Обов’язкового "меню Клопотенка" не існує: кожна школа може скласти власне, - Клопотенко

Для шкільних кухарів в регіонах України проведуть дводенні тренинги щодо нового харчування.
Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів шеф-кухар Євген Клопотенко.
Клопотенко обіцяє разом з командою в рамках україно-швейцарського проєкту "Діємо для здоров’я" провести дводенні тренинги для кухарів, які складатимуться з практичних майстеркласів та теоретичної частини. Розпочнуть у лютому-березні цього року із Херсонської, Полтавської, Рівненської, Львівської та Дніпропетровської областей.
"Обов’язкового "меню Клопотенка" не існує.Ніхто не вимагає від кухарів в їдальнях готувати за моїми техкартками. Вони були створені для того, щоб полегшити школам імплементацію нових норм, розроблених МОЗ. Тобто кожна школа може скласти власне меню, виходячи з власних можливостей та технічного оснащення. Якщо вона обирає мої страви, то, знову ж, їхнє приготування не вимагає придбання додаткового обладнання. Я був у дуже багатьох школах по всій Україні і знаю, як і на чому там готують. Це все було враховано", - додав кулінар.
Детальніше читайте в матеріалі Цензор.НЕТ: "Мінестроне з вертутою, менше солі та цукру: що їстимуть діти в школах і садках?".
На этом не коммерческом проекте он ничего, кроме ругательств глупых людей не получил.
Сегодня смотрел передачу, что даже садики его ругают по питанию, к которым он не имеет вообще никакого отношения.
Боритесь и поборете! Наши дети заслуживают более лучшее будущее, если мы не будем пускать на самотек проблемы и будем управлять своей жизнью сами, борясь с коррупцией, ленью и глупостью на местах.