11060 відвідувачів онлайн
5 533 77

Україна працює над постачанням вугілля з Казахстану морським шляхом, - Галущенко

Про це повідомив глава Міненерго Герман Галущенко, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Над цим працюють. Вугілля фізично в порту, але це російський порт (Тамань - ред.). До питання підключилася казахстанська сторона. Це для них теж проблема, оскільки вони мають зобов'язання перед нами", - сказав він на брифінгу в рамках міжнародної конференції "Атомні можливості для розвитку країни" у понеділок.

За словами міністра, у "Центренерго" підписано "реальний контракт" на 660 тис. тонн вугілля з Казахстану, які мали надходити протягом усього ОЗП залізницею.

"Наскільки я знаю, "Центренерго" сплатило аванс. Сподіваюся, хоча б два кораблі ми в результаті побачимо", – наголосив міністр.

Топ коментарі
+14
Велике Вугільництво!
показати весь коментар
22.11.2021 15:51 Відповісти
+11
Написано же как, через ту же рассейку, но через порт-Тамань. Двойная перегрузка, тройная накрутка, всё здорово.
показати весь коментар
22.11.2021 15:48 Відповісти
+7
Аральским морем.
показати весь коментар
22.11.2021 15:44 Відповісти

Завантаження...