Коронавірус не зникне ще декілька років, - глава Pfizer Бурла

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив гендиректор "Pfizer" Альберт Бурла в інтерв'ю La Repubblica.
"Я не хочу здатися песимістом, але я вважаю, що нам доведеться протягом декількох років жити з вірусом, який дуже важко викорінити. Він поширився по всьому світу, може заразити одну і ту ж людину кілька разів і має стільки мутацій, що ми заново відкрили грецьку абетку", - зазначив Бурла.
Разом з тим Бурла не вважає, що поява нового штаму "Омікрон" означає закінчення пандемії COVID-19.
"Питання не стільки в тому, зникне вірус чи ні, скільки в тому, чи зможемо ми повернутися до нормального життя. Я думаю, що у нас це вийде, ймовірно, навесні 2022 року, завдяки всім наявним у нашому розпорядженні засобам: тестам, дуже ефективним вакцинам і лікам", - резюмував гендиректор Pfizer.
Раніше німецький вірусолог припускав, що нинішня хвиля COVID-19 стане останньою з такою великою кількістю обмежень.