5722 відвідувача онлайн
4 194 50

В УДО спростували звільнення співробітників через дрон журналістів над резиденцією Зеленського на Прикарпатті

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу управління.

"Нещодавно журналіст інтернет-видання "Українська правда" Михайло Ткач повідомив чергову непідтверджену "інсайдерську" інформацію, що в Управлінні державної охорони України було звільнено військовослужбовців нібито за те, що вони не збили дрон, який літав над Гутою... Офіційно повідомляємо: всі військовослужбовці Управління державної охорони України продовжують виконувати службові обов'язки та забезпечувати безпеку осіб та об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона", - йдеться в повідомленні.

Окремо в Управлінні держохорони заявили про "намір звернутися до суду з цього приводу".

Нагадаємо, журналіст Михайло Ткач повідомив, що з Управління державної охорони звільнили співробітників, які не збили дрон журналістів-розслідувачів над державною резиденцією "Синьогора" у карпатському селі Гута, коли там були президент Володимир Зеленський і голова його Офісу Андрій Єрмак. Вони перебували там з нагоди дня народження останнього.

Топ коментарі
+13
показати весь коментар
28.11.2021 19:39 Відповісти
+12
Нет.. Альтернативы не было, так как все нормальные люди голосовали за Порошенко. Это было без альтернативно. А зебыдло, шариковы, люмпены и идиоты голосовали за зеленского.
показати весь коментар
28.11.2021 20:14 Відповісти
+12
Саме тому ти обрав наркомана малороса?
показати весь коментар
28.11.2021 20:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Т.е. рашкованские сбивать нельзя, а журналистские необходимо?)
показати весь коментар
28.11.2021 19:33 Відповісти
підкажу ЗЕленим ідіотам - АХМЄТОВ ПІДКУПИВ ПРЕССЕКРЕТАРЯ - він дав Бутусову сказати УСЕ!!! Він не закрив йому рота , він був дуже неактивний в протистоянні Юрія з вовою .
у ОПУщених кругом усі перевзуваються
показати весь коментар
28.11.2021 20:54 Відповісти
ще пілоти вєртальотиків скажуть своє слово - ось ось коли путч вспучиться ...
показати весь коментар
28.11.2021 20:55 Відповісти
Уже поверили
показати весь коментар
28.11.2021 19:34 Відповісти
Бо швиденько поновили.
показати весь коментар
28.11.2021 19:37 Відповісти
Сумніваюся. 😊
показати весь коментар
28.11.2021 20:14 Відповісти
Ну не успели просто, от увольняйся и рапорта до приказа об увольнения месяц минимум.
показати весь коментар
28.11.2021 20:46 Відповісти
Ткач поспішив, "вспугнул".
показати весь коментар
28.11.2021 20:58 Відповісти
Ранее уволились?
Или вообще никогда там не работали?
показати весь коментар
28.11.2021 19:37 Відповісти
А не спростували б звільнення, і цих теж би звільнили, тобто перевели б у статус "ніколи не працювали в УДО".
показати весь коментар
28.11.2021 20:29 Відповісти
показати весь коментар
28.11.2021 19:39 Відповісти
показати весь коментар
28.11.2021 20:37 Відповісти
Если их уволят , охранные структуры Ахметки с удовольствие возьмут их к себе .
показати весь коментар
28.11.2021 19:40 Відповісти
показати весь коментар
28.11.2021 19:42 Відповісти
сам не хочу, но надо...

Ринат Леонидович уже миллиард небось перевел, деньги пропасть могут
показати весь коментар
28.11.2021 20:39 Відповісти
Зара Ткача за дрона посадить, Гордона за пірамідкі, а Шустера вигоне з України. Якого ж болвана обрала оскотинена біомаса 73%
показати весь коментар
28.11.2021 19:45 Відповісти
Ткач и ко активно помогали. Все логично.
показати весь коментар
28.11.2021 19:53 Відповісти
Була альтернатива?
показати весь коментар
28.11.2021 20:03 Відповісти
Нет.. Альтернативы не было, так как все нормальные люди голосовали за Порошенко. Это было без альтернативно. А зебыдло, шариковы, люмпены и идиоты голосовали за зеленского.
показати весь коментар
28.11.2021 20:14 Відповісти
І хто ж вам завадив нормальним *********** обрати однотурового? Може ви сплутали країну і не там обирали? А коли його обрали 54% в один тур,то мабуть були завезені з місяця?
показати весь коментар
28.11.2021 20:27 Відповісти
Саме тому ти обрав наркомана малороса?
показати весь коментар
28.11.2021 20:28 Відповісти
Перед жодним цапом не звітував і навіть перед таким рогатим і свинорилим як ти теж не збираюсь. https://www.youtube.com/watch?v=h4y2e3PQ6q8
показати весь коментар
28.11.2021 20:32 Відповісти
Це твій малорос Зеленський в Москві "помирає за Крим", поки Порошенко "втрачає Донбас". Запамятовал малорос?
показати весь коментар
28.11.2021 20:36 Відповісти
Скажи, а зебіли покладають надії на краще майбутнє України в зв'язку з розумом Зеленського, його досвідом в політиці чи патріотизмом?
показати весь коментар
28.11.2021 20:36 Відповісти
Я не збираюсь тут нікого переконувати і агітувати.Зустрінемось на виборах.https://www.youtube.com/watch?v=h4y2e3PQ6q8
показати весь коментар
28.11.2021 20:42 Відповісти
Погано працюєш. Сєруня премії не дасть.
показати весь коментар
28.11.2021 20:44 Відповісти
Ти мені не цікавий.
показати весь коментар
28.11.2021 20:45 Відповісти
Мені цікаво,обзиваючи виборців,які голосували за Зеленського,на яку їхню реакцію розраховують ці коментатори? Розкаяння,посипаня попелом голови, чи всеосяжного плачу? Крім агресії,бажання вчепитися в горло, розбити джерело бруду і не поваги до їх вибору, нічого іншого не буде....І ніяк потім 5 не стане 7.
показати весь коментар
29.11.2021 06:57 Відповісти
Чхал я на их реакцию. Я и в офисе им в глаза говорю все, что о них думаю. Я в 2019 году убеждал, уговаривал, аргументировал, просил, но эти **** дебилы, желудки на ножках только ржали и снисходительно ухмылялись, мол *****, *****, мы лучше тебя знаем жизнь .. Так что теперь получают отдачу сполна и по полной.
показати весь коментар
29.11.2021 09:30 Відповісти
У зебілів - ні. Тому вони несуть як мінімум моральну відповідальність. Хоча... 🤔Якщо Господь хоче когось покарати, то відбирає здоровий глузд. Все решту людина робить власноруч.
показати весь коментар
28.11.2021 20:16 Відповісти
Мораль цієї басні така - якщо взяв зеленого прутня в рота - то смокчи мовчки і не виймай ))) Немає в мене ні граму співчуття до зелених клавіш. Я його випалюю в собі розплавленим свинцем і розкаленим залізом.
показати весь коментар
28.11.2021 20:27 Відповісти
Мораль така що смокчи якщо взяв,бо я не з твого блакитного свинарника і у твоїх гей парадах участі не приймаю.
показати весь коментар
28.11.2021 20:29 Відповісти
За роки Незалежності я щось не пам'ятаю ні одного політичного гасла, крім "Армія, Мова, Віра", яке б стало практично національним.
А яке гасло зараз, у вас виборців Зенаркомана, чи наухя воно вам баранам?
показати весь коментар
28.11.2021 20:33 Відповісти
Я буй поклав на твій свинарник ,на тебе і на ваші брехливі смердючі гасла котрі лише гаслами і лишались.Де були дії окрім тих що до влади прийшли кононенки,грановські,свинарчуки,мудачуки,розенблати і інша погань така смердюча і зрадницька як їх лохторат.Чому за п"ять років небув притягнгутий жоден риг,корупціонер,зрадник хабарник,а лише крали і грабували? Не бачу різниці між всіма минулими.
показати весь коментар
28.11.2021 20:39 Відповісти
Все правельно . Ублюдків що вибрали Зелупу ніхто і ніколи так не принижував як їх обранець.
Чи ті малороси люмпени і маргинали , хто голосував за цей підруснявлений непотріб, хто вимазався у ньому з ніг до голови, хто зміг намастити його на хліб замість мови, лицемірно казатимуть нащадкам, що мов де ті Зебіли, що за таке от могли голосувати?
показати весь коментар
28.11.2021 20:43 Відповісти
А ти що - не знаєш їхнього? "ЖРАТЬ! СРАТЬ! РЖАТЬ!!!"
показати весь коментар
28.11.2021 20:42 Відповісти
Так. Зелойоби,з шлунками замість мізків, це пірдящі все життя у диван істоти. Все що вони можуть, це пирдіти в діван, як той персонаж з "нашой рашкі".
показати весь коментар
28.11.2021 20:44 Відповісти
Офшор,а для тебе смоктання шоколадного, чи зеленого дійсно має якусь різницю?
показати весь коментар
29.11.2021 06:59 Відповісти
Мабуть їх ще не встигли ознайомити з указом наймогутнішого гетьмана?
показати весь коментар
28.11.2021 19:59 Відповісти
показати весь коментар
28.11.2021 20:01 Відповісти
А осадочек то остался)
показати весь коментар
28.11.2021 19:59 Відповісти
а ответ держать за публичную ложь "журналисты" будут или опять все сойдет с рук?
показати весь коментар
28.11.2021 20:15 Відповісти
Зато из СЗРУ увольняют опытных …
показати весь коментар
28.11.2021 20:16 Відповісти
шо,позавчера,еще до днюхи и дрона были уволены,а сегодня восстановились?
показати весь коментар
28.11.2021 20:25 Відповісти
Якщо спростовують, то точно що звільнили
показати весь коментар
28.11.2021 20:26 Відповісти
конечно опровергли, иначе УДО захвачено Зеленским.
показати весь коментар
28.11.2021 20:28 Відповісти
Не он это, да и дрона никакого не было. Шум в ушах был, приход был, вертолета не было.
показати весь коментар
28.11.2021 20:35 Відповісти
Знаєте, яку "креативну фішку" придумали Сірожа з Люською - побільше перелічувати з сарказмом в лапках "ТИПУ ЗРАДА" дійсно прізивища зрадників, наприклад ...
Люся не дослівно -- ..."у нас те й те й те в досягненнях , а це саме зроблено "ПРИ ЗРАДНИКАХ " ТАТОРОВИХ ТА ДЕМЧЕНКАХ...
Це так креативненько заболтують ці прізвища зрадників ...

Про Єрмака не кажу - його адовкат вова все робить для його дескридитації й підтвердження подвійною -потрійною брехнею правоти сказаного Бутусовим й усіма обізнаними .
ДОВЕДУ . 1.Єрмак не вповноважений своїм службовим положенням курувати розвідниками- вова недослівно.
2.Єрмак це мойо усьо, й усі спецлужби та дипломати заходу на зв"язку з ним у вирішенні прблем України.
ТІЛЬКИ ЦІ ДВІ заперечуючі себе дві БРЕХНІ ЗА 10 ХВИЛИН ВІДПОВІДІ БУТУСОВУ

показати весь коментар
28.11.2021 21:16 Відповісти