9515 відвідувачів онлайн
10 100 129

Зеленський вніс у Раду законопроєкт про множинне громадянство

Зеленський вніс у Раду законопроєкт про множинне громадянство

Президент Володимир Зеленський вніс на розгляд парламенту Проєкт Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сайт Ради.

Реєстраційний номер законпроєкту - 6368.

Проєкт закону визначено президентом як невідкладний. Текст поки не опубліковано.

Нагадаємо, 1 грудня президент Володимир Зеленський повідомив, що внесе законопроєкт про множинне громадянство до Верховної Ради.

Топ коментарі
+31
показати весь коментар
02.12.2021 10:26 Відповісти
+28
Тільки уявіть, скільки гівна доведеться розгрібати, після цієї дрібної тварюки..
показати весь коментар
02.12.2021 10:31 Відповісти
+27
А ось і друге громадянство. Вдогонку до продажу землі.
Не митьйом так катанням...
показати весь коментар
02.12.2021 10:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А есть смайл обозначающий гильотину???
показати весь коментар
02.12.2021 11:08 Відповісти
Офшорная зелень хочет менять конституцию. Мысли про импичмент напрашиваются сами собо
показати весь коментар
02.12.2021 11:11 Відповісти
У будущих колонизаторов Чернозёмной Новой Палестины, как оказалось, уже есть героическая история / Автохтон: народ, принадлежащий по происхождению данной территории, местный, коренной по происхождению. Евреи - автохтоны на этой (Украины) территории, принадлежащие ей по происхождению. Местные. Может быть, даже более местные, чем современные украинцы.- «Украина для евреев»? Киевский Телеграфъ.
показати весь коментар
02.12.2021 11:12 Відповісти
А наффф?
показати весь коментар
02.12.2021 11:17 Відповісти
"Проект закона определен президентом как безотлагательный." - зеуроду не терпится
"Текст пока не опубликован. " - слугам урода это не надо.
показати весь коментар
02.12.2021 11:18 Відповісти
Ну, вот -ОПа берет бабло с жидов с исраиля за укргражданство, а те скупают жемлю Неньки. А бубочка таки не лох!))
показати весь коментар
02.12.2021 11:19 Відповісти
Вофка робить для себе і його бородатої бабусі право купувати українську земельку у великих розмірах? То це виходить деяким країнам, чиї отримуєш паспорти, потрібно давати присягу і клятву? А яка тоді присягі крепча?
показати весь коментар
02.12.2021 11:22 Відповісти
Путін підказав, як сепаратистів з російськими паспортами зробити і українськими громадянами і допустити їх до виборів.Далі особливий статус для ДНРЛНР і ось маємо російські анклави за український бюджет.
Зеленський - проект Путіна.
показати весь коментар
02.12.2021 11:22 Відповісти
показати весь коментар
02.12.2021 11:36 Відповісти
Лене Зеленской- Твой сын слишком сын своего отца, надо ему чувствовать себя немного сыном соседа
показати весь коментар
02.12.2021 12:04 Відповісти
Прийняли закон про податки, який стимулюватиме українців продавати землю. Тепер приймуть (невідкладний!) закон, щоб закордонні друзі коломойського й зеленського стали тежукраїнцями. Для того, щоб вони змогли дешево скупити українську землю, так само, як колись починали зі скуповування Палестини. А далі все за вже відомим сценарієм.
показати весь коментар
02.12.2021 11:37 Відповісти
Треба ж беню і мкдведя легалізувати! Українцям воно зовсім не на часі, та і нетреба!
показати весь коментар
02.12.2021 11:37 Відповісти
Повна зрада! Приймаючи громадянство іншої країни особа дає присягу цій державі і в тому,що будут діяти в інтересах відповідної країни. В клятве на верность США особа клянется в случае необходимости выполнение долга перед страной, включая армейскую службу.

Тексты клятв Великобритании, Канады, Новой Зеландии и Ямайки, друг от друга почти не отличаются. И там, и там новые граждане клянутся в верности Королеве Елизавете, соблюдении законов страны, а также неуклонном исполнении своих гражданских обязанностей.
В Германии помимо соблюдения и уважения законов страны, вступающие в гражданство также обещают воздержаться от действий, которые могли бы навредить родине. В Норвегии новоиспеченные граждане должны также пообещать поддерживать демократию и права человека.
В Венгрии вступивший в гражданство клянется, что теперь будет считать Венгрию своей родиной, обещает уважать ее конституцию и другие законы страны, а также приложить максимум усилий для служения родине.
Росія-и
сполнять обязанности гражданина Российской Федерации на благо государства и общества; защищать свободу и независимость Российской Федерации;
Никто закона в глаза не видел -есть там Россия ,или нет.
показати весь коментар
02.12.2021 12:00 Відповісти
Закон безотлагательный, а текст его никто не видел? Ну-ну.
показати весь коментар
02.12.2021 12:07 Відповісти
Запретят только двойное, а вот тройное, четверное, пятерное и т.д. - разрещат😀, следуя пожеланиям И.В.К.😀
показати весь коментар
02.12.2021 12:07 Відповісти
Чим Зе обгрунтував невідкладність цьогозакону? - скупченням війск РФ біля наших кордонів Енергетичною кризою? Чи терміновою необхідністю повернути Бені громаданство України, щоби не видати його США для суду?
показати весь коментар
02.12.2021 12:15 Відповісти
Закон,безумовно,відмінять як антиконституційний...Але вже при наступній владі...А так,як закон зворотньої сили не має,то земля,продана бобикам з подвійним громадянством так у них вже і залишиться...
показати весь коментар
02.12.2021 12:25 Відповісти
Эта афера плохо кончится для Украины! Не допустимо!!
показати весь коментар
02.12.2021 12:40 Відповісти
Законопроект о множественном гражданстве-это долгоожидаемый и правильный законопроект.
Десятки миллионов этнических украинцев проживают в Канаде, США, Германии, Португалии, Италии и ждут-недождутся принятия этого закона.
Они не хотят рвать связь со своей исторической родиной!
показати весь коментар
02.12.2021 12:56 Відповісти
А ти впевнений, що всі тобою перераховані країни дозволяють подвійне громадянство? Німеччина, наприклад, дозволяє подвійне громадянство лише для країн членів ЄС та для країн, де не передбачена втрата громадянства, Україна до них не відноситься.
показати весь коментар
02.12.2021 13:26 Відповісти
Я не про Німеччину писав, громадянином якої я не є.
Мені байдуже, як у них.
Я про Україну.
показати весь коментар
02.12.2021 19:29 Відповісти
Ти пишеш, що українці в країнах як Німеччина, США, Канада, Італія тощо, громадянами яких вони являються або хочуть стати, чекають на прийняття цього закона. Але якщо, наприклад, Німеччина не дозволяє подвійного громадянства з Україною, то немає значення, що Україна дозволила подвійне громадянство з Німеччиною. Мати 2 паспорти можна лише якщо обидві країни дозволяють подвійне громадянство.
показати весь коментар
03.12.2021 21:41 Відповісти
А как насчёт того, что Конституция Украины запрещает иметь больше одного гражданства ?
300 голосов для изменения Конституции соберут ?
показати весь коментар
02.12.2021 13:12 Відповісти
Конституция Украины НЕ запрещает иметь более одного гражданства!!!
Я неоднократно читал соответствующую статью Конституции.
Советую и тебе это сделать.
показати весь коментар
02.12.2021 19:31 Відповісти
Во-первых, я с Вами на брудершафт ещё не пил, чтобы мне тыкать.
А во-вторых, вот статья 4 Конституции Украины:

Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.

Что в слове "єдине" Вам не понятно ? Не "подвійне", не "множинне", а "єдине".
Не надо "неоднократно читать", а то начинаются галлюцинации и начинаете видеть то, чего в документе нет, либо наоборот - не видеть то, что в нём есть.

Я в курсе, что есть версия, что это слово в контексте этой фразы в 1996 году в Конституции написали для того, чтобы не было параллельно "гражданства АР Крым" (по типу того, что в США одновременно лицо есть гражданином США и, скажем, штата Техас). Полагали, что это поможет предотвратить сепаратизм (не помогло, как видим). Но это не более, чем версия.
Одно, в чём готов наперёд согласиться, что было бы легче, если бы Конституционный Суд сказал своё слово раз и навсегда по данному поводу. А до тех пор "єдине" - значит "єдине", то есть, что другого, третьего, четвёртого быть не может. И не только Крыма, а и иностранного государства.
Тем более, во время войны, что чревато проблемами для национальной безопасности.

А диаспора подождёт - не померли в мирное время, пусть с пониманием отнесутся, что сейчас война идёт и рисковать такими вопросами нельзя.
Я бы просто ввёл уголовную ответственность за второе гражданство (не только для несообщивших чиновников) - с конфискацией имущества, лишением нашего гражданства и пожизненной депортацией за пределы страны без права помилования. А то награжданились уже - с российскими паспортами Крым и Донбасс . . .
показати весь коментар
02.12.2021 21:01 Відповісти
Это Закон не для украинцев - для хитрожопых.
Теперь скупить страну станет значительно легче...
показати весь коментар
02.12.2021 13:43 Відповісти
Це замість закону про паспорт «не громадянина», для совкодрочерів…
тобто досдасться в Україні росіян з українськими паспортами - та сама гібридна путенськавійна, в якій зеленський на боці ворога…
показати весь коментар
02.12.2021 13:48 Відповісти
хорошо.
показати весь коментар
02.12.2021 20:15 Відповісти
Когда же оно наконец сдохнет от передоза--нет сил больше ждать!!!!
показати весь коментар
03.12.2021 00:05 Відповісти
Сторінка 2 з 2