4502 відвідувача онлайн
4 263 51

Шуфутинському можуть заборонити в’їзд в Україну, - Держприкордонслужба

Шуфутинському можуть заборонити в’їзд в Україну, - Держприкордонслужба

Російський виконавець Шуфутинський, концерт якого заплановано у київському Палаці спорту на 8 березня 2022 року, вірогідно, не зможе прибути в Україну. Причина - низка незаконних відвідин окупованого Криму.

Про це заявив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net.

Дії вітчизняної прикордонної служби регламентовано чинним законодавством, відповідно до якого за незаконне відвідування окупованого півострова передбачені штраф та заборона на в'їзд до України.

Демченко наголосив, що про факти неодноразового відвідування Шуфутинським Криму після російської окупації 2014 року Держприкордонслужбі відомо з відкритих джерел.

Ця інформація буде перевірятися, а рішення щодо заборони на в’їзд ухвалюватиметься безпосередньо під час спроби перетину українського кордону, оскільки ДПСУ не може заборонити в’їзд до моменту такої спроби.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зеленський доручив СБУ та РНБО розібратися із забороною гастролей артистів із РФ

Топ коментарі
+17
Как можно слушать подобное гуано ?
показати весь коментар
22.11.2021 21:56 Відповісти
+17
Чого ця кацапня пхається до нас ?
Їм тут що медом намазано ?
показати весь коментар
22.11.2021 22:01 Відповісти
+17
Как можно слушать Шуфутинского и смотреть квартал 95.
показати весь коментар
22.11.2021 22:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
шмаркля разве не пустит?
показати весь коментар
22.11.2021 21:55 Відповісти
Шмаркле тогда перекроют роялти за Сватов и проч. егоное дерьмо
показати весь коментар
22.11.2021 22:04 Відповісти
Коллаборанты рассчитывают ,что к тому времени Украина уже будет завоёванарашистами
показати весь коментар
23.11.2021 07:19 Відповісти
"неодноразово незаконно відвідував Крим після російської окупації 2014 року"

В камеру посадити і змусити на повторі слухати "3 сентября" через динаміки, поки не лусне.
показати весь коментар
22.11.2021 21:55 Відповісти
А почему могут запретить, а не запрещен?
Зеленые мартышки во всем завели двойные стандарты!
показати весь коментар
22.11.2021 21:55 Відповісти
Я не фанат кацапопопсы, но конкретно в данном случае зеленые мартышки ничем не лучше хрякофанов - за почти восемь лет граница открытая как решето, заезжай кто хошь, выезжай кто хошь, даже намёка на контроль нет (не говоря уже о визовом режиме), кацапские певцы ртом дают концерты в Украине и, парадоксально, билеты на них раскупаюся!
показати весь коментар
22.11.2021 23:22 Відповісти
Как можно слушать подобное гуано ?
показати весь коментар
22.11.2021 21:56 Відповісти
А как 👃🏻🎹🤡 🎪 квартал 95 и "сватов"и всю вонь 💩🤢🤮🤮🤮🤮???
показати весь коментар
23.11.2021 07:24 Відповісти
нэхай ему тут шастать, аж до третього сентября надьцятого года
показати весь коментар
22.11.2021 21:57 Відповісти
Якалендарь, проезжай мимо. Твой репертуар для лаптеногих лагерных урок.
показати весь коментар
22.11.2021 21:59 Відповісти
А бубочкиным 73% нравится. Давить на владу-мало. Надо лечить 73%.
показати весь коментар
22.11.2021 22:28 Відповісти
И это ты еще не знаешь происхождения большой части слов на фене, например слова "шмон".
Лечить 73% есть только один проверенный историей способ - arbeit macht frei.
показати весь коментар
22.11.2021 22:54 Відповісти
Чого ця кацапня пхається до нас ?
Їм тут що медом намазано ?
показати весь коментар
22.11.2021 22:01 Відповісти
слаще меда - бабло
показати весь коментар
22.11.2021 22:05 Відповісти
Це правда 🙂
показати весь коментар
22.11.2021 22:16 Відповісти
Как можно слушать Шуфутинского и смотреть квартал 95.
показати весь коментар
22.11.2021 22:04 Відповісти
никогда не слушал лагерную шнягу и 5 лет не смотрю 95 придурков...
показати весь коментар
22.11.2021 22:15 Відповісти
а могут и не запретить, всё решат договорняки....
показати весь коментар
22.11.2021 22:07 Відповісти
Без копняка від Стерненка ніфіга не ворушаться
показати весь коментар
22.11.2021 22:08 Відповісти
снова гость в моей квартире?
показати весь коментар
22.11.2021 22:11 Відповісти
русскій народ абіжают!
показати весь коментар
22.11.2021 22:14 Відповісти
это же копия квартальщика, разрешат полюбому, как поддержка отечественного производителя
показати весь коментар
22.11.2021 22:15 Відповісти
Нехай щастить !!!))))
показати весь коментар
22.11.2021 22:24 Відповісти
можуть, але не хочуть тому не заборонять.
показати весь коментар
22.11.2021 22:25 Відповісти
не "могут", а "должны"!
показати весь коментар
22.11.2021 22:25 Відповісти
Саме так,згідно чинного законодавства !!!))))
показати весь коментар
22.11.2021 22:33 Відповісти
А воно нам треба???)))
показати весь коментар
22.11.2021 22:32 Відповісти
Кирзовой бородатой морде после крыма нечего делать в Украине. то есть антикультура.
показати весь коментар
22.11.2021 22:33 Відповісти
Тихо как в раю, я себе крою, я себе пою.
показати весь коментар
22.11.2021 22:37 Відповісти
Шуфутинський, Жириновський, Комаровський, Зеленський, Рабиновський, Червоновський, Менделовський, Гордоновський!
Відчуваєте ряд?
Хазяєва жізні, млять!
показати весь коментар
22.11.2021 22:40 Відповісти
каломойський нє?
показати весь коментар
23.11.2021 09:29 Відповісти
І Коломойський, і фірташовський, і СО°шобла!
Їх в Україні легіон!
показати весь коментар
23.11.2021 11:51 Відповісти
Представьте себе, даже сегодня в воющей Украине найдутся тысячи любителей "пения" этого российского пошляка.
показати весь коментар
22.11.2021 22:46 Відповісти
хай їде на колиму чи магадан - його "творчість" якраз для того контингенту!
показати весь коментар
22.11.2021 22:47 Відповісти
будьте бдительны, это известный русский шпион с Брайтон бич !
показати весь коментар
22.11.2021 22:50 Відповісти
Еврей может уехать из ссср, но ссср из еврея не уедет никогда, и как раз на Брайтон бич это видно особенно ярко.
показати весь коментар
22.11.2021 22:58 Відповісти
ссср не может уехать из еврея, евреи создали ссср и поработили кацапов для себя !
показати весь коментар
22.11.2021 23:13 Відповісти
Зеля своїм указом дозволить (Як він пробував пустити до України Кіркорова). У Моніки надзвичайна лояльність до фіглярів, обрізаних та гоміків.
показати весь коментар
22.11.2021 22:56 Відповісти
А ще "артісти" чомусь ну прямо тащаться від "варов" і "бандітов". Коля-Катлета (Оболонский) в "слугах ЗЕ"...
показати весь коментар
22.11.2021 23:03 Відповісти
Що означає "можуть"???
Його тре на кордорні поголити й запустити взад, до фєдєрастів поголеним рожевиньким...
показати весь коментар
22.11.2021 22:57 Відповісти
показати весь коментар
22.11.2021 23:02 Відповісти
Яка журбинка. А так кортіло послухати Шуфуна

(ніт, звичайно)
показати весь коментар
22.11.2021 22:58 Відповісти
Що таке "можуть заборонити"? Шуфутинський, що кум зЕлоха і не підлягає під Українське законодавство?
Не можуть, а повинні ЗАБОРОНИТИ!!!
показати весь коментар
22.11.2021 23:05 Відповісти
Силовики и урки традиционно любят шансон и прочий блатняк. Т.е. наша вся наша элитка за Шуфутинского.
показати весь коментар
22.11.2021 23:18 Відповісти
показати весь коментар
22.11.2021 23:22 Відповісти
Вот чего они суки сюда лезут, им что намазано тут ? На россии что места мало ?
показати весь коментар
23.11.2021 01:16 Відповісти
при не прекращавшимся никогда многомиллиардном обороте с рф охота на артистиков смехотворна.
показати весь коментар
23.11.2021 01:59 Відповісти
Скільки можна ту л(О)абуду "хороводити" з різними "моргенштернами"! Мабуть поки будуть "Свати" з "Папіками" і будуть до нас лізти подібні співаки зі своїм "мистецтвом вище політики".
показати весь коментар
23.11.2021 06:49 Відповісти
Забороняйте уже зараз,поки місцеві кацапи і манкурти квитки не розхапали.Бо потім воні не оберешся.
показати весь коментар
23.11.2021 08:15 Відповісти
Попса лаптєнога!На урал,сибір,далекий схід,в якутію,на сахалін,камчатку...Вас,ганд@нів,тільки в Україні і не вистачає.
показати весь коментар
23.11.2021 08:20 Відповісти
да на хрен он тут нужен со своим шансоном... пусть блатных в рассеи развлекает своим шансоном... нам не до таких песенок такого жанра...(( рассея матушка громадна... пусть на кавказ его приглашат к примеру с его репертуаром....((