Німеччина перейняла головування у G7 від Великої Британії

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
"Ми максимально використовуватимемо своє головування в G7, щоб ця група держав взяла на себе новаторську роль - віддану кліматичній нейтральності і справедливому світу", - заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц з нагоди головування.
Очікується, що найважливішою подією німецького головування стане саміт G7 26-28 червня у замку Ельмау в баварських Альпах, де Німеччина вже проводила саміт під час попереднього головування у 2015 році.
Нагадаємо, посольство Німеччини в Україні очолило групу послів G7 в Україні в 2022 році. У січні 2021 року Велика Британія на рік очолила групу послів країн G7 з підтримки України.
Топ коментарі
Пока что не не видно...кроме бытового "русиш швайне"...а в финансовом плане дружба навек