Американці підштовхують нас до війни, - Лукашенко

Про це заявив Олександр Лукашенко, який захопив владу у Білорусі, інформує Цензор.НЕТ.
"Нам не треба жодної війни. Але ці ж американці руками поляків, латишів і самі особисто підштовхують нас до цих ось дій. Ми були донором безпеки у регіоні. Нас завжди цінували за це. Навіщо ви нас у 2020 році штовхаєте та робите агресорами? За їхньою термінологією. Навіщо це треба було? А сьогодні вони нам погрожують", - заявив Лукашенко.
За його словами, близько доби тому до нього довели "загрозливу позицію" Держдепартаменту США.
"Приїхали до наших дипломатів у Нью-Йорку і загрожують нам: та якщо ви дозволите Путіну та Росії, дозволите це, то ми введемо санкції. Якщо ви цю ядерну зброю повернете до Білорусі, буде те й це. Розумієте, менторський якийсь тон щодо Білорусі", - обурився Лукашенко.
Він також додав, що у разі потреби Мінську доведеться захищати кордони країни "так, як належить". "І ми це вміємо робити, ми це зробимо. І я в цьому навіть не сумніваюся", - сказав Лукашенко.