6374 відвідувача онлайн

Екснардепка Гопко під час бомбардування Києва народила дитину

Екснардепка Гопко під час бомбардування Києва народила дитину

Минулої ночі 25 лютого, під час бомбардування, колишня народна депутатка Ганна Гопко народила дочку у пологовому будинку в Києві.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Гопко написала у Facebook.

Дівчинку назвали Міа. Лікарня, де приймали пологи, так описала обстановку у цей день: "Три попередження про небезпеку. З ранку артобстріл житлового кварталу по сусідству з лікарнею. Зараз, десь зовсім близько канонада... в приймальному - поранені..."

"Мія народилася цієї ночі в стресовій обстановці - бомбардування Києва. Її мама щаслива після цих складних пологів і негайно вирушає до укриття. Коли Путін вбиває українців, ми звертаємося до матерів у Росії та Білорусі із закликом протестувати проти війни Росії в Україні", - підсумувала Гопко.

Топ коментарі
+18
Хай росте щаслива у Вільній та Незалежній Україні і виросте такою ж патріоткою України,як і мама.
показати весь коментар
26.02.2022 03:28 Відповісти
+16
С Днем Рождения, Миа.
показати весь коментар
26.02.2022 03:32 Відповісти
+15
Чугунная сковородка в руках Украинки - оружие пострашнее Джавелина.
показати весь коментар
26.02.2022 03:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нашим женщинам по барабану с какой стороны каска надета у противника.
А гнев украинки это страшно !

PS Сам никак не решусь развестись : ))
показати весь коментар
26.02.2022 03:27 Відповісти
Чугунная сковородка в руках Украинки - оружие пострашнее Джавелина.
показати весь коментар
26.02.2022 03:31 Відповісти
ДОЧА ЭТО ГАРНО ГОВОРЯТ ДЕВОЧКИ К МИРУ ! ДАЙ ТО БОГ СЧАСТЬЯ МАМЕ РЕБЕНОЧКУ! МАЛЕЦЯ ПЕЧАЛЬНО ЧТО ПЕРВЫЕ ЧАСЫ ПОПАЛА В ТАКОЕ СТРАШНОЕ ПЕКЛО.. И все же уже почти 7 утра нам бы ночь продержаться.... да день простоять... понимаю еще много горя и всего такого впереди но кажется сегодня был РУБИКОН.. Украина его выдержала а вот Путину и Рашке кердык...
показати весь коментар
26.02.2022 06:55 Відповісти
Донька це файно.
У самого дві.
показати весь коментар
26.02.2022 03:28 Відповісти
Хай росте щаслива у Вільній та Незалежній Україні і виросте такою ж патріоткою України,як і мама.
показати весь коментар
26.02.2022 03:28 Відповісти
С Днем Рождения, Миа.
показати весь коментар
26.02.2022 03:32 Відповісти
Maks, davai spamitj vseh nuljovok za nepodtverzjdjonije teksti, uzhe zb skoljko feikov - sdelajem to chto mozhem, nuljovka -, jestj somnenije - v spam.
показати весь коментар
26.02.2022 03:42 Відповісти
Я думаю что в такой ситуации многие рожают. При чем досрочно...
показати весь коментар
26.02.2022 03:34 Відповісти
Метро Берестейская бой. Уже 30 минут
показати весь коментар
26.02.2022 03:40 Відповісти
Vsemu svojo vremja i jesli prihodit rebjonok, eto prosto prekrasno.
показати весь коментар
26.02.2022 03:40 Відповісти
Даже діти хочуть народиться швидше, щоб вбивати окупантів
показати весь коментар
26.02.2022 03:57 Відповісти
расти счастивой и не кохайся з москалями
показати весь коментар
26.02.2022 03:58 Відповісти
А сколько ещё действующих нардепов, особенно позажопников, родили во время обстрелов - это вообще секретная инфа
показати весь коментар
26.02.2022 04:24 Відповісти
Ні-ні, це не так, вона просто написала у фейсбуці про цей випадок! Перегляньте її свіжіший допис на фейсбуці, де вона спростовує.
показати весь коментар
26.02.2022 04:51 Відповісти
Да, в это критическое время это самая важная новость . Я поздравляю ГОПКО
показати весь коментар
26.02.2022 05:11 Відповісти
Гарне імя Мрія а був би хлопчик назвали би Руслан
показати весь коментар
26.02.2022 07:53 Відповісти
Мія з Днем народження!
показати весь коментар
26.02.2022 08:54 Відповісти