9256 відвідувачів онлайн
24 257 111

"UA: Перший" заявив про тиск з боку Офісу Президента

Про це пише у фейсбуку ведуча токшоу "Зворотний відлік" на телеканалі "UA: Перший" Мирослава Барчук, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Наприклад, минулого понеділка був ультиматум №1: на тему енергетичної безпеки в ефірі "Зворотного відліку" будуть присутні або двоє "слуг" (обидва не експертні), або жодного. Ми вирішили ультиматумів не приймати і запросили Людмилу Буймістер, яка вже не підкорялася вказівкам ОП", - написала вона.

Другий ультиматум, за словами Барчук, був висунутий цього тижня: ""Слуги" (двоє) прийдуть на ефір лише за умови, якщо редакція відмовить раніше запрошеному Гео Леросу. Звичайно, ми сприйняли це як тиск. Ми відмовились виконувати ультиматум, представники монобільшості не прийшли. Сьогодні зранку отримали від людей Єрмака звинувачення, що у нас на ефірі не було представників монобільшості і що це "недотримання журналістських стандартів"", - пише журналістка.

Барчук зазначила, що ОП "давно і жорстко" контролює присутність "слуг" в ефірах, а кандидати на те, щоб з'явитися в студії, узгоджуються з контактною особою радника керівника Офісу Президента Михайла Подоляка. У коментарях вона уточнила, що йдеться про Рену Назарову - дружину екснардепа Юрія Збітнєва.

"Мені здається, нам не варто пропускати оцих сигналів, пробних кульок, які кидає нам влада. Я в професії давно, чудово пригадую, як все починалось у 2010, коли спочатку Ганна Герман визначала гостей на каналах, потім ведучих цих каналів, потім просто забирали ліцензії в опозиційних телеканалів, а потім сталася катастрофа", - пише Барчук.

Вона закликає колег-журналістів не піддаватися тиску і говорити про спроби шантажу з боку влади вголос.

UA: Перший заявив про тиск з боку Офісу Президента 01

Топ коментарі
+38
Ботоферма зеленой погани работает очень плохо, вы у нее в посте и тут пишите одно и тоже, я бы вам за такую работу не заплатил бы, хотя это дело ваших зеленых хозяев.
показати весь коментар
20.10.2021 02:02 Відповісти
+35
Особенно он отлично зарезал правду матку про офшоры зеленского, офшоры, которые всегда были плохими, вдруг стали хорошими, ну не смешите людей, клованы зеленые.
показати весь коментар
20.10.2021 02:03 Відповісти
+33
бот ти подляковий, який логін в тебе був до деактивації?
показати весь коментар
20.10.2021 01:59 Відповісти

Завантаження...