11442 відвідувача онлайн
4 770 66

Нардепам вже перепрошили робочі планшети для онлайн-голосування, - Рудик

Про це, як повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ, в інтерв’ю журналістам розповіла в кулуарах ВР голова партії "Голос" Кіра Рудик.

"Тому що, по-перше, це антиконституційно. По-друге, по суті вирішує проблеми однієї фракції. По-третє, це створює величезну можливість для зловживань, яка абсолютно точно буде використана", - зауважила вона.

Рудик нагадала, що працює першою заступницею комітету з питань цифрової трансформації.

"Два з половиною роки наш комітетом разом з Мінцифрою здійснює цифровізацію всіх сфер життя українців. Однак, для мене особисто є червоні лінії. Одна з них – онлайн-голосування депутатів та виборців. Україна не може собі такого дозволити, тому що ми знаходимося у стані війни з Росією – найбільшим зараз агресором в світовій історії, який точно цим скористається. Згадайте, вони навіть втручалися у вибори в США. Чому ми думаємо, що будемо здатні захистити себе, коли у нас будуть вибори та почнеться онлайн голосування", - наголосила нардеп.

Вона розповіла, що у народних депутатів забрали їхні робочі планшети.

"Мій планшет перепрошили і там тепер є модуль для онлайн-голосування. Тобто "слуги" для себе вже все вирішили і зараз будуть просто просувати цю ідею через зал", - зазначила політик.

Топ коментарі
+38
скоти, всіх під арешт за порушення конституції
показати весь коментар
17.02.2022 11:05 Відповісти
+34
показати весь коментар
17.02.2022 11:08 Відповісти
+28
А як же Конституція? Всі депутати мають головувати за закони виключно у Верховній Раді, чи Вава і це знищив? Що далі? Вибори у смартфоні?
показати весь коментар
17.02.2022 11:07 Відповісти

Завантаження...