9717 відвідувачів онлайн
2 092 31

Разумков анонсував реєстрацію своєї партії за кілька місяців

Разумков анонсував реєстрацію своєї партії за кілька місяців

Партію Разумкова буде зареєстровано за кілька місяців, упевнений народний депутат, голова міжфракційного об'єднання "Розумна політика" Дмитро Разумков.

Про це він заявив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", додавши, що на процес підготовки політичної сили до реєстрації піде кілька місяців, інформує Цензор.НЕТ.

"Партія буде сто відсотків", - сказав Разумков.

За його словами, партія створюватиметься з нуля, і за законодавством для її реєстрації треба зібрати підписи у 2/3 районів не менше ніж 2/3 областей України. "Це непростий процес, але я думаю, що ми впораємося", - наголосив народний депутат.

Разумков також розповів, що йому понад десять партій пропонували їх очолити.

Як повідомлялося, минулого тижня політик презентував громадську організацію "Команда Разумкова".

Топ коментарі
+10
Разумков ідеолог СН. Хитрий і коварний ,а головне--прихильник "руцького міра" Тому московія буде допомагати йому. Важливо,щоб наші гниди і лохи на це не повелися.
показати весь коментар
31.01.2022 11:00
+8
Владелец сети ломбардов . Чьи интересы он отстаивает ?
показати весь коментар
31.01.2022 11:00
+6
Разумков с 2006 по 2010 был членом https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%8F_%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2 Партии Регионов .

2 попередні президенти були членами ПР, чому і Дімі не спробувати?
показати весь коментар
31.01.2022 10:54
Коментувати
Сортувати:
Разумков с 2006 по 2010 был членом https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%8F_%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2 Партии Регионов .

2 попередні президенти були членами ПР, чому і Дімі не спробувати?
показати весь коментар
31.01.2022 10:54 Відповісти
В Закарпатье говорят, что его «партию» купил главный бютовец Закарпатья, наркоторговец блюк
показати весь коментар
31.01.2022 11:22 Відповісти
Вот вам и кандидат на второй тур.
показати весь коментар
31.01.2022 10:55 Відповісти
Молодий регіонал забажає класику "в один тур"
показати весь коментар
31.01.2022 11:01 Відповісти
Не нужен украинцам ни Разумков, ни его партия. Слуга олигархата как был так и есть. Олигархия - смерть для народа и страны. Слуги сатаны в одной упряжке с олигархатом - слугой мирового сатаны.
показати весь коментар
31.01.2022 11:09 Відповісти
шутка дня)) 5% не будет
показати весь коментар
31.01.2022 11:05 Відповісти
В каждой шутке есть доля правды. Шансы есть.
показати весь коментар
31.01.2022 11:14 Відповісти
100 % !! .... ну хоть не нарик .. и морду агрохимии уберут из ящика
показати весь коментар
31.01.2022 11:05 Відповісти
Разумков ідеолог СН. Хитрий і коварний ,а головне--прихильник "руцького міра" Тому московія буде допомагати йому. Важливо,щоб наші гниди і лохи на це не повелися.
показати весь коментар
31.01.2022 11:00 Відповісти
Поведуться, не сумнівайтесь. Стадо баранів.
показати весь коментар
31.01.2022 11:09 Відповісти
Владелец сети ломбардов . Чьи интересы он отстаивает ?
показати весь коментар
31.01.2022 11:00 Відповісти
рижого гудка
показати весь коментар
31.01.2022 11:13 Відповісти
Нормуль, спочатку рейтинг потім партія.
показати весь коментар
31.01.2022 11:00 Відповісти
Вроде не Розумков руководил два года зеленым антинародным турборежимом,включая продажу земли без Референдума?)А теперь истинный Голобородько зовет лохов на новые грабли!
показати весь коментар
31.01.2022 11:00 Відповісти
Не зробили комуністам люстрацію

Не зробили ПР люстрацію...а ці все лізуть і лізуть, з усіх щілин
показати весь коментар
31.01.2022 11:02 Відповісти
Це є хитре, самозакоханне, проросійське лайно. З которого зробили , типа "жертву", і хтять протянути на місце Розумного і воівноваженного призедента. Розумний дурень, врази страшніший
показати весь коментар
31.01.2022 11:05 Відповісти
Я бачу що ми з Вами соратники. Як тільки цей колишній молодий ригоанал злиняв з посади спікера, я прогнозував що зейолопам впарюють косоворотька№2. І вже місяць на Цензорі позказую про небезпеку, яку створює ця біла і пушиста гнида.Бо піськограй сам себе доведе в кінці кінців до "цугундера", а цей "рибій глаз" є в перспективі нові українські граблі. Вже не вилазить гнида з ефірів- навіть на Прямому вже соловейком заливається.Може хто знає як вийти на редакцію Прямого? Бо те що є на сайті не відповідає.Хочеться Ганапольському привіт передати.
показати весь коментар
31.01.2022 11:27 Відповісти
Якщо Разумков (або ж інший нардеп-списочник) офіційно стане членом іншої, не уродів, партії - він має вилетіти з парламенту.
показати весь коментар
31.01.2022 11:12 Відповісти
Акурат під парламентські вибори. "Слугам" - звізда! 😁
показати весь коментар
31.01.2022 11:12 Відповісти
Интересен % конченных долбней, готовых проголосовать за этого соавтора ЗЕлёного говна, и скушать "разумное" говно от этого деятеля со слащавой рожей скупщика краденного.
показати весь коментар
31.01.2022 11:12 Відповісти
разорились мы с тобой, Морденко! (с)
показати весь коментар
31.01.2022 11:20 Відповісти
Виноват, интерес имею за Морденко? Шо таки за птица?
показати весь коментар
31.01.2022 11:35 Відповісти
РозумЯнуковича вылезло. (с)
показати весь коментар
31.01.2022 11:17 Відповісти
партия "слуга народа" второй политический сезон))))
показати весь коментар
31.01.2022 11:24 Відповісти
теперь все стало на свои места, верного пса СН разумкова "ушли" чтобы отянуть голоса от пороха
показати весь коментар
31.01.2022 11:25 Відповісти
Всі на вибори!Думай не розумом,а сердцем (зомбоящиком)! Країні потрібен разумков!Він працює!Не словом,а ділом!Разумков ТАК!Разумков НЕТАК! Разумков врятує країну!Змінимо країну на краще!(для себе)Ви нам голос-ми вам гречку!...Скільки вже ненажерливого лайна пролізало до "корита" під подібними гаслами,а народ ще не "наївся" обіцянок і гречки.
показати весь коментар
31.01.2022 11:25 Відповісти
это никогда не закончится...
показати весь коментар
31.01.2022 11:29 Відповісти
Вспомните тягибку и проголосуйте за его выкормыша,недоумки...
показати весь коментар
31.01.2022 11:32 Відповісти
Євробляхери,гастробайтери і бивші ЗЕлебобіки вже потирають руки,новоспеченний Голобородько йде до влади
показати весь коментар
31.01.2022 11:40 Відповісти
там торчат уши бахметки
показати весь коментар
31.01.2022 11:40 Відповісти
А не пошел бы ты, дима, в ЖО@У со своей партией!!!!!!!!
показати весь коментар
31.01.2022 14:23 Відповісти