козака", мало ж було.
показати весь коментар
08.10.2021 01:30 Відповісти
Виявляється, що трампісти таки дійсно хворі на голову. Вони роблять скріни коментарів своїх ворогів, а потім викладають їх та шантажують дописувачів. Ганьба!
показати весь коментар
08.10.2021 01:41 Відповісти
нормальные брайтоновские дiди, почти техасцы-ковбойцы,
которым делать не хер в етой жизни 24х7 - как тока развлекаться скриншатами....
не звертайте уваги - нам свое робити.....
показати весь коментар
08.10.2021 01:57 Відповісти
вам завтра прокидатися у 5 ранку та чухати на касу у dollar store я б не затягував а йшов би у ліжко already
показати весь коментар
08.10.2021 02:22 Відповісти
миля, вы знову казакуете?
а мама клара в курсе?
це вже навiть не смiшно...
показати весь коментар
08.10.2021 02:25 Відповісти
де ты, алень северный, видел dollar store работающий в 5ам?
показати весь коментар
08.10.2021 02:36 Відповісти
у вас в бруклине всего можно ожидать извините объевреивать
показати весь коментар
08.10.2021 02:53 Відповісти
хотя хер вас там курносых на брайтоне поймет - може у вас и да...
показати весь коментар
08.10.2021 02:38 Відповісти
миля - ты в обмороке?
показати весь коментар
08.10.2021 02:42 Відповісти
слабенькие какие то еврейцы на брайтоне....
показати весь коментар
08.10.2021 02:48 Відповісти
поосторожнее а то загремишь с новым то законом про антисемитизм
показати весь коментар
08.10.2021 02:51 Відповісти
Як це не звертати увагу? Це ж шантаж, а шантаж - це злочин. Я вже мовчу про моральну складову цього дійства. Мстива, хвора тьотка збирає компромат на дописувачів, а потім викладає це на будь-якій темі. Це вже якась громадянська цензорівська війна.
показати весь коментар
08.10.2021 02:25 Відповісти
а от не звертайте и все....
думайте, що е людина на цему свити котра вас розумие..
показати весь коментар
08.10.2021 02:32 Відповісти
Добре, спробую. Але не абіщаю.
показати весь коментар
08.10.2021 02:39 Відповісти
вже гарнiше