6481 відвідувач онлайн
5 802 97

"Демілітаризація" в Міноборони: посади зможуть отримати цивільні

"Демілітаризація" в Міноборони: посади зможуть отримати цивільні

Цивільні зможуть займати в Міністерстві оборони посади, для яких не потрібна військова компетенція.

Про це очільник міністерства Олексій Резніков розказав в інтерв’ю АрміяInform, повідомляє Цензор.НЕТ.

"В Міноборони вже розпочалася поступова "демілітаризація" посад. Військові посади збережуться лише там, де вони дійсно необхідні, де потрібні військові компетенції. Системне рішення - ухвалення закону, який завершить розподіл повноважень і встановить чітку вертикаль управління", - розказав він.

Резніков додав, що законопроєкт вже готовий та незабаром буде запропонований на розгляд парламенту.

Він наголосив, що ефективна робота міністерства можлива, якщо поєднуються цивільні та військові компетенції.

Резніков додав, що немає жодного сенсу в паралельному існуванні двох управлінських структур, які складаються з військових, адже ці структури будуть дублювати функції і постійно з’ясувувати, хто з генералів головніший.

Наступним кроком після демілітаризації буде затвердження нової структури міністерства. Вона міститиме три ключові компоненти:

  • чіткий розподіл підрозділів на ті, що виробляють політики, і ті, що імплементують;

  • виокремлення функцій, які надзвичайно важливі для функціонування сектору оборони, але зараз розпорошені. Буде виділено в окрему функцію управління людським потенціалом;

  • впровадження управлінських практик. На старті йдеться про створення 5 міжструктурних комітетів, які дозволять залучати фахівців, потрібних для вирішення тих чи інших завдань.

Топ коментарі
+13
Зелена пліснява втілює в життя кремлвівський сценарій розвитку України ,сценарій повернення України в "родную говєнь" Московію !!))
показати весь коментар
08.12.2021 18:06 Відповісти
+13
Це виконання завдання куратора
показати весь коментар
08.12.2021 18:07 Відповісти
+12
Країна реально воює ,а зелена пліснява демілітарізує країну !!!! Когнітивний дисонанс ,паранойя !!!)))
показати весь коментар
08.12.2021 18:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
юзик - это будет бімба!!
показати весь коментар
08.12.2021 18:03 Відповісти
юзік занят, та і в танк не пролезет..
ЛИСИЙ остался без поста.. всіх інших клован вже працевлаштував, з роднею до сьомого коліна
показати весь коментар
08.12.2021 18:32 Відповісти
та нэ в танк! скинуть его над лугандоном вместо бімби. эта жировая туша будет там с месяц подпрыгивать и вытовче на млинці добру тысячу обполчлєнцов )))
показати весь коментар
08.12.2021 18:39 Відповісти
МАРЬЯНУ НАЗНАЧЬТЕ ЗАМом МИН.обороны !!!
показати весь коментар
08.12.2021 23:52 Відповісти
Каллоборанты , гниды и ************* готовят капитуляцию ,саботируя подготовку, отпора агрессору !
показати весь коментар
08.12.2021 18:36 Відповісти
показати весь коментар
08.12.2021 18:38 Відповісти
Заспокойтесь !

завдання МінОборони - патрони-кальсони, забезпечення ВСУ

одним із найбільш успішних міністрів оборони США був МакНамара:


фінансист та підприємець; один з ідеологів https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%27%D1%94%D1%82%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0 війни у В'єтнамі .1946 року Мак-Намара розпочав працювати в автомобільній компанії https://uk.wikipedia.org/wiki/Ford_Motor_Company «Ford Motor Company» , 1960 року став її президентом.
Мак-Намара був
очільником Пентагону довше, ніж хто-небудь з моменту заснування цієї посади 1947 року.

МакНамара поставив собі мету як топ-менеджер -
максимально здешевити вбивство "косого" (вьєтконгівця)

"Любите книгу - источник знаний !" - «Погляд в минуле» (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 англ. In Retrospect)
показати весь коментар
08.12.2021 18:53 Відповісти
Во время войны королева Англии была призвана на службу. Гражданским с их трудовым кодексом нехер делать в МО.
показати весь коментар
08.12.2021 23:36 Відповісти
Ну цей накерує...
показати весь коментар
08.12.2021 18:04 Відповісти
Країна реально воює ,а зелена пліснява демілітарізує країну !!!! Когнітивний дисонанс ,паранойя !!!)))
показати весь коментар
08.12.2021 18:05 Відповісти
Це виконання завдання куратора
показати весь коментар
08.12.2021 18:07 Відповісти
Дійство кремлівського лялькового балагана триває ,все згідно з сценарієм !!))
показати весь коментар
08.12.2021 18:10 Відповісти
Розчищають місця для уклоністів
показати весь коментар
08.12.2021 18:13 Відповісти
і для уклоністів і для хенералів у відставці.У 40-50 років повиходили на пенсію , а зараз ще й зарплату будуть отримувати.Ніби у нас і немає людей з бойовим досвідом,хто потом і кров"ю заслужив...
показати весь коментар
08.12.2021 20:31 Відповісти
Желчью не подпись
Ты забыл ещё написать что на джипах ездят одни воры, а ты голодранец потому как от большущего ума.
показати весь коментар
08.12.2021 23:39 Відповісти
Я тут с вами не соглашусь. Какие задачи возложены на министерство обороны? Со многими из них успешно справятся и гражданские. Им хоть за погоны платить не надо!
показати весь коментар
08.12.2021 21:38 Відповісти
ГШ воюет, МО обеспечивает. Если в МО не будут понимать что надо ГШ, то будет как у Райкина с насосами и колесами. Не надо всем быть военными, но ключевые должности должны быть такими. А на гражданские пригласить волонтеров (Арахимию не брать, да и ему подобных)
показати весь коментар
08.12.2021 21:53 Відповісти
"Если в МО не будут понимать что надо ГШ" О как! И как они должны понимать? Телепатически или интуитивно. Или все-таки есть определенный протокол взаимодействия? Была военная приемка(должны были отменить), так вот это чистейшая профанация контроля качества. Еще интересный факт - в советское время в ВВС(военная авиация) призывали инженеров гражданских авиационных вузов, так вот, они были лучшими специалистами среди кадровых военных инженеров и техников, хотя вид, зачастую, имели не очень бравый!
показати весь коментар
08.12.2021 22:46 Відповісти
МО на данный момент это обеспечение матчастью, боеприпасами, горючим, обмундированием и прочее. И если не будут на ключевых должностях военнослужащие, а гражданские, то для них и полгода выполнять заявку не период времени, а один день всего-лишь. О чем Резников и орет, войска воюют, а тыл ничего не дает. И военная приемка тут не в кассу вообще. Включите мозги.
показати весь коментар
08.12.2021 23:11 Відповісти
"И военная приемка тут не в кассу вообще." Ну значит аллегорию не поняли. Заявку выполняют, ведь, не военные(в основном), а фирмы и предприятия с гражданским персоналом! Вот кто омбундирование шьет, боеприпасы производит, танки (не)производит? До сего часу были военные в минобороне, а оборонзаказ два года не выполнялся! И ТУ на бронежилеты, с 90х годов не менялось. Вот будут на определенных должностях гражданские тогда сравним. А так это пустой треп!
показати весь коментар
09.12.2021 09:28 Відповісти
Гособоронзаказ с грехом пополам выполнялся, но это не вина МО, а казначейства. Не будут предприятия связываться с организацией, которая не вносит предоплату, а предприятия вынуждены влезать в кредиты и ждать после выполнения заказа оплатят его или нет.
ТУ на обмундирование и снаряжение уже давно поменялся, включая бронежилеты.
А двухгодичники в ВВС вообще отдельная тема. Уровень подготовки конечно выше, потому что в гражданских ВУЗах изучают конкретные предметы, а не плюс кучу военных дисциплин. Но когда их призывали, то только единицы оставались дальше служить. Халявный спирт творил чудеса с бывшими студентами, жившими на подножном корме.
показати весь коментар
09.12.2021 10:19 Відповісти
Военнослужащие на службе не 8 часов а сколько надо( как правило 12 и более) и делают все что надо , а не то что тебе положено. Когда мне впарили гражданских я с этими балбесами намучился от и до. И впоследствии на гражданке я удивлялся за что им вообще деньги платят. Так что пусть штаны протирают подальше от армии
показати весь коментар
09.12.2021 00:04 Відповісти
А у меня ровно обратные впечатления об армии. И никто по 12 часов не пахал, за исключением тревог и учений и нарядов! И делать мы должны были то, что нам по должностным обязанностям положено. А если, то что НАДО, то от этого боеготовность страдала. Дурной работы было безліч!
показати весь коментар
09.12.2021 09:35 Відповісти
Согласен. Засцанный подьезд никогда ему не прощу
показати весь коментар
08.12.2021 18:14 Відповісти
Бо нарід дуже "мудрий"...Під час війни клоуна обрати, то не є найвеличніша мудрість?
показати весь коментар
08.12.2021 18:14 Відповісти
то викинь біометричний паспорт.. чого біг його отримувати в перших рядах..?
показати весь коментар
08.12.2021 18:33 Відповісти
Зелена пліснява втілює в життя кремлвівський сценарій розвитку України ,сценарій повернення України в "родную говєнь" Московію !!))
показати весь коментар
08.12.2021 18:06 Відповісти
Не надо зрады! Он озвучивает то, что внедрялось еще до всего этого 95 кагала. Просто им вместо года потребовалось намного больше времени. Такое разделение есть и в НАТО.

Есть должность, системный администратор, например. В учебках учить системных администраторов? Вот такое оно разделение! Хотя системный администратор все равно будет младшим лейтенантом
показати весь коментар
08.12.2021 18:59 Відповісти
Зради не було б ,якби її(зради) реально не було !!! Руйнація економіки України,включно з оборонною,це якщо не зрада ,то що ???)))
показати весь коментар
08.12.2021 19:10 Відповісти
То уже следствие череды событий.

Завтра эти бобики будут кричать, что это они придумали и внедрили
показати весь коментар
08.12.2021 20:10 Відповісти
закончились посади помощниками депутатов у зесоплей а родственников и сосен еще много нетрудоустроенных....
показати весь коментар
08.12.2021 18:11 Відповісти
вообщем всякая шваль -кореша наркоманы зэ-лупы будут руководством армии Украины
показати весь коментар
08.12.2021 18:15 Відповісти
а тем временем
:
показати весь коментар
08.12.2021 18:16 Відповісти
ЗЕ-льоні суки !

донбасівці навесні 14-го пішли воювати з голими руками
показати весь коментар
08.12.2021 19:01 Відповісти
В цілому вірне рішення. Але все буде залежити від втілення цього рішення на практиці. Якщо знову, як в ОП, наберуть одних друзів-маланців та рашистських агентів, то все стане ще гірше ніж зараз.
показати весь коментар
08.12.2021 18:16 Відповісти
Іншого не може бути !!))))
показати весь коментар
08.12.2021 18:34 Відповісти
Надо козлов, но с другого стада, так выходит, а может все таки военных профессионалов, почему то военных в квартал не брали, иначе никто бы не смотрел. Теперь с уверенностью можно говорить о нашей победе. Одним словом .................................ц.
показати весь коментар
08.12.2021 18:38 Відповісти
Вы изучите функции министерства обороны, а потом делайте выводы нужны там военные или нет. У ВСУ своя вертикаль власти: Верховный главнокомандующий - Главнокомандующий ВСУ - командующие родами и видами войск + Генштаб. Минобороны это политика и обеспечение, перспективные разработки.
показати весь коментар
08.12.2021 21:44 Відповісти
А ты сомневаешься??? Это и есть малански реформы… потом на каждом углу слуги изи каломыйского будут кричать что они офигенные реформаторы!
показати весь коментар
08.12.2021 18:38 Відповісти
Вірно .Справа не у "военной компетенции", а в системі розкрадання.
показати весь коментар
08.12.2021 18:39 Відповісти
Вот-вот, и поставили клоуна верховным главнокомандующим. У него из военного опыта - четыре маневра уклонения от военкома.
показати весь коментар
08.12.2021 18:27 Відповісти
Ну теперь заживём, шпионов фсб и гру вдесятеро в оборонном ведомстве увеличится. Резник, ты военное время с мирным и сытым не попутал? Ты сейчас притянешь цивильных людей, наобещаешь им «неба в звёздах», а завтра тебя как кизданут с посады. Придёт новый министр военный и скажет этим людям а ну ка ребята все на йух! Вот объясни на фига такие перестройки???
показати весь коментар
08.12.2021 18:36 Відповісти
Це лише імітація бурхливої державної діяльності !!!)))
показати весь коментар
08.12.2021 18:38 Відповісти
И к тому же она стоит огромных денег.
показати весь коментар
08.12.2021 18:40 Відповісти
в Минобороны должности смогут получить гражданские- типа Зеленского, Коломойского, Шэфиров, Мендель.
показати весь коментар
08.12.2021 18:40 Відповісти
Перепрошую ,а інші це хто ??? В нас,українців, є інша державна влада??? )))
показати весь коментар
08.12.2021 18:45 Відповісти
Зеленский взорвал только два склада. Но у него ещё есть два года.15.11.19 Двое военных погибли в результате взрывов на складах в Балаклее, четверо - ранены, - Генштаб ВСУ/11.09.19 На территории военного арсенала возле Калиновки зафиксировано 6 взрывов боеприпасов.
показати весь коментар
08.12.2021 18:57 Відповісти
Не демилитаризация нужна, а отмена призыва. Дебилы!
показати весь коментар
08.12.2021 18:44 Відповісти
"Не надо печалится ,вся жизнь впереди ! Напейся и спи " !!!)))
показати весь коментар
08.12.2021 18:46 Відповісти
Кого Україна , а декого "Велике крадівництво" !!!)))
показати весь коментар
08.12.2021 18:47 Відповісти
новый ботик бьется о наш плотик? )))
прямо строчит аки пулемет одноименный.... )))))
показати весь коментар
08.12.2021 19:00 Відповісти
Що "новие лица" вже не задовільняють ???)))
показати весь коментар
08.12.2021 18:49 Відповісти
Та заспокойся вже, за п'ять хвилин видалене.
показати весь коментар
08.12.2021 18:51 Відповісти
мало що б тыльки гражнанськы, обов,язков требащо б вони ще й не служили в ВСУ ы бажано що б були причетны до кварталу 95
показати весь коментар
08.12.2021 18:49 Відповісти
Согласен
показати весь коментар
08.12.2021 18:50 Відповісти
Яка дуже розумна людина,як його не розвернеш то скрізь видно ,що це видатний державний діяч **********.Залишилось ще пояснити нахєра взагалі в міністерстві оборони посади які не потребують військової компетентності...Зроби собі з такими з самими хльоциками міністерство військової некомпетентності і грайся там в доці-мами чи у войнушка,одоробло татове.
показати весь коментар
08.12.2021 18:51 Відповісти
За тим щоб зекономити кошти. В штатах штабів з'єднань і самого міністерства є купа так званих "паперових посад". При тому що люди котрі їх займають користуються усіма військовими пільгами, отримують форму і стоять у черзі на житло. І складається цей штат переважно з всяких дружин генералів і "мазаних" котрі війни не побачать навіть у разі повномасштабних бойових дій.
показати весь коментар
08.12.2021 20:43 Відповісти
На армію під час війни треба не економити кошти а витрачати,а штати укомплектовувати людьми що компетентні в військовій справі і будуть виконувати бойові задачі...Цивільним дати наказ не зможуть,так зрозуміло?
показати весь коментар
08.12.2021 21:15 Відповісти
Ви у армії напевно не служили.
показати весь коментар
09.12.2021 09:59 Відповісти
Ну, так зекономивши на всяких ад'ютантах, і клерках з міністерства можна додаткову бригаду створити.
показати весь коментар
09.12.2021 10:03 Відповісти
шили плотники штаны
вот тебе и брюки
пели песенку слоны
вот тебе и звуки ... (сы)
показати весь коментар
08.12.2021 18:54 Відповісти
Посади, які займають генерали зроблять для цивільних. Потім ці ж самі генерали йдуть у відставку, як військові, щоб отримувати пенсію , і будуть надалі займати ці ж посади, як цивільні. Пенсія + зарплата. Ось і вся суть реформи. Така практика давно у структурах МВС
показати весь коментар
08.12.2021 18:55 Відповісти
Трохи нижче майже те, але іншими словами.
показати весь коментар
08.12.2021 19:34 Відповісти
Да правильно. Вояк разогнать, клоунов набрать. Это за это "сонэчки" голосовали?
показати весь коментар
08.12.2021 18:59 Відповісти
Клоунів,********** і жінок...Ні в кого не буде такої арміі...
показати весь коментар
08.12.2021 19:32 Відповісти
все дело в том, что есть люди гениальные во всем.... с дебилами та же фигня...
а так как гениальных людей не много...то получить должность - это еще не значит соответствовать этой должности и быть на ней полезным а не только пИз**** и пиз*****(как говаривал галабародька в начале своей карьеры прЗЕдентом)))))
показати весь коментар
08.12.2021 19:07 Відповісти
Следующий шаг - демилитаризация ВСУ.

Сейчас самое время на военные должности клоунов из Квартала-95 рассаживать.
показати весь коментар
08.12.2021 19:23 Відповісти
разве на полы и то в армии своя специфика
показати весь коментар
08.12.2021 19:29 Відповісти
Тут ********* на думку одна позиція: з того часу, як було заборонено брати на контракт офіцерів звільнених за станом здоров"я, що і тепер навіть здоровому з запасу неможливо призватися, ГШ започатковує цікавезну програму.
Вангую - напридумають цивільних посад для старих великозіркових маразматів з відповідними окладами...... Далі, думаю, описувати не потрібно.
Але ГШ пішов ще далі-до цієї пори прийом офіцерів з запасу не відновлений,.... а тут всі кричать, що війна на порозі.
показати весь коментар
08.12.2021 19:33 Відповісти
Я офіцер запасу, і мене призвали до лав ЗСУ. Може розкажеш як там неможливо призватись?
показати весь коментар
08.12.2021 20:46 Відповісти
Розкажу, щоб без срачу, ось інфа: https://www.ukrmilitary.com/2021/10/oficery-peremichennya.html , а ось фб: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/2052769234892323 . Так що, шановний, не знаєш-не ....и. А якщо бачив внутрішні переміщення, оспівані ГШ-може розкажеш? Тобі легше подзвонити в ТЦК, тим хто готував справу і дізнатися.
показати весь коментар
09.12.2021 08:52 Відповісти
Ну тоді щось змінилось. Мені повістку вручили і через декілька днів я був у Старичах. На рахунок переміщень точно не скажу, але що вони будуть проводитися квадратно-кутовим методом, за найгіршим з можливих, який нормальній в голову не прийде, методом, у цьому я не сумніваюся.
показати весь коментар
09.12.2021 09:55 Відповісти
З іншої сторони, офіцери офіцерами, але реально в армії не вистачає сержантів чоловічої статі, нічого проти жінок не маю, але на посаду техніків або старшин їх не поставиш.
показати весь коментар
09.12.2021 09:57 Відповісти
У него уже список: кум, его кума, брат, сестра, любовник..
показати весь коментар
08.12.2021 19:34 Відповісти
Важливіше що ці цивільні не були фотографами, перукарями чи барменами
показати весь коментар
08.12.2021 19:36 Відповісти
Кварталовцы не все трудоустроены?😅
показати весь коментар
08.12.2021 19:37 Відповісти
рЕзніков вибухнув - як ворог Української незалежності . . . . хто вас сук продажних народжує ????
показати весь коментар
08.12.2021 20:03 Відповісти
крім ТСК ,якою керує "безумна" , такі ж самі мають бути в Міністерстві оборони.Міністр оборони відкриває бюро по працевлаштуванню в МО України,котра воює з рашистом "цивільних антиукраїнських,прорашистських "демілітизаторів"
показати весь коментар
08.12.2021 20:10 Відповісти
В мене тільки одне питання.......Серед цієї зеленої наволочі є хоч одна,не обдовбана ,,кокосом", людина ?
показати весь коментар
08.12.2021 20:55 Відповісти
Предлагаю безуглую и ту,ну которая с зонтиком-прикольно будет
показати весь коментар
08.12.2021 21:13 Відповісти
Хворі хвойди...
показати весь коментар
08.12.2021 21:36 Відповісти
Зачем военное училище.
Должности получат зеленские(уже получил), бакановы(уже получил), фотографы и рестораторы ***.
Белобилетники будут командовать военными.
показати весь коментар
08.12.2021 22:05 Відповісти