Австрія запроваджує локдаун для невакцинованих громадян

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише DW.
"Ми повинні підвищити рівень вакцинації. Це ганебно низький рівень", - зазначив Шалленберг.
Примітно, що в Австрії вакциновані 65% дорослого населення, але все одно це один з найнижчих показників в Західній Європі.
Передбачається, що невакциновані тепер зможуть залишати свої будинки тільки для певних цілей, таких як відвідування лікаря або покупка продуктів, ліків і похід на роботу. Крім того, їм заборонений вхід в ресторани, готелі і на заходи за участю більше 25 осіб.
Рівень захворюваності в Австрії вже досяг позначки 775,5 випадків на 100 000 населення. Для порівняння, у сусідній Німеччині рівень захворюваності становить 277,4.
Нагадаємо, раніше Нідерланди ввели частковий локдаун через погіршення ситуації з коронавірусом.
Правительство провело в срочном порядке вакцинацию третьей дозой.
Итог - 300 заболевших в день, 200 госпитализированных на всю страну (ВСЕГО!)
расскажите мне еще что-нибудь о неэффективности вакцинации, я почитаю. Люблю читать записки имбецилов в качестве ярких образцов постмодерна.