У нас будуть оновлені протоколи лікування коронавірусу, - Голубовська

Як повідомляє Цензор.НЕТ, по це повідомляє Укрінформ.
Про це доктор медичних наук, лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська повідомила під час відвідування Центральної міської лікарні в м. Рівне.
"У нас будуть оновлені протоколи в лікарів. Буквально позавчора ми проголосували за зміни в наш протокол лікування. У нас є ресурс, який допомагає уникати таких смертей. і його треба запровадити. До того ж мало хто говорить про раннє лікування захворювання, а воно є і воно ефективне", – повідомила Голубовська.
Лікарка вкотре закликала людей, особливо з групи ризику, вакцинуватися, усіма способами мінімузувати ризики захворювання – не контактувати з людьми, захищати себе.
11 листопада в Міністерстві охорони здоров'я поінформували, що через штам "Дельта" пацієнти хворі на COVID-19 споживають більше кисню, порівняно з попередніми хвилями коронавірусної хвороби.
Бо без масок можна всраться від жаху.