9417 відвідувачів онлайн
11 775 74

Я не вірю у другий термін президентства Зеленського, - Аваков

Я не вірю у другий термін президентства Зеленського, - Аваков

Ексглава МВС Арсен Аваков не вірить в те, що Зеленський буде обраний президентом на другий термін.

Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді", інформує Цензор.НЕТ.

"Ні, не вірю. Щоб потрапити на другий термін, йому потрібно зараз серйозно змінити структуру управління, яку він вибудовує в державі. Мені здається, що він поки що до цього не готовий", - заявив Аваков.

Аваков впевнений, що на електоральному полі Зеленського з'явиться досить сильний кандидат в президенти.

"На його полі з'явився Разумков. Вони його виженуть із парламенту – і він отримає ще 5%", - стверджує він.

Аваков також розповів про те, що після відставки майже не підтримує стосунків з главою держави. 

"У мене зараз немає відносин з президентом. Президент далеко, високо і займається своїми справами, а я займаюся своїми. Можливо списувалися кілька разів", - зазначив Аваков.

Відповідаючи на запитання щодо критики кадрової політики Зеленського, Аваков сказав: "Правду говорити легко та приємно. Я тепер не обтяжений обмеженнями, якими був обтяжений раніше. Я сказав те, що думаю, і вважаю, що це має бути корисним для загальної системи влади, для розуміння ситуації".

Крім того, Аваков ствердно відповів на запитання щодо того, чи стає Зеленський авторитарним.

"Це пастка, в яку він потрапив і тепер із неї дуже важко вибратися. Ця пастка трапилася, коли відбулися парламентські вибори і ми здобули монобільшість. І раптом жодного балансу не залишилося: "я можу все". І ось це "я можу все" стало божевільною пасткою", - каже він.

"Він став приймати дедалі більше волюнтаристських рішень. А якість його оточення не дозволила йому грамотно опонувати. І почали з'являтися абсурдні рішення, почали з'являтися кадрові помилки. Кадрові помилки бувають, це нормально. Він почав звикати спокійно звільняти людей, не думаючи. І так само, не думаючи, призначав нових. Це створювало проблеми", - продовжує Аваков.

"І поступово-поступово виробилася така авторитарна манера", - резюмував він.

Топ коментарі
+35
А я верю в первый срок Зеленского. Первый срок на житомирской четвертке.
показати весь коментар
16.11.2021 16:14 Відповісти
+28
показати весь коментар
16.11.2021 16:12 Відповісти
+13
Я Верю в ПЕРВЫЙ СРОК зеленского!
показати весь коментар
16.11.2021 16:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
16.11.2021 16:12 Відповісти
Який другий строк? Жоден з відомих політиків на Банкову не попаде. Про них у народу такі гіркі спомини.
показати весь коментар
16.11.2021 16:31 Відповісти
А хто вірить? "Блажен,тот кто верует..."
показати весь коментар
16.11.2021 17:30 Відповісти
Срок у зеИУДЫ ТОЛЬКО ТЮРЕМНЫЙ С ПОЛНОЙ КОНФИСКАЦИЕЙ !
показати весь коментар
16.11.2021 17:41 Відповісти
Шо значит не верю... первый же срок состоялся, да и служил ему, в шо можно тоже не верить, мол , как это... и на шо это напялить...
показати весь коментар
16.11.2021 16:14 Відповісти
Аваков встиг зрадити здається 4-х лідерів: Ющенка, Юлю, Петра й зєлю. Чи більше?
показати весь коментар
16.11.2021 16:33 Відповісти
А я верю в первый срок Зеленского. Первый срок на житомирской четвертке.
показати весь коментар
16.11.2021 16:14 Відповісти
Апиридил
показати весь коментар
16.11.2021 16:16 Відповісти
Авакову треба спочатку покаятися у співпраці з БЄНЕЙ на виборах вови (та й Юля там тусіла з надією ) . А потім вже повертати себе й ботаніка Яценюка у політику, бо є на УП досьє-розслідування по Єрмаку , там цей кремлівський Козир у час співпраці з регіоналщіком Тадєвим у ВР ( АЖ ТРИ СКЛИКАННЯ !!!) ще й був довіреною особою Яценюка на виборах президента 2010 року , коли виграв Шапкокрад

ТАК ЩО НАРОДНИЙ ФРОНТ ІСЧО ТОТ БЄНІН !!!

https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2020/02/12/7240284/ https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2020/02/12/7240284/

Who is Мr. Ермак? Юрист. Бизнесмен. Продюсер. Вице-президент?
показати весь коментар
16.11.2021 16:46 Відповісти
А я не верю в первый срок Рюкзачного.
показати весь коментар
16.11.2021 16:14 Відповісти
Точнее верю, но не в презиковский.
показати весь коментар
16.11.2021 16:15 Відповісти
И нехай компаеию составят все - от Зебила, ло Кучки.
А страной должны править Украинцы, а не всякая воровская шобла!!!
показати весь коментар
16.11.2021 16:16 Відповісти
Вобщем Вы за все хорошее и против всего плохого. Ну что, тут можно только поддержать. Только вот не наблюдается покуда кандидатов таковых.
показати весь коментар
16.11.2021 16:19 Відповісти
Наблюдается! Пётр Алексеевич Порошенко. От кого у кацапской рвани и срани передаки горят. Причем не беспричинно!
показати весь коментар
16.11.2021 17:33 Відповісти
Не. Этого уже видели в гетьманах. Хорошая попытка, но нет. К тому же предыдущий комментатор четко определил: А страной должны править Украинцы, а не всякая воровская шобла!!! А вот где таких взять - извечный вопрос.
показати весь коментар
16.11.2021 17:49 Відповісти
Він ще за вбивство Сашка Білого не відсидів.
показати весь коментар
16.11.2021 16:51 Відповісти
Не буде ніякого строку в Авакова, так само як в Яценюка чи Пороха. У нас, чим більше IQ в політика, тим менше рейтинг. Вони не можуть зачепитись за владу, а тупенька зебільшість нічого не може зробити по закону з ними.
показати весь коментар
16.11.2021 16:20 Відповісти
І я не вірю. Більше того, впевнений, що краще майбутнє України не може бути пов'язане ні з Аваковим, ні з Зеленським.
показати весь коментар
16.11.2021 16:14 Відповісти
Я Верю в ПЕРВЫЙ СРОК зеленского!
показати весь коментар
16.11.2021 16:14 Відповісти
Бідолага Аваков, з його рейтингом треба до когось прихилитись.
показати весь коментар
16.11.2021 16:15 Відповісти
за него не переживай! этот уж хитрожопый в любое очко пристроится
показати весь коментар
16.11.2021 16:46 Відповісти
Аваков перешел к прямым угрозам..
- бритвой говорит по горлу и в колодец, вместо 2-го срока...
показати весь коментар
16.11.2021 16:16 Відповісти
показати весь коментар
16.11.2021 17:45 Відповісти
Хай Зе хоча б перший термін якось добуде.
показати весь коментар
16.11.2021 16:17 Відповісти
Слушать этого черта и публиковать его, рекламировать...До чего Цензор опустился...
показати весь коментар
16.11.2021 16:21 Відповісти
Так цей чорт входить в десятку найвпливовіших українців, як не крути. Зеленського в ній нема.
показати весь коментар
16.11.2021 16:24 Відповісти
Разве что по размерам украденного.
показати весь коментар
16.11.2021 17:07 Відповісти
это кто так решил, его друган каламойский ?
показати весь коментар
16.11.2021 20:06 Відповісти
Какой на хрен второй срок, разве что, то только лишь в тюрьму то ДА!!!
показати весь коментар
16.11.2021 16:24 Відповісти
просто -- монобільшість скасує інститут президента і призначить його прем'єром -- і буде він сидіти вічно при владі.
показати весь коментар
16.11.2021 20:52 Відповісти
Не знаю что том насчет второго срока Зеленского но что то последнее время много Рюкзакова в ефире. Не хочет ли он случайно на выборы попереться чтобы избежать тюрьмы?
показати весь коментар
16.11.2021 16:25 Відповісти
Нашим политикам нужно понять в Украине народ больше одного "термина" не выдерживает, и это заметно уже в первой каденции у кого с ее второй половины у кого то раньше, у кого то чуть позже. Но им там "как медом намазано", они этого просто не хотят признавать...
показати весь коментар
16.11.2021 16:25 Відповісти
Нам президенти зовсім не потрібні. Ми не та нація. А потім у нас пройдисвіти зробили дуже високий прохідний майновий ценз. Через такий ценз не пройшла б половина президентів Америки.
показати весь коментар
16.11.2021 16:46 Відповісти
Избрание Зеленского - это общая моя победа с Аваковым, - Коломойский./ Зеленский - порядочный человек из другого(!) мира, - Аваков. Но: Зеленський пропонував Авакову після його звільнення з МВС іншу посаду, але в результаті нічого так і не зрослося. И прошла любовь, завяли помидоры.
показати весь коментар
16.11.2021 16:27 Відповісти
А нафіга Авакову посада в падающому літаку?
показати весь коментар
16.11.2021 16:28 Відповісти
показати весь коментар
16.11.2021 16:28 Відповісти
Зелені хабарники мабуть, і в Канаді знайшли аферистів.
показати весь коментар
16.11.2021 16:42 Відповісти
Ять, я и в первый не верил, но нарид умудрился ну очень удивить.
Весь!
показати весь коментар
16.11.2021 16:28 Відповісти
У хитрого армяшк чувствительный задок
показати весь коментар
16.11.2021 16:29 Відповісти
Я сомневаюсь, что он до нового года додержиться, то, что он сейчас творит, на пожизненное тянет. Ну это если его люди раньше не поймают, чтобы выразить свою "благодарность".
показати весь коментар
16.11.2021 16:32 Відповісти
..Зеля даже не подозревает, что уже давно начал опасную игру с украинцами, даже с теми, из 73%..
это - "игра в утюга" - мы будем на него плевать, а он - будет в ответ шипеть..
бо понавыбыралы, будущее своим детям...(((
показати весь коментар
16.11.2021 16:32 Відповісти
Чтобы сменить структуру управления, ему надо сначала вернуться в институт и по факту пройти курс обучения, а не получить диплом юриста с папиной помощью !
показати весь коментар
16.11.2021 16:34 Відповісти
Єднайтеся Бандерівці!
Молю Вас , Благаю !
показати весь коментар
16.11.2021 16:34 Відповісти
Верю-не верю... Детский сад. А если возьмут и переизберут - направишь все свои сбережения в бюджет Украины?
показати весь коментар
16.11.2021 16:35 Відповісти
Цікаво. А в Майдан і в імпічмент він вірить?
показати весь коментар
16.11.2021 16:39 Відповісти
Аваков развалил МВД,полиция безспомощная и немощная.....Черт.....
показати весь коментар
16.11.2021 16:41 Відповісти
это просто впечатление такое......потому что черт ушел , но его чертенята в областях остались рулят.....токо они на монастырского хер положили......аваков выстроил за 7 лет такую вертикаль, что они токо его боялись......а потоки криминального нала оч большие и контролировались только чертом авакяном......его бывшие подчиненные до сих пор боятся!.....на каждого начальника в области черт имеет железный компромат.....этот урод оч умный и хитрый....он еще нам крови попортит!
показати весь коментар
16.11.2021 17:00 Відповісти
Второй срок президентства не светит, холодно. Народу много не надо, надо тепло, а его нет.
показати весь коментар
16.11.2021 16:45 Відповісти
хреновый у нас народ ,если ему токо тепло и помои нужны!
показати весь коментар
16.11.2021 17:03 Відповісти
Я верю во второй первый. Он же заодно и последний.
показати весь коментар
16.11.2021 16:46 Відповісти
Вовремя соскочить и быстренько перекраситься, - в этом весь Аваков...
показати весь коментар
16.11.2021 16:47 Відповісти
Статья больше не о втором сроке зеленского, а о том, как арсенбарисыч обиделся за пинок под зад.
показати весь коментар
16.11.2021 16:50 Відповісти
І я не вірю в другий термін, бо він ще перший не відсидів. А сидіти прийдеться.
показати весь коментар
16.11.2021 16:56 Відповісти
Интересно какой рейтинг у самого Авакова и с какого перепуга он опять вылез и всё подряд комментит?...
показати весь коментар
16.11.2021 17:04 Відповісти
похоже что это сми его усиленно пиарит...
показати весь коментар
16.11.2021 20:11 Відповісти
А я верю в первый срок авакяна за рюкзаки.
показати весь коментар
16.11.2021 17:04 Відповісти
далися вам ті "рюкзаки", мілко плаваєте. А ось найбільше грошей іде з продажу зброї, наркотиків та проституції. А ще ліс, бурштин... А ким це все кришується?
показати весь коментар
16.11.2021 21:03 Відповісти
Согласен на все 💯!!!
показати весь коментар
17.11.2021 00:59 Відповісти
Буде Президентом чи ні від Авакова не залежить.Коломойський ще не вирішив.
показати весь коментар
16.11.2021 17:14 Відповісти
...сам продажный, хочется к кормушке, как только убрали с поста, сразу этот президент плохой...
показати весь коментар
16.11.2021 17:15 Відповісти
И Аваков оказался в банде обиженных и изгнаных.Кончилась лафа,остались связи.
показати весь коментар
16.11.2021 17:17 Відповісти
За зраду Україні треба уже садити …
Вагнергейт готовий

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0052-21/stru#Stru https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0052-21/conv https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0052-21#Text https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0052-21#Text https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0052-21#orfoWindow







СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
Центральне управління

НАКАЗ

23.12.2020 № 383





Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 січня 2021 р.
за № 52/35674

Про затвердження Зводу відомостей, що становлять державну таємницю

{Із змінами, внесеними згідно з Наказами Служби безпеки
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0654-21#n2 № 143 від 26.04.2021
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0959-21#n2 № 230 від 08.07.2021
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1229-21#n2 № 309 від 31.08.2021 }

Відповідно до https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3855-12#n153 статей 10-12 Закону України «Про державну таємницю», Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 року № 939, НАКАЗУЮ:
1. Затвердити https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0052-21#n13 Звід відомостей, що становлять державну таємницю , що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0902-05 наказ Служби безпеки України від 12 серпня 2005 року № 440, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17 серпня 2005 року за № 902/11182 (зі змінами).
3. Начальникам Управління правового забезпечення та Департаменту охорони державної таємниці та ліцензування Служби безпеки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.


Голова Служби

І. Баканов






ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Центрального
управління Служби
безпеки України
23 грудня 2020 року № 383





Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 січня 2021 р.
за № 52/35674

ЗВІД
відомостей, що становлять державну таємницю
показати весь коментар
16.11.2021 17:42 Відповісти
Как то все, словно по команде, начали топить клоуна и потеряли веру в него.
показати весь коментар
16.11.2021 18:13 Відповісти
так он же заднюю в вакцинации включил и вот его и топят. Следующий будет ещё ужаснее.
показати весь коментар
16.11.2021 22:22 Відповісти
Так ЗЕ, гордо крокуючи стадіоном, побіцяв що іде тільки на один строк. Не може бути щоб він обманув! Він же не лох!
показати весь коментар
16.11.2021 18:26 Відповісти
за што я люблю подрошенка то при нём гречка была 12 гривен . наверное из днр .за што я полюбил ростовского пахана то он нам отменил тех осмотр...за што я люблю зелёнога хриповского то он нам строит дороги.. я ешо немнога потерплю.. и заживём....
показати весь коментар
16.11.2021 18:35 Відповісти
У зеленского будет один срок - пожизненный, вместе с дерьмаком в одной камере
показати весь коментар
16.11.2021 19:27 Відповісти
ой, шо ви кажете...
Божий Суд - таки да, а нарид простит, вот заскриньте
показати весь коментар
16.11.2021 23:00 Відповісти
Не, ну если ЗЕлёносопельный БлаЗЕнь прикупит вагон-другой рюкзачечков от известного производителя, то Собачий Сын насчёт второго срока ЗЕ-кривляки может и передумать
показати весь коментар
16.11.2021 19:40 Відповісти
не понимаю, почему все новости об авакове на цензоре идут с жирным шрифтом как будто это мессия вещает ...
показати весь коментар
16.11.2021 20:08 Відповісти
классика этого жанра как раз в том, что начудив за первый, не хочется отвечать за фокусы, турма центральная намного хужее второго срока, а там видно будет
так и лука миркует, и кгбешник кремлевский
показати весь коментар
16.11.2021 22:56 Відповісти
Аваков, ты забыл, как твои птэушники гонялись за Порохом со своими дебильным свинками?! Это ты привёл идиота к власти. Беня не даст соврать. Мрази продажные, для которых Украина -корыто!
показати весь коментар
16.11.2021 23:12 Відповісти
І це та людина яка топила Порошенко на виборах президента в тандемі з Бенею Коломойським, це та людина яка звинуватила ,, трійкою'' Аваков, Рябошапка і ,, в'ялічайший'' Зеленський волонтерів в страшному злочині , вбивстві Шеремета. Слуга декілька ,,господ'' зміг триматися при владі , при цьому мати не тощо позитивний рейтинг, а навпаки.
показати весь коментар
17.11.2021 17:28 Відповісти
я не верю даже в первый срок