Переселенці зможуть подавати заяви на допомогу через "Дію", - Шмигаль

Про це в Telegram повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Уряд спростив процедуру подання заявки та призначення такої допомоги. Це рішення позбавить тисячі людей необхідності витрачати свій час на черги в кабінетах та зайві бюрократичні процедури", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що для отримання послуги більше не потрібно буде повторно надавати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, адже це відбуватиметься завдяки синхронізації порталу Дія з інформаційними системами Мінсоцполітики.
Топ коментарі
+5 дмитрий иванов #379098
показати весь коментар
03.11.2021 18:05 Відповісти Посилання +4 Микола Папізже
показати весь коментар
03.11.2021 18:03 Відповісти Посилання +3 Сергей Гусаченко #493712
показати весь коментар
03.11.2021 18:18 Відповісти Посилання