10369 відвідувачів онлайн
1 885 16

В декларації Баканова знайшли лише незначні неточності, - НАЗК

В декларації Баканова знайшли лише незначні неточності, - НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції провело повну перевірку декларації Голови СБУ Івана Баканова за 2020 рік та не виявило ознак необґрунтованості активів.

Про це свідчить довідка НАЗК, опублікована на сайті агентства, повідомляє Цензор.НЕТ.

Згідно з документом, у декларації Баканова знайшли лише незначні неточності. Наприклад, він вказав кілька банківських рахунків, де наявні незначні грошові кошти у сумі 27 грн 77 коп, а за законом такий тип рахунків вказувати не потрібно.

Також Баканом, приміром, вказав, що автівка дружини Volkswagen Touareg 2012 р.в. коштує понад 475 тисяч, проте у Єдиному реєстрі ТЗ її вартість 396,3 тисячі. Глава СБУ пояснив, що вказав фактично сплачену суму, але документами це не підтвердив. За словами НАЗК, це означає, що він зазначив недостовірні відомості за недотримався вимоги закону.

Різниця між недостовірними і недостовірними відомовтями складає майже 80 тис. грн. Ця сума не не перевищує 100 прожиткових мінімумів, тому відповідальності за це немає.

Щодо інформації, висвітленої у розслідуванні "Pandora Papers", НАЗК зазначає: за відомостями від 5.05.2019 року належні суб’єкту декларування акції компанії "Davegra Limited" були відчужені.

За перевірку декларації Баканова НАЗК взялося саме після офшорного скандалу Pandora Papers.

Топ коментарі
+7
- Это значит, что Баканов честный?
- Нет, это значит, что НАБУ полные ЛЖЕЦЫ!
показати весь коментар
03.12.2021 17:12 Відповісти
+6
Майже свята людина...
показати весь коментар
03.12.2021 17:09 Відповісти
+6
Баканов кристально "честный", потому что все сотни миллионов, дома, квартиры, машины и яхты записаны на жену, детей, бабушек и тёть.....Зеленский нечестного руководить СБУ не поставит и дружить с непорядочным не будет. Потому что, сам и порядочный, и честный, и бедный....
показати весь коментар
03.12.2021 17:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Майже свята людина...
показати весь коментар
03.12.2021 17:09 Відповісти
Напівбоги (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 грец. Ημίθεοι) - у грецькій і римській міфології божества нижчого ряду, народжені від богів і смертних жінок або від богинь і смертних чоловіків.
показати весь коментар
03.12.2021 17:43 Відповісти
В ГОСОРГАНАХ , ВСЕ СВЯТЫЕ !!!
показати весь коментар
03.12.2021 18:57 Відповісти
Какой позор ! Карманный НАПК
показати весь коментар
03.12.2021 19:15 Відповісти
ДекРалация-декАрация, вот уж точно.
показати весь коментар
03.12.2021 17:09 Відповісти
у вас тaм новачок сьогоднi стажирується? однi помилки
показати весь коментар
03.12.2021 17:12 Відповісти
- Это значит, что Баканов честный?
- Нет, это значит, что НАБУ полные ЛЖЕЦЫ!
показати весь коментар
03.12.2021 17:12 Відповісти
показати весь коментар
03.12.2021 17:19 Відповісти
Баканов кристально "честный", потому что все сотни миллионов, дома, квартиры, машины и яхты записаны на жену, детей, бабушек и тёть.....Зеленский нечестного руководить СБУ не поставит и дружить с непорядочным не будет. Потому что, сам и порядочный, и честный, и бедный....
показати весь коментар
03.12.2021 17:25 Відповісти
Цю, там є спец. посадова особа со товаріщі.
показати весь коментар
03.12.2021 19:10 Відповісти
Угу, это сейчас! А вот при смене Зе-Ермак власти? И что там с офшорами шефиря, Бакланова...ну которые отмывали деньги украденные коломойшей из ПриватБанка?
показати весь коментар
03.12.2021 17:41 Відповісти
За такие "незначительные неточности" люди увольняются в ЕС - а у нас Квартал ***.. все можно..