12115 відвідувачів онлайн
2 043 24

Переселенці зможуть подавати заяви на допомогу через "Дію", - Шмигаль

Про це в Telegram повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Уряд спростив процедуру подання заявки та призначення такої допомоги. Це рішення позбавить тисячі людей необхідності витрачати свій час на черги в кабінетах та зайві бюрократичні процедури", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що для отримання послуги більше не потрібно буде повторно надавати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, адже це відбуватиметься завдяки синхронізації порталу Дія з інформаційними системами Мінсоцполітики.

Топ коментарі
+5
Переселенцам надо уже забывать за всякие пособия и остальные подачки из бюджета и строить свою жизнь самостоятельно. Сегодня всем непросто и плодить очередных льготников , которых и так выше крыши,так никакой бюджет не выдержит
показати весь коментар
03.11.2021 18:05 Відповісти
+4
Сьогодні Дія знову потребувала банківські дані для реестрації. На фоні останніх зашкварів, та взлом студентами, видалив цю гидоту з телефону.
показати весь коментар
03.11.2021 18:03 Відповісти
+3
Вот и все результаты правительства... Везде коричневый вонючий шоколад, а Дия зеленая вишенка на этой куче. И это, заметьте, не продукт Рошен... Это испражнения зеленой власти.
показати весь коментар
03.11.2021 18:18 Відповісти

Завантаження...