11209 відвідувачів онлайн
2 189 40

Глава представництва ЄС Маасікас вітає розблокування судової реформи в Україні

Глава представництва ЄС Маасікас вітає розблокування судової реформи в Україні

Обрання Радою суддів кандидатів на посаду члена Етичної ради за своєю квотою - позитивний крок.

Таку думку висловив у Twitter глава представництва Євросоюзу в Україні Матті Маасікас, інформує Цензор.НЕТ.

"Це хороший крок вперед щодо впровадження судової реформи. Тепер Вища рада правосуддя має створити Етичну раду, що можна виконати упродовж тижня - і робота може початися!" - написав Маасікас.

Глава представництва ЄС Маасікас вітає розблокування судової реформи в Україні 01

Нагадаємо, 23 жовтня Рада суддів делегувала своїх кандидатів до Етичної ради, чим розблокувала реформу ВРП і ВККС.

Топ коментарі
+4
Имитация разблокирования имитации...
показати весь коментар
23.10.2021 21:30 Відповісти
+2
стопудово шо не в курсе шо витайе...
показати весь коментар
23.10.2021 21:27 Відповісти
+1
Я не понимаю сути этой реформы, если новый суд фактический нарушает все мыслимые правила. Вот яркий пример -

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=131109312495658&id=100067897680637 . Это касается вот этого дела - https://www.youtube.com/watch?v=H1n74acRS2k .
показати весь коментар
23.10.2021 21:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
стопудово шо не в курсе шо витайе...
показати весь коментар
23.10.2021 21:27 Відповісти
Имитация разблокирования имитации...
показати весь коментар
23.10.2021 21:30 Відповісти
НСДАП и РСДРП были рабочими партиями с дня основания....,а зачем они копировали и координировали свои действия зеркально и любили друг друга в своей волнючей деятельности,то загадка Истории...
показати весь коментар
23.10.2021 21:37 Відповісти
Я не понимаю сути этой реформы, если новый суд фактический нарушает все мыслимые правила. Вот яркий пример -

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=131109312495658&id=100067897680637 . Это касается вот этого дела - https://www.youtube.com/watch?v=H1n74acRS2k .
показати весь коментар
23.10.2021 21:39 Відповісти
Имитация бурной деятельности Кучмистами,это типа НЭП на РАБссии товаристчей чЛенина и Сралина после голода в 1921 году...
показати весь коментар
23.10.2021 21:42 Відповісти
Іншими словами: дорога відкрита, але що по ній піде - "техніка" чи "слиз" залежить від вас.
І чомусь мені здається (може я упереджений), що цією дорогою при "узеленських" потіче слиз...
Бо ні власники бренду "узеленський" ("поважні бізнесмени" від недавнього), ні судова чи прокурорська система ("інвестицаційні няні" по-новому) в цьому геть не мають зиску.
показати весь коментар
23.10.2021 21:46 Відповісти
все буде як і при всіх...
показати весь коментар
23.10.2021 21:56 Відповісти
"хуже нє будєт"?
показати весь коментар
23.10.2021 22:13 Відповісти
ні - таке наше "щироукроїно-хромосомне"...- буде як буде....- а там як там - у англосаксів ...- ще не скоро...
показати весь коментар
23.10.2021 22:19 Відповісти
показати весь коментар
23.10.2021 21:48 Відповісти
о, как часто имеет ...- что просто "послать" , это верх культурного-либерализма ...
показати весь коментар
23.10.2021 21:55 Відповісти
эти с ЕС клерки що малые дети ...
показати весь коментар
23.10.2021 21:53 Відповісти
Працівники ДБР бажали, щоб в суботу один з катерів уже вийшов у море

Заламували руки та забрали ключі від військових катерів. В Одесі представники ДБР готуються провести випробування десантно-штурмових Кентаврів у морі без суднобудівельників, про це "5 каналу" повідомили співробітники заводу-виробника - Кузні на Рибальському.

За словами інженерів, слідчі та силовики приїхали до Практичної гавані, де перебувають військові катери, щоби скласти протокол опису та забрати ключі від Кентаврів. Працівникам заводу заламували руки та не давали зателефонувати керівництву. Свої дії пояснили тим, що вже в суботу один із десантно-штурмових катерів має вийти в море.

У Кузні на Рибальському такими діями силовиків обурені. Кажуть, випробування мали відбуватися одночасно за участю обох катерів - із системою реактивного залпового вогню та без, щоби порівняти швидкість руху суден. І головне - обов'язково у присутності незалежних експертів та представників заводу, щоб у разі необхідності в морі швидко втрутитися та виправити ситуацію.

Такі самі дії представників ДБР називають політичним замовленням, адже невдовзі спливає термін запобіжного заходу для керівника заводу Валерія Шандри. Побоюються, що катер недосвідчені люди зіпсують, а результати випробування будуть викривлені.

У Державному бюро розслідувань "5 каналу" підтвердити або спростувати інформацію щодо візиту своїх співробітників та можливого виходу в море - не змогли. Сказали, що можливо прокоментують завтра.

https://www.5.ua/regiony/zalamuvaly-ruky-ta-zabraly-kliuchi-vid-viiskovykh-kateriv-dbr-namahalysia-zavadyty-vyprobuvanniam-novykh-suden-258434.html Заламували руки та забрали ключі від військових катерів: ДБР намагалися завадити випробуванням нових суден
показати весь коментар
23.10.2021 21:58 Відповісти
То виходить, що дбр -- це вороги?
показати весь коментар
24.10.2021 12:22 Відповісти
Порошенко разогнал Олигархат Индюковичей Азирова и прочие Пшонки Захарченки Якименки и прочие донецкие чуваки разбежались по необъятной РАБссии,вопрос простой,почему "мудрому наріду" єто не понравилось?
показати весь коментар
23.10.2021 22:00 Відповісти
Це загадка історії, чому наріду не хочеться, щоб керували свої і країна була незалежною ...
показати весь коментар
24.10.2021 12:25 Відповісти
показати весь коментар
23.10.2021 22:03 Відповісти
показати весь коментар
23.10.2021 22:04 Відповісти
показати весь коментар
23.10.2021 22:06 Відповісти
Золотого офшора Генпрокурора Пшонки не обнаружено в мире.... Золото єто не офшор
показати весь коментар
23.10.2021 22:08 Відповісти
показати весь коментар
23.10.2021 22:12 Відповісти
разблокируйте еще учительскую реформу, а то долботрясов учат долбни. совковые, инстаграмные и тиктоковые ))
показати весь коментар
24.10.2021 00:30 Відповісти
а, там не пахнет деньгами сразу... ну тогда в вагину всьо
показати весь коментар
24.10.2021 00:31 Відповісти
Когда будут платить учителям если не 4 тысячи, а хотя бы одну, тогда и будут успехи у учеников. В Турции учителям платят такие деньги, что французский в школе преподают выпускники Сорбоны, а английский выпускники Оксфорда.
показати весь коментар
24.10.2021 08:33 Відповісти
Один совет состоящий из взяточников и бездельников создаёт другой совет назначая туда понятно кого - это реформа правосудия?очнись европеец.
показати весь коментар
24.10.2021 07:48 Відповісти