7074 відвідувача онлайн

У нас будуть оновлені протоколи лікування коронавірусу, - Голубовська

Як повідомляє Цензор.НЕТ, по це повідомляє Укрінформ. 

Про це доктор медичних наук, лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська повідомила під час відвідування Центральної міської лікарні в м. Рівне.

"У нас будуть оновлені протоколи в лікарів. Буквально позавчора ми проголосували за зміни в наш протокол лікування. У нас є ресурс, який допомагає уникати таких смертей. і його треба запровадити. До того ж мало хто говорить про раннє лікування захворювання, а воно є і воно ефективне", – повідомила Голубовська.

Лікарка вкотре закликала людей, особливо з групи ризику, вакцинуватися, усіма способами мінімузувати ризики захворювання – не контактувати з людьми, захищати себе.

11 листопада в Міністерстві охорони здоров'я поінформували, що через штам "Дельта" пацієнти хворі на COVID-19 споживають більше кисню, порівняно з попередніми хвилями коронавірусної хвороби.

Топ коментарі
+10
Скільки ж ви людей відправили на той світ своїм протоколом який передбачав лікування вже тільки при виявленому запалені???
показати весь коментар
11.11.2021 20:25 Відповісти
+4
тем временем в созвездии Лютого Идиотизма на планете Усть-3,14здюйск..
показати весь коментар
11.11.2021 20:42 Відповісти
+4
Главне, - ходить у масках.
Бо без масок можна всраться від жаху.

показати весь коментар
11.11.2021 21:00 Відповісти

Завантаження...