9450 відвідувачів онлайн
19 244 58

Колишнього суддю Солом'янського райсуду Києва Зінченка знайшли мертвим

Колишнього суддю Солом'янського райсуду Києва Зінченка знайшли мертвим

Тіло Сергія Зінченка з вогнепальним пораненням знайшли у його квартирі на Подолі минулого четверга.

Про це  Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на інтернет-видання "Судовий репортер".

Першою про смерть Зінченка у  фейсбуці повідомила адвокатка загиблого Лариса Криворучко. Вона написала, що колишнього суддю "застрелили".

Колишнього суддю Соломянського райсуду Києва Зінченка знайшли мертвим 01

Екссуддя Зінченко від березня 2018 року був фігурантом справи про незаконне про заволодіння квартирами померлих киян. Тоді йому повідомили про підозру в замаху на шахрайство та пособництво в підробленні документів.

У 2019 році справу було передано до Шевченківського суду Києва, а вбивство сталося саме напередодні чергового судового засідання.

Посилаючись на власні джерела, "Судовий репортер" повідомляє, що наразі подія кваліфікується правоохоронцями як самогубство, оскільки тіло знайшли у замкненому помешканні. При цьому джерело видання, твердить "Судовий репортер", повідомляє, що двері до квартири були відчинені, а у квартирі перебували також інші люди.

За даними "Судового репортера", того дня Зінченко начебто мав намір укласти велику ділову угоду, отримавши значну грошову суму. Але ані грошей, ані інших коштовних речей правоохоронці не виявили.

Топ коментарі
+39
Люстрировали ...
показати весь коментар
23.11.2021 22:09 Відповісти
+27
Ну як не судом, так судом Лінча покараний... і то добре.
показати весь коментар
23.11.2021 22:17 Відповісти
+23
Судебная реформа начала работать.
показати весь коментар
23.11.2021 22:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Что то при зеленой власти стало много мертвых.
показати весь коментар
23.11.2021 22:07 Відповісти
Не більше ніж раніше.
Це якщо дивитися на ці речі неупереджено.
А з точки зору невдоволеного, то дійсно - багато.
показати весь коментар
23.11.2021 22:14 Відповісти
Невже ковід? Ех..Вакцинуватися треба було...
показати весь коментар
23.11.2021 22:24 Відповісти
Люстрировали ...
показати весь коментар
23.11.2021 22:09 Відповісти
....Робин Гуд
показати весь коментар
23.11.2021 22:10 Відповісти
ляпота......
показати весь коментар
23.11.2021 22:10 Відповісти
....Робин Гуд
показати весь коментар
23.11.2021 22:36 Відповісти
Он сильно много знал..
показати весь коментар
23.11.2021 22:11 Відповісти
Просто так не убивают
показати весь коментар
23.11.2021 22:12 Відповісти
Ну як не судом, так судом Лінча покараний... і то добре.
показати весь коментар
23.11.2021 22:17 Відповісти
а вона не заіченко, бо мабудь дуже крепка бізнесвумен, поки бідняга, покійний чесно судив, його леді заробляла мільйони. ну так же в них прийнято говорити. а ти падрега, не рахунок замальовуй, тіпа нам гроші не треба, а покажи фото будинуку, дачі,, зем ділянок, комерційної нерухомості, квартир, і біткоїнів. ми побачимо і вирішимо, за що його так жостко
показати весь коментар
23.11.2021 22:17 Відповісти
Туди мерзоті і дорога
показати весь коментар
23.11.2021 22:20 Відповісти
Дожилися ! Суддям на поховання збиратимемо . При Порошенко такого не було ! Епоха бідності ))))
показати весь коментар
23.11.2021 22:20 Відповісти
Жил-был, не тужил. Один простой судья.
показати весь коментар
23.11.2021 22:21 Відповісти
Горе то какое!!! Аж сцать охота
показати весь коментар
23.11.2021 22:22 Відповісти
Ну, то й випорожнiть сечового мiхура, та й поковзайтесь, бо вже добре стало пiдмерзати...
показати весь коментар
24.11.2021 05:43 Відповісти
Судебная реформа начала работать.
показати весь коментар
23.11.2021 22:22 Відповісти
Здійснився заклик суддю на мило.
показати весь коментар
23.11.2021 22:23 Відповісти
чувак похоже биткоинами подавился
показати весь коментар
23.11.2021 22:23 Відповісти
Надо ж с кого-то начинать.
показати весь коментар
23.11.2021 22:23 Відповісти
не выдержал жить в злыдни....
показати весь коментар
23.11.2021 22:26 Відповісти
О це схоже на реальну судову реформу !!! Здійснено конкретно та незворотньо !!!)))
показати весь коментар
23.11.2021 22:26 Відповісти
притомним суддям адвокати не потрібні...
показати весь коментар
23.11.2021 22:26 Відповісти
Держава в смартфоні. Цифрове самогубство.
показати весь коментар
23.11.2021 22:27 Відповісти
"Яке жахливе самогубство", сказав Штірліц, протираючи ручак сокири, яка стирчала з черепу Айсмана!

"подія кваліфікується правоохоронцями як самогубство" Джерело:
показати весь коментар
23.11.2021 22:29 Відповісти
Екссуддя Зінченко від березня 2018 року був фігурантом справи про незаконне про заволодіння квартирами померлих киян

Карма. Как говорится, с того света достали. Пускай теперь им обяснит как квартиры отбирал.
показати весь коментар
23.11.2021 22:33 Відповісти
сам себе приговор подписал
показати весь коментар
23.11.2021 22:33 Відповісти
Яке прикре самогубство.
показати весь коментар
23.11.2021 22:35 Відповісти
это открытие счёта? )
показати весь коментар
23.11.2021 22:37 Відповісти
Людину було б жалко,тим більше хорошу,а суддя- то таке...
показати весь коментар
23.11.2021 22:43 Відповісти
Вот если каждый вечер будут подобные сообщения в отношении о нескольких судей сразу - день удался!!!!! Сколько эти мерзавцы, птенцы кивалова, натворили в стране!!!!!
показати весь коментар
23.11.2021 22:45 Відповісти
И самое циничное : Для помощи в организации похорон карта Приват банка ....
Все нашару привыкли,даже подохнуть не могут бесплатно!
показати весь коментар
23.11.2021 22:57 Відповісти
А зачем вдова на похороны деньги собирает? На золотой мавзолей 1млн. долларов не хватает? Или нечего на поминальный стол поставить? Могу помочь - у меня селёдка есть....И картошки отварю....
показати весь коментар
23.11.2021 23:00 Відповісти
Це ж яка економія для бюджету та платників податків, хоча б по одному в день то через рік і кредитів МВФ не потрібно буде брати
показати весь коментар
23.11.2021 23:15 Відповісти
з повними штаньми оптимізму Зеля Сцикля терміново збільшить свою охорону
показати весь коментар
23.11.2021 23:22 Відповісти
Вот чем заканчиваются любые отношения с криминалом.
показати весь коментар
23.11.2021 23:22 Відповісти
Даже умершие киевляне смогли достать!
показати весь коментар
23.11.2021 23:34 Відповісти
У них есть живые родственники.
показати весь коментар
24.11.2021 01:13 Відповісти
чого там з"ясовувати-адже всі ознаки смерті від ковіду!
показати весь коментар
23.11.2021 23:38 Відповісти
Может это самоубийство?
показати весь коментар
23.11.2021 23:52 Відповісти
Экс-судья Зинченко с марта 2018 года был фигурантом дела о незаконном завладении квартирами умерших киевлян. Тогда ему сообщили о подозрении в покушении на мошенничество и пособничество в подлоге документов.
---------------------------------

карма, *****,, имеет форму бумеранга...
показати весь коментар
24.11.2021 00:12 Відповісти
Цікаво було б провести опитування, а кому б люди із більшим задоволенням надали б матеріальну допомогу: даному судді чи його "люстратору"?
показати весь коментар
24.11.2021 00:48 Відповісти
Собаке - собачья смерть.
показати весь коментар
24.11.2021 01:12 Відповісти
Не ображай звірят. Собаки корисні і не продажні, і їдять рівно стільки, скільки потрібно щоб вижити, а не хапають вагонами...
показати весь коментар
24.11.2021 08:27 Відповісти
Плюшкин, та й годi.
показати весь коментар
24.11.2021 05:50 Відповісти
А чому якась жінка Зінченка збирає гроші на поховання? Дружини не мав ? І тут корупція і хабарі...
показати весь коментар
24.11.2021 07:35 Відповісти
Судья - клиент адвоката!!!..чудны дела твои Господи!!))))... дайте номер валютного счета, помогу!!)))
показати весь коментар
24.11.2021 07:47 Відповісти
Для допомоги в організації поховання, картка Приват банку:
4149 6090 0222 6274 (жінка Зінченко Катерина)... Помоги нищему!
показати весь коментар
24.11.2021 08:46 Відповісти
Этим тварям ещё и деньги собирают? Совсем охерели?!
показати весь коментар
24.11.2021 09:22 Відповісти