6801 відвідувач онлайн
5 607 65

Турчинов: Що більше падає рейтинг чинної влади, то нахабніше її команда вдається до фальшування виборів

Про це керівник Центрального штабу "Європейської Солідарності" Олександр Турчинов сказав під час брифінгу у четвер, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його словами, у 184 та 197 виборчих округах, де проходять довибори до Верховної Ради та балотуються кандидати від "ЄС" Ігор Іосипенко та Роман Сущенко, влада намагається грубо сфальшувати результати волевиявлення громадян: відбувається підкуп виборців та неприкрите використання адміністративного та силового ресурсу.

"Крім того, - наголосив керівник Центрального штабу "ЄС", - попри те, що опозиція фіксує всі порушення та передає заяви про них до правоохоронних органів, силові структури, повністю підконтрольні "слугам народу", не виконують своєї роботи, не відкривають кримінальних справ, займаючись кришуванням злочинів та переслідуючи опонентів".

Він зазначив, що жодні вибори під час керівництва країною Зеленським та його так званими "слугами народу" не проходили "без дуже серйозних та небезпечних для української демократії зловживань, фальсифікацій та використання адміністративно-силового ресурсу".

"Саме порушення виборчого законодавства, злочинне використання адміністративного та силового ресурсу, переслідування опозиції під час проведення виборів є ознаками того, як безглузда корумпована "зелена" влада перетворюється на режим", - наголосив Турчинов.

"Хочу звернути увагу так званих "слуг народу", що Януковичу, брудні технології якого вони зараз так завзято копіюють, це не допомогло. Не можна зупинити падіння рейтингу проведенням фальшивих виборів, тиском на виборців, підтасовуванням результатів. Навпаки, все це лише прискорює падіння режиму", – сказав керівник Центрального штабу "ЄС", порадивши "слугам" вивчати не лише брудні технології, які використовували за Януковича, "а й те, чим закінчилося для режиму Януковича використання цих технологій".

Топ коментарі
+29
Нічого дивного. Ті ж політтехнологи, що й овача, тільки ще більш бикуваті.
показати весь коментар
28.10.2021 21:27 Відповісти
+24
ЗЕ! и его шоблу в отставку
показати весь коментар
28.10.2021 21:27 Відповісти
+24
показати весь коментар
28.10.2021 21:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нічого дивного. Ті ж політтехнологи, що й овача, тільки ще більш бикуваті.
показати весь коментар
28.10.2021 21:27 Відповісти
ЗЕ! и его шоблу в отставку
показати весь коментар
28.10.2021 21:27 Відповісти
Основания???
показати весь коментар
28.10.2021 21:47 Відповісти
Да Вы издеваетесь?! Одна госизмена чего стоит, не говоря про угробленную экономику
показати весь коментар
28.10.2021 21:50 Відповісти
Таке враження, що хтось тут несповна розумом.
показати весь коментар
28.10.2021 22:30 Відповісти
Какая госизмена?
Какая экономика угроблена?
Ты зп не получаешь?
показати весь коментар
28.10.2021 22:48 Відповісти
С ноября официально уже объявили конкретно на моей работе будем работать по 10 дней каждый вместо 16 в связи с подорожанием газа для производства. И предупредили, что это начало. Дальше - сокращение. Люди не нужны. И будет так везде
показати весь коментар
29.10.2021 00:53 Відповісти
та хоча би подивися своє Г+Г
показати весь коментар
28.10.2021 22:08 Відповісти
маєш змогу це сказати
показати весь коментар
28.10.2021 21:49 Відповісти
Ватниця , спусти пар і не вякай про Майдан 😡
показати весь коментар
29.10.2021 00:02 Відповісти
"Кто на ком стоял? Потрудитесь излагать свои мысли яснее"
показати весь коментар
28.10.2021 21:37 Відповісти
показати весь коментар
28.10.2021 21:54 Відповісти
Наконец то зловили на гарячому. Тепер не відкрутиться.
показати весь коментар
28.10.2021 22:54 Відповісти
опасное производство, нужна лицензия...

ты не слышал чем квартал на фронт помог?

или на медицину?
показати весь коментар
28.10.2021 21:58 Відповісти
ну так на Вирастюке отработали сценарий - теперь по отработанному легче!!!
показати весь коментар
28.10.2021 21:32 Відповісти
успокойся Иван...!
показати весь коментар
28.10.2021 21:42 Відповісти
Тебе вже покарав....
показати весь коментар
28.10.2021 22:28 Відповісти
Чуда не случилось, все превращаются в Януковичей.
показати весь коментар
28.10.2021 21:35 Відповісти
а вас всіх, 73/43%зебілів, ще в 2019-му попереджали
показати весь коментар
28.10.2021 22:12 Відповісти
У вас есть претензии по тем выборах? Альфа штурмовала участки и вскрывала пакеты?) Какие выборы? В воскресенье на двух округах...
показати весь коментар
28.10.2021 21:53 Відповісти
помнится одна партия устроила на выборах президента систему фальсификаций под названием "сетка". но это их не спасло.
показати весь коментар
28.10.2021 21:43 Відповісти
Можно подробнее про сетку?) В чем ее смысл?)
показати весь коментар
28.10.2021 21:56 Відповісти
Я, в отличии от вас, принимаю участие в выборах более 15 лет) И знаю все тонкости этого процесса))) И поэтому всегда задаю такие вопросы таким как вы, которые даже на выборы не ходят, но знают о фальсификациях))) Так подробности можно? Как это РАБОТАЕТ?))) Или как всегда?)))
показати весь коментар
28.10.2021 22:38 Відповісти
да, був третій тур. Навіть попри те, що за овоща агітували неслабі групи:
показати весь коментар
28.10.2021 21:56 Відповісти
"сетка" была на других выборах, гораздо позже.
показати весь коментар
28.10.2021 22:08 Відповісти
а я член ОВК в 2004-му, пам'ятаю ту сітку; і спостерігач в 2019-му, пам'ятаю брехню з Г+Г
показати весь коментар
28.10.2021 22:15 Відповісти
Мечтал жить в лугандоне и не срослось? Что сейчас мешает?)
показати весь коментар
28.10.2021 22:01 Відповісти
Зараз ботва на зарабітках ,подоляки та лещенкі , скажуть що це свята брехня .
показати весь коментар
28.10.2021 21:46 Відповісти
Вони там скоро будуть зубами триматись за крісла
в Раді коли слуг Осла будуть витягати за ноги на гілляку. Ніт шоб втекти зарані по тихенько, вечером...
показати весь коментар
28.10.2021 21:48 Відповісти
Так Альфа не штурмовала ОВК?) Вот зачем вы ВРЕТЕ? Знаете, что врете, знаете, что мы знаем, что вы врете и все равно продолжаете врать?)))
показати весь коментар
28.10.2021 21:59 Відповісти
зеленскому фальсификации уже никакие не понадобятся... у него ж есть уже полностью подконтрольная ему ДИЯ... т.е. введёт перед выборамы элетронное голосование (хотя это и нарушает все законы и конституцию но зеленский как известно клал на все законы и конституцию)
и там ему нарисуют не 73% а 89%
показати весь коментар
28.10.2021 21:53 Відповісти
ЗЕгенерату хочеться виборів в Раді. Ну от так щоб "монобільшість" обрала його знову одноголосно! І обирала як ***** знову і знову...
- А нам?
- Фуй вам! Нарада закінчена. Всі по домам...
показати весь коментар
28.10.2021 22:23 Відповісти
Бла-бла-бла и никаких конкретных фактов!
показати весь коментар
28.10.2021 21:54 Відповісти
После выборов с вирастюком уже и фактов не надо -все как на ладони...только на президентских это у зесрани не прокатит,если они ещё доживут с такими темпами...
показати весь коментар
28.10.2021 22:09 Відповісти
Пастор, отпой ЗЕшоблу, достали уже.
показати весь коментар
28.10.2021 22:00 Відповісти
Одного не розуміє керівник вже третьої великої партії , в керівництві якої вже стиг він побувати за останні 10 років (це рекорд місцевий) .
Навіть у меньш зашкваренної Юлі не багато шансів підібрати значну кількість втраченних ЗЕ голосів . Хоча в 2019 році саме її виборців в більшості своєму поцупав Вофа . Бо за в грудні 2018 Вона була першою по усіх опитуваннях як по першому , так й по другому туру (в якому б перемогла б Пєтю десь в 12-15% , якби не Фофік) . Але зараз 2021 й виборці не мають зворотньої сили ... Хоча на 500-900 тисяч з колишніх "зелених" Юля хоча б має шанси розраховувати .

А ось Порошенку й го "голові штабу" навіть на дві тисячи "колишніх зелених" не варто сподіватися .

Але вони (ЗЕлайно) випустили джина з пляшки , й ім"я цього джина - Дмитро Розумков . Й це лише питання часу , коли Розумков опустить рейтинги ЗЕ-лідера, й ЗЕ-лайна (партії) нижче 10% .
Може сам він не стрибне више 10% хоча дуже маловерогітно .
Бо якщо ці виборці вважали колись, що примітивний Вофа такий же "соціально орієнтованний" як Юля , але "новий й незашкваренний у попередниках" . Це классичне електоральне болото, яким якщо й написати в програмі , що землю продамо за 3 копійки , а заводи за 5 , все одно будуть вважати , що це лайно такий народний улюбленець, що ніколи не продасть народне .

А ось Розумков в рази більш розвинутий за Фофіка , а якщо буде брехуном , й запише в программі усе контроверсійне до того , що робив 2 роки в ЗЕ-команді ... Усе : не те що Пєті , та навіть Юлі нема чого чекати .
Бо ці виборці такі , які й після 5 млрд. вакцинованних принципово відмовляються від вакцінації, Такі виборці йще 10 разів готові наступати на ті ж самі габлі (тільки вид знизу) . Навіть коли за одну добу помира в страшних тортурах більше 500 людей (тобто з такими темпами можно за 2 місяці втратити більше , ніж за 7 років війни) .
Якщо за 5ть останніх президентів жоден не покинув посаду з пристойним рейтингом й навіть цей чинник не натякнув значній більшості що справа не в особистостях президентів , в самому анахронічному статусі "гетьмана". Бо гетьмани (королі, кайзери й падішахи) були актуальними й ********** може десь так до 18 століття .

Ось й висновок - подавна більшість українців за 400 років своєї в більшості випадків сумної історії дуже добре навчилися (набагато крайще усіх європейців разом узятих) бачити у своїй владі зло , й брехню й підступність й тому вижинати таких правителів . Тобто чуже зло , чужих обранців ... А ось з критичним мисленням суцільне лихо . Повністю відсутня самокритика й самоіронія . Ну не бачать своїх недолікив , не вміють робити висновки з помилок . Й тому габлі це національний символ набагато очевиднійший за пісні й сало .
Й тому так в народі й кажуть , що ми проти корупції , шахрайства й близнірства , але що мій кум був презідентом (або просто якимось "рєшалою") . Ось так й живимо ... А якись німець й на рідного батька наката телегу в податкову , якщо в його помітить якісь незрозумілі прибутки . Й буде 100% впевненний , що таким чином коїть добро для батька , повертаючи (мовляв) його в колію законопослухняності .
показати весь коментар
29.10.2021 02:22 Відповісти
Зеленский гораздо быстрее самих Януковича и Лукашенко, превратится в Януковича и Лукашенко! Экстерном! Чем он их лучше?
показати весь коментар
29.10.2021 07:04 Відповісти
А що тут дивного? Якщо країною "рулять" такі "держдіячі", як АраХлам, у якого на мармизі намальовано як мінімум 5 років за статтею ККУ "Мошенство", то було би дивним від оних "штурманів" чекати чогось іншого. До Дон Кіхотів їм далеко (та вони й не знають хто ото є), а от Остапи Бендери їм не підходять за духом (той поважав кримінальний кодекс і знав хо є Григорй Сковорода). Отже дють за принципом найдрімучших бандюганів: кради і пильнуй.аби не вкрали у тебе!
показати весь коментар
29.10.2021 07:09 Відповісти