5260 відвідувачів онлайн
9 848 20

Кулеба: Росія нарощує кількість військ на кордоні, можливе різке зростання

Кулеба: Росія нарощує кількість військ на кордоні, можливе різке зростання

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підтверджує розвідувальні дані, що потрапляють у західні медіа, щодо зростання кількості російських військ на кордоні.

Про це він заявив у виступі на українсько-французькій дискусії, яку проводять у Парижі Центр "Нова Європа" та Інститут міжнародних відносин Франції, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду".

Зокрема, міністр має дані про зростання кількості військ останнім часом.

"Поступово кількість військових на російсько-українському кордоні збільшується. Це дійсно відбувається поступово, але динаміка присутня. Ми також розуміємо, що логістична інфраструктура дозволяє РФ зробити різке нарощування", - заявив він.

Дмитро Кулеба додав, що додатково існує проблема скупчення військ на півночі, на білоруській території, зважаючи на те, що диктатор Лукашенко зробив вибір на користь зближення з РФ.

Крім того, Росія спробувала заблокувати доступ до України морем, оголосивши про проведення військово-морських навчань.

"Азовське море заблоковане повністю, Чорне море – в частині доступу до України – майже повністю заблоковане", - заявив міністр, додавши, що ця блокада має не лише військову, а й економічну складову.

Топ коментарі
+23
та ладна, кулєба, нє нагнєтай, а то пісюніст обсереться.
показати весь коментар
10.02.2022 16:27 Відповісти
+16
Невже шашлики на травневі відміняються? Гундосик же обіцяв!
показати весь коментар
10.02.2022 16:29 Відповісти
+14
фатіт паніки! наш клоун уже обісрався!
показати весь коментар
10.02.2022 16:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та ладна, кулєба, нє нагнєтай, а то пісюніст обсереться.
показати весь коментар
10.02.2022 16:27 Відповісти
Невже шашлики на травневі відміняються? Гундосик же обіцяв!
показати весь коментар
10.02.2022 16:29 Відповісти
Приїхали на шашлики до Зе?
показати весь коментар
10.02.2022 16:29 Відповісти
показати весь коментар
10.02.2022 16:30 Відповісти
фатіт паніки! наш клоун уже обісрався!
показати весь коментар
10.02.2022 16:30 Відповісти
ВСУ приняли в эксплуатацию на особый период ряд новых моделей машин, в частности, штабной автомобиль и передвижные мастерские. Кроме того, армия получила пару автомобильных мастерских - МТО-80Д и ПРЗС-70Д.
Бубочка також поставля ЗСУ не летальне обладнання..
Щоб не було нагнітання, провокацій.
показати весь коментар
10.02.2022 16:30 Відповісти
Кулеба, а що ти тут робиш, в Україні?
Збираєшся на фронт, в окопи?
показати весь коментар
10.02.2022 16:33 Відповісти
а ти???
показати весь коментар
10.02.2022 16:58 Відповісти
прозрел мля? вчера только заявлял что все нормально и все как обычно
показати весь коментар
10.02.2022 16:38 Відповісти
Розвертайте військо поки не пізно!!!! Де наша відповідь?
показати весь коментар
10.02.2022 16:39 Відповісти
Бригады надо доукомплектовать и людьми и оружием а не гундосить о формировании 20 новых бригад.
показати весь коментар
10.02.2022 16:42 Відповісти
Уставшие от внимания Запада ЗЕкулебы вдруг прозрели ?
показати весь коментар
10.02.2022 16:59 Відповісти
не хвилюйтеся, Путін ще не придумав як ОКДБ у війну втянуть
показати весь коментар
10.02.2022 17:07 Відповісти
Такое впечатление, шо Кулебе разрешили читать газеты.
показати весь коментар
10.02.2022 17:19 Відповісти
А в Днепре - в АТБ очередь во все кассы , тачки на парковке АТБ последние модели ОХРЕНЕННЫЕ!!! Всем насрать!!!! Не пойму , где правда ,где неправда!!
показати весь коментар
10.02.2022 17:38 Відповісти
Они все время забывают, что в эту игру могут играть двое. Ничто не мешает таким же образом закрыть Дарданеллы и Балтийское море. Да и Архангельск.
показати весь коментар
10.02.2022 17:49 Відповісти
проснулись