8473 відвідувача онлайн
2 362 25

У львівській лікарні за неповний тиждень пацієнтам пересадили сім органів

У Першому медоб’єднанні Львова за шість днів пацієнтам пересадили сім органів - серце, печінку і п’ять нирок.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили у Львівській міській раді.

Зазначається, що дві пересадки зробили від родичів та ще три - від двох посмертних донорів. Головний трансплантаційний день був 26 січня. Того дня, аби довезти серце з Івано-Франківська, довелося розгорнути спецоперацію з Нацполіцією.

"Донор був у Івано-Франківську. Це 52-річна жінка, яка, на жаль, померла внаслідок інсульту. Її чоловік і діти підписали згоду на донорство. Одну нирку наші лікарі допомагали пересадити колегам на місці, а інших органів чекали пацієнти у Львові", - повідомили медики.

Однак, зазначили вони, якщо печінку і нирки ще можна було довезти автівкою – час це дозволяв, то серце необхідно було доправити надшвидко, адже після вилучення є лише 3-3,5 години, щоб воно забилося у грудях реципієнта.

Вирішили задіяти вертоліт, однак перед операцією стало відомо: погода погана – він не прилетить.

"Вибір був або відмовитися від серця, якого в реанімації чекав 67-річний чоловік після трьох інфарктів, або спробувати довезти машиною - 130 км в сніг і ожеледицю. Звісно, ми обрали другий", - наголосили лікарі.

Як повідомлялося, львівські лікарі успішно транспортували онкохвору дівчинку до США для лікування.

Топ коментарі
+7
зеленскому пересадили мозг... через неделю мозг отторг зеленского )))))
показати весь коментар
28.01.2022 10:39 Відповісти
+5
Пересадіть, будь ласка, Зеленському на лоба того о́ргана, яким він грає на орга́ні та інших клавішніх єнстру́ментах.
Яка різниця, де він стирчатиме? А так хоч іржачно буде
показати весь коментар
28.01.2022 03:20 Відповісти
+4
Молодці!
показати весь коментар
28.01.2022 05:17 Відповісти

Завантаження...