10831 відвідувач онлайн

У Німеччині вважають Нормандський формат "дуже живим"

Про це заявила речниця уряду ФРН Крістіане Гоффманн на брифінгу в понеділок, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Так, у будь-якому випадку цей формат, я би навіть сказала, є дуже живим. Чітке "так", дуже живим", - заявила Гоффманн.

Вона нагадала, що під час нещодавньої зустрічі на рівні радників з зовнішньополітичних питань, що тривала майже 10 годин, було домовлено провести наступну зустріч у березні.

Нагадаємо, минулого четверга в Берліні відбулися переговори в Нормандському форматі на рівні політичних радників. За їх результатами не було прийнято жодних документів. Український перемовник Андрій Єрмак, утім, запевнив, що зустрічі будуть продовжуватися, і наступна відбудеться дуже скоро.

Топ коментарі
+9
спочатку її треба прокапати після кацапського газу, бо вони схоже ним дихають
показати весь коментар
14.02.2022 15:24 Відповісти
+5
хто небудь, розбудіть Німеччину
показати весь коментар
14.02.2022 15:22 Відповісти
+3
я б сказав:несильно мертвим!
показати весь коментар
14.02.2022 15:25 Відповісти

Завантаження...