Перший випадок штаму "Омікрон" зафіксували в Одесі

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
Відомо, що хворому зробили ПЦР-тест в приватній лабораторії.
Так, носієм нового штаму коронавірусу виявився громадян України, який працює за кордоном та разом із сім'єю приїхав до Одеси.
Як повідомили у міськраді, наразі члени сім'ї захворілого знаходяться дома.
"Вони добре почуваються і не потребують госпіталізації. За станом здоров'я хворих стежать лікарі приватної клініки", - додають у міськраді.
Через 2-3 суток будет здоров.