4300 відвідувачів онлайн
40 471 95

Сьогодні стартує призов резервістів ЗСУ

Сьогодні стартує призов резервістів ЗСУ

Президент Володимир Зеленський видав Указ про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

Про це у Facebook повідомляють Сухопутні війська ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

"Призову підлягатимуть резервісти від 18 до 60 років. Це будуть як офіцери так і рядовий, сержантський склад. Призов розпочнеться від сьогодні. Максимальний термін служби 1 рік", - йдеться в повідомленні.

Резервісти оперативного резерву першої черги проходитимуть службу у тих військових частинах і за тим фахом, в яких вони проходили службу до цього та підписали контракт для проходження служби в оперативному резерві.

Водночас, зазначили в ЗСУ,  за призваними резервістами, згідно Закону України зберігатиметься робоче місце та середньомісячна заробітня плата.

"Відповідно до Указу Президента України, резервісти оперативного резерву мають самостійно з’явитись у свої військові частини або ТЦК та СП, за телефонним дзвінком або ж отримавши повістку для явки у свій ТЦК. Якщо резервіст з тих чи інших причин, передбачених Законом не може бути призваним, йому необхідно особисто надати підтверджуючі документи. За неявку чи ігнорування виклику передбачено адміністративну або кримінальну відповідальність", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+35
показати весь коментар
23.02.2022 10:40 Відповісти
+33
юзик, лысый, пикалов конечно же в первых рядах?
показати весь коментар
23.02.2022 10:37 Відповісти
+28
згадав ще про одного "захисника" Донбасу: сивоху.......
показати весь коментар
23.02.2022 10:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От і настає момент істини. Від того, як швидко, та ефективно пройде цей захід, і залежать всі подальші плани І ГЕнштабу і ПЕнтагону.
показати весь коментар
23.02.2022 10:37 Відповісти
А як повʼязані плани Генштабу та Пентагону з призовом резервістів?
показати весь коментар
23.02.2022 11:04 Відповісти
Все як завжди - надання допомоги США реально залежить від того, чи готові українці самі захищати свою країну. Реальна допомога в 2015 році від США пішла тільки з-за того, що в 2014 році Україна показала, що суспільство та уряд готові боротися до кінця.
показати весь коментар
23.02.2022 12:32 Відповісти
А що наши частини роблять на передовій донбасу? Якби не збиралися захищатися то їх там би не було. До чого тут резервісти?
показати весь коментар
23.02.2022 12:35 Відповісти
Що за дурню я тільки но що прочитав... Ви в своєму розумі? Частини на лінії розмежування - це не того розміру військовий контингент, який здатен ефективно виконати будь-які бойові завдання проти 120-130 тисяч ************** окупантів. Подивіться на карту - нашій країні загрожують від Бресту до Придністров'я. За низької інтенсивності бойових дій та загроз - наявних військ ще якось вистачає. Для протистояння нинішнім загрозам - наявної кількості ЗСУ - гарантовано недостатньо.

Тому призов - буде. І призов у нинішньому вигляді та розмірі - це насправді державна зрада хєрограя.
показати весь коментар
23.02.2022 12:49 Відповісти
В чому дурня? Ви написали
Все як завжди - надання допомоги США реально залежить від того, чи готові українці самі захищати свою країну.
Так про готовність мова йде чи про можливість? Готовність є навіть тоді, якщо умовно кажучи є хоч одна людина, яка готова захищати. Інша справа чи є в неї можливість це зробити. Чи Ви хотіли сказати, що якщо США побачить що в нас недостатньо можливості, то допомогати не буде. Чи як?
показати весь коментар
23.02.2022 13:12 Відповісти
юзик, лысый, пикалов конечно же в первых рядах?
показати весь коментар
23.02.2022 10:37 Відповісти
згадав ще про одного "захисника" Донбасу: сивоху.......
показати весь коментар
23.02.2022 10:42 Відповісти
Аякже - із стрічками на лобі з написом POHUY , як під час виборів на стадіоні ((
показати весь коментар
23.02.2022 10:49 Відповісти
Та він їх вже зжер!!!
показати весь коментар
23.02.2022 10:52 Відповісти
за себе не відповіси, ти повоюєшь? чи ти з кацапії?
показати весь коментар
23.02.2022 11:29 Відповісти
Может,сначала на вопрос ответишь?
показати весь коментар
23.02.2022 12:13 Відповісти
Але,оглянись вокруг себя не ....ли кто тебя!зесрань просрала Донбасс окончательно -теперь свинособаки ещё дальше попрутся
показати весь коментар
23.02.2022 11:29 Відповісти
Ага.И Илон Маск тоже просрал Донбасс.Твой рыго-медведчуковец просрал.Или напомнить о чем они с Медведчуком общались?
показати весь коментар
23.02.2022 12:12 Відповісти
Свои байки можешь теперь засунуть в дупу - все видят куда привели ваши голосилки за наркомана,который мечтал заглянуть в глаз пуйла -все это на совести зесрани
показати весь коментар
23.02.2022 14:40 Відповісти
Зесрань виновата,что кацапы зашли на те территории,что им сдал Пэтя с Турчиновым? Ну-ну.Хз кого там в дупу засунут,а народ этих типков уже засунул
показати весь коментар
23.02.2022 15:02 Відповісти
А сыновья депутатов в ВР ?
показати весь коментар
23.02.2022 10:56 Відповісти
А ти гадаєш депутатів РФії сини на війні? Ніт. Навіщо цю маячню писати.... кацап чи дурко?
P. S. путин-*****.
Кацап - брехливьій раб *********** на швабре.
РФ- нацисска фашисская страна террорист.
**********&кацапи &рфія - ПНХ.
показати весь коментар
23.02.2022 11:18 Відповісти
Й без їх є кому дати пи#дюлей кацапам! Не сси .
показати весь коментар
23.02.2022 11:16 Відповісти
показати весь коментар
23.02.2022 10:40 Відповісти
Ти організовуєш частину з новобранців ?
показати весь коментар
23.02.2022 10:51 Відповісти
Саме в ЗСУ призивають 36 тисяч учасників АТО, в яких підписаний контракт з ЗСУ,
показати весь коментар
23.02.2022 10:53 Відповісти
Водночас, зазначили в ЗСУ, за призваними резервістами, згідно Закону України зберігатиметься робоче місце та середньомісячна заробітня плата. Джерело:

Средняя по стране или по табульке (которая у многих не больше 8ми оф) особенно в бизнесе?
показати весь коментар
23.02.2022 10:49 Відповісти
Ну як на такий коментар не вставити свої п"ять копійок ? Податкова завжди наголошувала - вимагайте виплати зарплати офіційно ...... а так пох яка вона там середня , чи по странє чи по палатє (( Нормальні роботодавці своїм мобілізованим працівникам без держави часто допомагають - від придбання амуніції , до допомоги родині.
показати весь коментар
23.02.2022 10:56 Відповісти


Ну як на такий коментар не вставити свої п"ять копійок ? Податкова завжди наголошувала - вимагайте виплати зарплати офіційно ...... а так пох яка вона там середня , чи по странє чи по палатє (( Нормальні роботодавці своїм мобілізованим працівникам без держави часто допомагають - від придбання амуніції , до допомоги родині.

Податкова она такая, только наголошуэ, а реалии таковы - работы толком нет, не хочешь - иди ищи другую (которой нет).
"Нормальные" сейчас такое могут позволить только те кто с бюджетом васьвась, либо все так же на серой % на 50. Не тянет сейчас уже никто, это не 14-18й, когда еще сальцо было на боках. Да и давайте чесно, ну оформлен работяга на 14-15к (задрал повыше, многие больше 12ти не получают) - налоги на руки сколько ? 11? большенство в свои выходные подрабатывают что бы вытянуть комуналку и питание семьи.А теперь как?
В новости нет НИЧЕГО, призвать призывают, ГДЕ освобождение от комуналки призывника, где льготы для семьи на период призыва, где страховка кормильца. А самое главное - своих призывают? Вот и получаем, новость есть, а заботы от гос. - НОЛЬ. Зато на себя любимых бабла не жалеют, а на армию урезают и не голосуют.
показати весь коментар
23.02.2022 11:11 Відповісти
Если ты ФОП, а не наемный работник в штате, то какое отношение государство имеет к твоему бизнесу? Речь о тех работниках, которые наняты в соответствии с нормами КЗОТ.
У ФОП 3 группы доход до 7 лямов, предлагаешь его потерю из бюджета компенсировать?
показати весь коментар
23.02.2022 11:20 Відповісти
Заробляєте ви "не набагато більше інших", а ось податки платите значно менші за інших. Тож і держава перед вами має значно менше зобов'язань за інших, які і ПДФО платять, і ЄСВ у відсотках від повного доходу, а не від мінімальної ЗП. Все справедливо. Хто вам заважав різницю в сплачуваних податках накопичувати саме на такий випадок - коли вас призовуть на службу?

Ви живете на жорстокій планеті. Тут задарма якщо щось і отримаєш, то це буде або якщо ти сам по собі недієздтатний (і то, не в кожній країні - наша ще дуже "соціальна", до речі), або ти сам по собі тварюка і "ходиш по головам".
показати весь коментар
23.02.2022 12:39 Відповісти
Порада: звільнення від податків на ФОП робиться за 5 хвилин шляхом подачі в кабінеті платника податків відповідної заяви. Не піднімаючись з дивана.

Повторюю: або ви працюєте "на дядю", платите (ви або за вас) купу податків - і маєте соц.пакет мінімум класу "аби не здохнути з голоду", або приймаєте на себе ВСІ ризики самостійності - оформлюєте ФОП, САМІ займаєтесь всіма питаннями власного забезпечення ВСИМ на ВСІ випадки життя (хоча і тут вам держава надає дармову освіту і частково дармове лікування).

Чи ви, оформлюючи ФОП, цього не розуміли?!? Якщо ні - то зверніться до психіатра - інфантилізм, зазвичай, звісно, лікується гривночкою, але і лікарі щось можуть у вашій голові змінити трішки.
показати весь коментар
23.02.2022 12:56 Відповісти
Вас безкоштовно народили (в справжніх кап.країнах це коштує десь біля $10000), вас безкоштовно лікували (в справжніх кап.країнах це коштує десь біля $5000 на день перебування в лікарні), вас безкоштовно навчали (в справжніх кап.країнах це коштує десь біля $5000 за семестр перебування в ВУЗ-і), вас безкоштовно все життя захищали від бандитів (в справжніх кап.країнах це коштує десь біля 45-55% податків з вашого доходу тільки прямих) тощо.

А тепер ви вирішили, що ви нікому нічого не винні, держава все ваше життя буй клала на вас і задумалися щодо пошуку ПМЖ за кордоном?

Вали нахєр, скиглій невдячний. Такі поци тільки про свої права та про те, що їм винна держава, знають і пам'ятають, а про свої обов'язки ніц не бажають ні знати, ні пам'ятати.
показати весь коментар
23.02.2022 14:39 Відповісти
Свиномат диванний, я з ЗСУ служив менше року назад звільнився. Не тобі чмо диванне розказувати мені про мої "обов'язки".
показати весь коментар
23.02.2022 14:43 Відповісти
Так сказали ж середньомісячна. Це ж не держава буде платити, а роботодавець. Тому середньомісячна працівника скоріш за все за півроку на його рабочому місці.
показати весь коментар
23.02.2022 11:07 Відповісти
Ваша середня ЗП на вашому місці роботи за відповідний період.

Якщо у вас ця цифра вам здається замалою, то це проблема ваших відносин з вашим роботодавцем. "табулька на 8к" - це гарантовано ваша особиста проблема. Вам зручно було не платити податків? Чого тепер скиглите?
показати весь коментар
23.02.2022 12:42 Відповісти
Зебуины идите лесом
показати весь коментар
23.02.2022 12:59 Відповісти
Нє, ви помилилися. Я - порохобот. А ви, якщо у вас "табулька на 8к гривень" - ідіот.
показати весь коментар
23.02.2022 14:42 Відповісти
что и следовало ожидеть, работники предприятий олигархов,бюджетники, сфера жкх,медики и пр.- идиоты по вашему. Где б вы были ,если б не они.
показати весь коментар
23.02.2022 14:55 Відповісти
Не перекручуйте. Якщо ваша реальна зп відрізняється від "табульки" - це ваш ідіотизм. Якщо ви готові працювати повний робочий день за 8к - це ваш ідіотизм.

І...так - люди в сфері ЖКХ, медики, бюджетники, які згодні за 8к "корячитись на дядю" - переважно ідіоти.

Якщо були б не згодні - отримували б інші гроші. Бо тільки ідіоти не об'єднуються в профспілки і не вимагають гідної зарплати. Тільки ідіоти не шукають собі більшої ЗП. Тільки ідіоти сидять на одному місці і скиглять "нема роботи", хоча в сусідньому селі/районі/місті/області - шукають робітників на в 2-3 рази більші зарплати.
показати весь коментар
23.02.2022 18:17 Відповісти
По сути это ответ, наряду с другими, на вчерашний "ультиматум" писюна. Главное успеть до нападения.
показати весь коментар
23.02.2022 10:50 Відповісти
Ну він же з британською толерантністю
показати весь коментар
23.02.2022 10:56 Відповісти
Пишіть сміло *********, тут за правду не банять.
показати весь коментар
23.02.2022 11:20 Відповісти
я якщо я не проходив військову службу і в мене довідка замість військового квитка з поміткою ( не має військової підготовки, обмежено здатний у військовий час ) не маю прописки і знятий з військового обліку вже три роки. То мені потрібно щось робити чи можна далі коменти строчити?
показати весь коментар
23.02.2022 10:52 Відповісти
Можна гроші скинути
показати весь коментар
23.02.2022 10:54 Відповісти
куди саме?
показати весь коментар
23.02.2022 10:54 Відповісти
Фонд "Повернись живим", наприклад!
показати весь коментар
23.02.2022 10:57 Відповісти
До військомату сходи, там підкажуть! Тили ще не відмінили, праці буде загорло усім!!!
показати весь коментар
23.02.2022 10:57 Відповісти
Можете вступити в територіальну оборону ( я не жартую, повірте).
показати весь коментар
23.02.2022 10:57 Відповісти
Порада слушна, але, аби туди потрапити, тре пройти 3 круги пекла з довідками тощо. Починаючи від атестатів/дипломів, закінчуючи всіма "правильними" документами з того таки комісаріату по місцю реєстрації і т.д. і т.п. Особисто я б пішов, але вже і вік мій 45+, і документами я не переймався ніколи (є тільки паспорт, ні дипломів, ні приписного, ні військового - хз де воно все)... Працював собі...
показати весь коментар
23.02.2022 13:00 Відповісти
якщо що - то ************ усі і у тилу і на передовій .. та навіть кацапів у ямах трамбувати не катком жеж
показати весь коментар
23.02.2022 10:58 Відповісти
"не маю прописки і знятий з військового обліку вже три роки" - це як , бомж ? Три роки тому існувала реєстрація за місцем проживання , так розумію що дії по її уникненню були обдуманими щоб влада не змогла знайти .... то чому тепер шелестіти про "що робити " ? - Стати на облік якщо цього душа прагне , або мовчки читати коментарі інших щоб не було скучно (((
показати весь коментар
23.02.2022 11:00 Відповісти
Знятий з обліку три роки тому щоб матір інвалід яка проживає одна, отримувала субсидію на двокімнатну квартиру, живу на зйомній хаті останніх 15ть років, довідка замість військового квитка була все життя, з 14го року жодного разу з військомату не приходили і нічого не присилали, працюю на удальонкє, необхідності отримувати прописку немає. Да, як бомж. Половина київських студентів та приїжжіх як бомжі
показати весь коментар
23.02.2022 11:05 Відповісти
Якраз усі київські студенти стоять на обліку у військоматі - їх без взяття на облік у гуртожиток не заселяють ; для субсидії перебування на військовому обліку не враховується - паспортний і військомат відокремлені структури що взаємодіють , якщо є бажання перебувати на військовому обліку - потрібно звернутися до військкомату за фактичною адресою проживання , згідно до твого коменту - на передову не заберуть , а у тилу можуть під час активної фази задіяти на допоміжних операціях типу рятувальних чи обслуговуючих
показати весь коментар
23.02.2022 11:12 Відповісти
Тоді стану на облік, мене через зняття з прописки з обліку як зняли так я і не відновлювався за логікою що до цього не цікавились мною значить буду діяти по совісті та по можливостям. Дякую за роз'яснення
показати весь коментар
23.02.2022 11:20 Відповісти
Знакомая ситуация, таких людей очень много. Не всем надо браться ща оружие, есть логистика, медицина, разные формы волонтерства. А хочешь воевать иди в добробат, там прописка не нужна, только контакт, чтоб ваш труп забрали, сорри). Кто хочет стране помочь найдет как.
показати весь коментар
23.02.2022 15:25 Відповісти
просто запитав тут бо впадло звонити в військомат
показати весь коментар
23.02.2022 11:08 Відповісти
А це вже від Вас залежить.
показати весь коментар
23.02.2022 11:08 Відповісти
У мене таке саме. Я в ТРО.
показати весь коментар
23.02.2022 12:06 Відповісти
під цей призов підлягають ті, хто підписав контракт на службу в резерві чи з числа всіх, звільнених в запас?
показати весь коментар
23.02.2022 10:53 Відповісти
Прийдуть з воєнкомату і все роскажуть,*********** по хатам ходити,хотя 90 відсотків ніколи не були на війні,але мають убд
показати весь коментар
23.02.2022 10:55 Відповісти
Це таки да , а дехто з воєнкоматівських ухитрився навіть інвалідність отримати загоряючи на пляжі (( , не скажу що всі такі , але талантів вистачає ((
показати весь коментар
23.02.2022 11:02 Відповісти
А скіки тих резервістів працюють нелегально і годують родину.І що їм тепер робити?Піпець держава потурбувалась.Ті хто сидів по кабаках і клубах знов будуть там сидіти,а ті хто пройшов шанці знов багнюку місити під обстрілами.
показати весь коментар
23.02.2022 10:55 Відповісти
Призванным резервистам будут платить зарплату военных, но если он где-то работал официально, то сохраняется средняя заработная плата. Молодые военные пенсионеры запаса (до 60 лет), ещё и пенсию получают. Знаю таких, были призваны по мобилизации получали пенсию, зарплату, и военную зарплату.
показати весь коментар
23.02.2022 12:48 Відповісти
Та найжирніші щури вже розбіглися!
показати весь коментар
23.02.2022 10:59 Відповісти
На найжирніших дія законів не поширюється , вони як не депутати то "госслужащі" які призову не підлягають , бо своїм великим крадівництвом приносять державі Україна "дуже вели користь" без якої та не може обійтися (((
показати весь коментар
23.02.2022 11:07 Відповісти
брехня....
показати весь коментар
23.02.2022 11:02 Відповісти
Даже сейчас "стадо негодяев" предлагает выделить на армию только 36 млрд. , а не 50. А на территориальную оборону только 1,5 миллиарда . Напомню, что бюджет конторы ДБР -2, 5 млрд. на прокуратуру 13,5. Украину Венедиктова защищать будет?
показати весь коментар
23.02.2022 10:58 Відповісти
Пусть прокуроров дбр тоже на передок отправляют
показати весь коментар
23.02.2022 11:07 Відповісти
90% тут же или сдадутся или дезертируют
показати весь коментар
23.02.2022 11:17 Відповісти
Я думаю, що Юзік, Лисий та Пікалов нашій армії не потрібні. Якось без них обійдемось. " Кротів" і в офісі на Банковій вистачає...
показати весь коментар
23.02.2022 11:14 Відповісти
почему же, пусть идут, будут патроны подавать, дежурить на посту .. хоть какая то от них польза будет..
показати весь коментар
23.02.2022 11:46 Відповісти
Пригодиться. Якось запхать з милом чи солідолом в танк і люки заварить.
показати весь коментар
23.02.2022 14:45 Відповісти
депутанов призывайте, этих 450 бездельников, пусть хоть окопы копают и подают патроны..
показати весь коментар
23.02.2022 11:43 Відповісти
Ага, киВа уже в очереди …
Ему как мышцы качать , так он здоров, а как страну защищать , так он контуженый .
И таких инвалидов в Раде - 450 штук.
показати весь коментар
23.02.2022 12:01 Відповісти
Я бы только окопы доверила и то
показати весь коментар
23.02.2022 15:50 Відповісти
правду кажучи - треба приймати адекватні заходи. застосувати військовий стан в країні. заборонити вивіз продуктів харчування за кордон. нам потрібна їжа і набої. в перші часи війни завжди гинуть необізнані і вороги .
показати весь коментар
23.02.2022 12:14 Відповісти
Юзики с лысыми 3,14...лами тоже в резерв сходят у квартальной мрази?
показати весь коментар
23.02.2022 12:24 Відповісти
Прямо парадокс якийсь - указ про призов резервістів ЗСУ видав той, хто ухилявся від армії чотири рази.
показати весь коментар
23.02.2022 12:47 Відповісти