5602 відвідувача онлайн

"Дельтакрон": гібрид штамів коронавірусу "Дельта" й "Омікрон" виявили на Кіпрі

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Громадське".

Мутацію виявила команда професора кафедри біологічних наук Кіпрського університету Леонтіоса Кострікіса. За його словами, новий штам, схоже, має генетичний фон мутації "Дельта". Водночас він містить і мутації, які притаманні лише "Омікрону".

Науковець стверджує, що частота нової мутації була вищою у пацієнтів, які потрапили до лікарень, ніж у тих, хто лікується вдома.

"Можна сказати, що припущення про те, що "Дельтакрон" є захворюванням, яке потребує [стаціонарного] лікування, не випадкове", - переконаний Кострікіс.

Професор також пояснив, що "Дельтакроном" новий варіант учені назвали через те, що він має ознаки "Дельти" та "Омікрону".

"Ходили чутки, що про таку мутацію повідомлялося, але вона не була виявлена ​​в жодній країні", - зауважив науковець.

Кострікіс додав, що поки рано говорити про те, чи стане новий штам домінувати. Але, згідно з його власним аналізом, "Дельтакрон" може витіснити "Омікрон".

Топ коментарі
+30
чомусь хочеться розмовляти матами
показати весь коментар
08.01.2022 19:35 Відповісти
+19
Вангую, якщо вакцини проти гібриду ще немає, то за декілька тижнів з'явиться. Або, як завжди, бустерна доза допоможе.
показати весь коментар
08.01.2022 19:36 Відповісти
+16
Ці щеплення це не бізнес. Це щось набагато серйозніше. Якщо тих вакцинаторів не повісять, то світ, рахуй, пропав. Бо щороку будуть всілякі віруси. І через слабодухих легковірів заженуть в рабство все людство. А скільки рабів здозне ніхто рахувати не буде. Тут класика. спочатку маски потім дози помалу. А потім комп в башку відразу в роддомі. погано поводишся - включили тобі кіно потрібне і все. Ти шовковий.
показати весь коментар
08.01.2022 19:42 Відповісти

Завантаження...