7648 відвідувачів онлайн

Перший випадок штаму "Омікрон" зафіксували в Одесі

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Відомо, що хворому зробили ПЦР-тест в приватній лабораторії.

Так, носієм нового штаму коронавірусу виявився громадян України, який працює за кордоном та разом із сім'єю приїхав до Одеси.

Як повідомили у міськраді, наразі члени сім'ї захворілого знаходяться дома.

"Вони добре почуваються і не потребують госпіталізації. За станом здоров'я хворих стежать лікарі приватної клініки", - додають у міськраді.

Топ коментарі
+7
По два файзера в день, днём и вечером.
Через 2-3 суток будет здоров.
показати весь коментар
10.01.2022 12:52 Відповісти
+4
хм.. а как определили что это Омекрон , если В США признали, что ВСЕ ПЦР тесты - это мошенничество !!! Может тоже самое и на протяжение последних двух лет с ковидлом?
показати весь коментар
10.01.2022 13:33 Відповісти
+3
Так уже готовится Нюрнберг против Моз, только нам об этом из каждого утюга, к сожалению, не кричат
показати весь коментар
10.01.2022 13:36 Відповісти

Завантаження...