6055 відвідувачів онлайн

Оприлюднено кадри з місця смерті нардепа Полякова. ФОТО

Знімок публікує Telegram-канал "Монастир", передає Цензор.НЕТ.

Також цей канал наводить деякі подробиці смерті народного обранця. Нібито водій таксі підібрав Полякова в районі Ленінградської площі. Нардеп попросив підвезти його до якогось ресторану.

"За 100 грн Поляков попросив чоловіка підвезти його до якогось ресторану. При цьому нардеп ледве стояв на ногах і від нього несло алкоголем. Уже в машині Полякову стало зовсім зле", - стверджується в повідомленні.

Оприлюднено кадри з місця смерті нардепа Полякова 01
Оприлюднено кадри з місця смерті нардепа Полякова 02

Нагадаємо, вранці 8 жовтня 2021 року стало відомо, що нардепа Антона Полякова знайдено мертвим. Поліція повідомила, що встановлює обставини смерті нардепа - розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України з позначкою "Природна смерть".

Топ коментарі
+52
За попередніми даними Поляков таки не був п'яним (сповістили, що від нього не було запаху алкоголю), але зовнішні ознаки дуже сильного сп'яніння були наявні. Таксист, який його підібрав на вулиці (не за викликом, а саме на вулиці в 2.00 ночі), громадянин Азербайджану, сповістив, що чоловік хитався, блював, нагадував сильно п'яного. У такому випадку, якщо не буде виявлена наявність дуже великої кількості алкоголю в крові, безальтернативною стає версія отруєння з метою умисного вбивства. Щось у мене забагато сумнівів, що слідство буде серйозно її відпрацьовувати. Це ж не піротехнічне шоу навколо машини Шефіра... Поки було відкрите провадження за статею "Умисне вбивство" (так вимагають протоколи), але з поміткою "природна смерть". Ніби саме на цій версії й концентрується слідство.

І ще нагадаю, що окрім постійної критики Зеленського та його оточення, чим Поляков виділявся із складу лояльної групи олігарха Коломойського, він весь час педалював на особливо болісній для ОПи і її слуг темі гігантських виплат слугам у конвертах за їхню вірнопідданість. А саме на цьому, властиво й тримається вся ця монобільшість.




Тарас Черновол





показати весь коментар
08.10.2021 10:00 Відповісти
+27
Ага, он шаталс\я и блевал и поэтому таксист взял его в машину за 100грн, что бы он оббвлевал всё там! Дичь какая! А если был бухой, то бухал же не в подворотне, а где-то где он бывал часто! Вот пусть с камер и покажут сколько он выжрал и с кем был!
показати весь коментар
08.10.2021 10:15 Відповісти
+24
Да, мало видел таксистов которые берут блюющих в принципе и не факт что взяли бы и за 100 баксов (тратить потом целый день на чистку салона, потратя кучу денег и целый день без заработка)
показати весь коментар
08.10.2021 10:17 Відповісти

Завантаження...