4264 відвідувача онлайн
15 298 52

"Визнання "ЛДНР" не корелюється з мінськими угодами, - Пєсков

"Визнання "ЛДНР" не корелюється з мінськими угодами, - Пєсков

Немає чіткого регламенту в ситуації зі зверненням депутатів Держдуми з пропозицією визнати "ЛДНР".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК, про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Пєсков зазначив, що президент Путін взяв звернення до відома та відреагував на нього.

Він також нагадав, що визнання самопроголошених республік "не корелюється з мінськими угодами".

Нагадаємо, 15 лютого Держдума РФ підтримала проєкт звернення до Путіна щодо "визнання "ЛДНР".

Топ коментарі
+36
показати весь коментар
16.02.2022 11:55 Відповісти
+20
худоба зайвохромосомна
показати весь коментар
16.02.2022 11:50 Відповісти
+20
И шо теперь делать? Почти 8 лет ждали, ждали новоросцы и вот на тебе. росия своих не кидает.
показати весь коментар
16.02.2022 11:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
худоба зайвохромосомна
показати весь коментар
16.02.2022 11:50 Відповісти
показати весь коментар
16.02.2022 11:55 Відповісти
О как заднюю включили..неее не поможет..... в вопросах ОРЛДО вы не посредники ВЫ НАСТОЯЩШАЯ СТОРОНА ОККУПАЦИИ ВОЙНЫ АГРЕССИИ.. и будет вам Рашка за вчерашний обссыкон из **\\думы пендель...
показати весь коментар
16.02.2022 12:23 Відповісти
И шо теперь делать? Почти 8 лет ждали, ждали новоросцы и вот на тебе. росия своих не кидает.
показати весь коментар
16.02.2022 11:51 Відповісти
Штирлиц никогда не торопил события. (с)
показати весь коментар
16.02.2022 11:53 Відповісти
Повіситись
показати весь коментар
16.02.2022 12:08 Відповісти
недоносцы
показати весь коментар
16.02.2022 16:49 Відповісти
Многоходовочник. Фишер, ****.
показати весь коментар
16.02.2022 11:51 Відповісти
Михаил Моисеевич Ботвинник в таких ситуациях уже сдавался, ...лять...
показати весь коментар
16.02.2022 16:14 Відповісти
Як хочу так і кручу )))) кацапські мавпи тільки те і вміють,що все перекручувати.
показати весь коментар
16.02.2022 11:51 Відповісти
А "ВІЦЕ-ПРЕМ₴ЄР верещук" заявила що проведення референдуму щодо мінських угод можливе лише у разі відсутності інших варіантів та інструментів. Джерело:

- Які тобі, тупій дурі, потрібні ще референдуми в Україні і для чого?
Ти, безграмотна, та ще й настільки лінива, шоб хоч Конституцію прочитати і затямити, що будь-які референдуми по зміні кордонів та території України - є назаконними!

-Держдума росії, проголосувавши більшістю голосів за визнання "державної правосуб'єктності л-днр" - підтвердила з того моменту де-юре нечинність мінських угод для РФ -тобто денонсувала їх в односторонньому порядку!

-Але ж біда в тому, що у чинній владі України абсолютна більшість таких тупих і неграмотних як і нинішній "віце-прем'єр", які не здатні до державного управління... не здатні до управління... НІ В ОДНІЙ сфері чи галузі управління суспільними відносинами!

Нинішнє владне кодло - дуже вправне лише в одній галузі - в галузі кримінальної руїни всього того, що було створено до них... - і основ державності, економічної стійкості, правового функціонування, обороноздатності країни!

Але надто ефективне в розробці та здійсненні методів та способів особистого збагачення за рахунок жорстокого та безжального обездолення основної маси населення України
показати весь коментар
16.02.2022 12:18 Відповісти
Ну, вы так уж буром поперли на верещучку. З посадою головы сiльрады, если вокруг лохи менее образованные, ей 100500 справиться.
показати весь коментар
16.02.2022 12:39 Відповісти
Каароч, принцип, мол, тупой - еще тупее, у зебуинов никто не отменял.
показати весь коментар
16.02.2022 12:40 Відповісти
Блин, а верещучка - симитка или нет? Шобы не нарваться на антисимитские забУбоны...
показати весь коментар
16.02.2022 12:43 Відповісти
показати весь коментар
16.02.2022 11:52 Відповісти
Жидосики.
показати весь коментар
16.02.2022 11:53 Відповісти
Алкоголь - зло....

показати весь коментар
16.02.2022 11:52 Відповісти
Отличительная черта российской дипломатии выдавать желаемое за действительное. Собственный позор представлять как велчие.
показати весь коментар
16.02.2022 12:21 Відповісти
показати весь коментар
16.02.2022 11:55 Відповісти
Типо , хутя никому и в глупость не упал, никто его даже не слушает.
показати весь коментар
16.02.2022 12:45 Відповісти
Тот шо справа(во весь рост) - бульбофюрер-чапай.
показати весь коментар
16.02.2022 12:48 Відповісти
Х#йла нужно в жарить санкциями чтоб оно дрыстануло с Крыма и Донбасса в окрестности Магадана там и сдохло...
показати весь коментар
16.02.2022 11:56 Відповісти
Интересно , в раше есть разумные прямоходящие , которые понимают , что путло не вечен ? Или все тупые ?
показати весь коментар
16.02.2022 11:59 Відповісти
там таких большинство. КГБ просто всё подмяло под себя. Болванчика правильно говорящего поставили. А сами тупо п..ят бабло
показати весь коментар
16.02.2022 12:02 Відповісти
Ну и пусть признают. Будет еще один изгой добавлен к преднестровью, абхазии и остальным отхожим местам. Это теперь памятники злобе, зависти, тупости лохтората.
показати весь коментар
16.02.2022 12:00 Відповісти
та нэвжэж?
показати весь коментар
16.02.2022 12:02 Відповісти
Так то ж ... же ... ж
показати весь коментар
16.02.2022 12:06 Відповісти
Та не оправдывайтесь, не надо.
Всем нормальным людям изначально было понятно, что их признание вам и нах НЕ НУЖНО!
Это была только "страшилка для ЛОХов".
показати весь коментар
16.02.2022 12:03 Відповісти
Обоснуй
показати весь коментар
16.02.2022 12:07 Відповісти
Тебе действительно это требуется?
Ни одного плюса этого "признания".
Куча минусов этого "признания".
И совершенно противоречит их планам имплантировать эту Лугандонию обратно в тело Украины.
показати весь коментар
16.02.2022 12:32 Відповісти
Так и минские договоренности не коррелируют с Будапештским меморандумом
показати весь коментар
16.02.2022 12:07 Відповісти
Ах ти ж сволота. Воно з Будапештським меморандумомкорелюється.
показати весь коментар
16.02.2022 12:07 Відповісти
держите меня семеро ..... примерное поведения ***** .
показати весь коментар
16.02.2022 12:09 Відповісти
Корреляция... Слово то какое смачное... к тому же рифмуется хорошо... и самое главное большинстве смакующих это самое словецо не понимают его смысла 🤔🧐😁😅😂🤣😝😝😝😝🤪😜
показати весь коментар
16.02.2022 12:10 Відповісти
А что такое, г-н Песков, корреляция по-рассейски?
показати весь коментар
16.02.2022 12:17 Відповісти
...другого ответа никто и не ждал от паРаши, все выкрутили в свою пользу, пид*ры!!!
показати весь коментар
16.02.2022 12:23 Відповісти
Я розумію "кореляцію", як залежність одніє дії, стану від іншої дії, стану.
Але тут актуальним є "коефіцієнт кореляції",(розраховується математичним способом і має значення від 0 до 1) чим він вищий, тим імовірнішою є взаємозв'язок.
показати весь коментар
16.02.2022 13:23 Відповісти
Это другое! Интересно осел с "партнёрами" схавает эту туфту😁😁
показати весь коментар
16.02.2022 12:28 Відповісти
Ну я же говорил. Это они жабры дуют по Минским чтобы все о посевной кампании рус паспортами забыли.
показати весь коментар
16.02.2022 12:30 Відповісти
Сам наклав кучу лайна, сам її і зжер. Кльові у них там зпоребрикові нанополіттехнології.
показати весь коментар
16.02.2022 12:32 Відповісти
https://www.rbc.ua/rus/news/putina-nazvali-pasportizatsiyu-ordlo-gumanitarnoy-1645006941.html В кооперативе "Озеро" назвали паспортизацию в ОРДЛО " мерой отжатия полезных ископаемых": такое происходит в русском мире .
показати весь коментар
16.02.2022 12:36 Відповісти
Квазі країна Російська Фальсифікація стверджує: "Що хочу те і говорю, те і роблю". І все це по нашому "закону" гопників і бандитів.
показати весь коментар
16.02.2022 12:44 Відповісти
показати весь коментар
16.02.2022 12:46 Відповісти
Для нас було краще ,щоб визнали.Але є договорняк ,щоб втулити їх нам на своїх умовах.
показати весь коментар
16.02.2022 12:54 Відповісти
з цими придурками нема про що розмовляти, в цьому нема найменшого сенсу і, зрозуміло, користі треба просто робити своє, при нагоді вправляючи мізки цим кончаним.
показати весь коментар
16.02.2022 13:30 Відповісти
Своих плешивый должен забрать в свою говень. И защищать там на местах. За Уралом места всем потерпевшим хватит. Маршал-оленевод построит в тундре новые города. Там в тундре нет никаких злых укро- бандеровцев.
показати весь коментар
16.02.2022 13:46 Відповісти
Нє, нє хлопці. Люміній так люміній. Вирішили визнати, то визнавайте. Адже не питали ви в українців дозволу, коли видавали лугандонам свої паспорти. Тепер будь ласка годуйте цю масу.

Можете навіть контрибуцію їм платити як чеченцям. Адже угробили ви промисловість Донбасу, як у свій час угробили міста Чечні.

А в перспективі вас чекають ще й міжнародні суди та Гаага.
показати весь коментар
16.02.2022 13:54 Відповісти
Т.е. Письков прямо сказал, что ложыли они на всякие соглашения с прибором, что пахан принял к сведению. Хотя, есть еще ненулевая вероятность, что он просто понтанулся умным словом "корелляция". В значении коего ни бум-бум.
показати весь коментар
16.02.2022 13:55 Відповісти