8000 відвідувачів онлайн
12 670 47

Голова Верховного Суду Данішевська йде у відставку

Про це вона оголосила під час свого виступу на пленумі у п’ятницю, 8 жовтня, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Вона запропонувала скликати на 22 жовтня пленум ВС, на якому розглянути питання обрання нового голови.

Водночас сама Данішевська, за її словами, не буде пропонувати свою посаду.

"Значить, можемо шукати в наших лавах наступного голову Верховного Суду", - сказала вона.

Валентину Данішевську обрали головою ВС наприкінці 2017 року після того, як після реформи був сформований новий склад суду.

Топ коментарі
+23
показати весь коментар
08.10.2021 12:58 Відповісти
+19
Пиндец последнему более менее адекватному суду
показати весь коментар
08.10.2021 12:54 Відповісти
+12
Та да. Лицо с интеллектом помойного ведра

показати весь коментар
08.10.2021 13:06 Відповісти

Завантаження...