7620 відвідувачів онлайн

Туреччина вперше відкрито назвала напад РФ на Україну війною

Туреччина вперше відкрито назвала напад РФ на Україну війною

Туреччина назвала вторгнення Росії в Україну в неділю, 27 лютого, війною - це зміна риторики, яка може прокласти шлях до обмеження російського морського проходу до Чорного моря.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Reuters.

Відповідно до Конвенції Монтре 1936 року Туреччина контролює протоки Дарданелли і Босфор, які з’єднують Середземне і Чорне моря, і може обмежити прохід військових кораблів під час війни або в разі загрози.

Урівноважуючи свої західні зобов’язання та тісні зв’язки з Москвою, Анкара заявила, що російський напад є неприйнятним, але до неділі не описувала ситуацію як війну.

"На четвертий день війни в Україні ми повторюємо заклик президента Ердогана до негайного припинення російських атак і початку переговорів про припинення вогню", - написав у Twitter речник президента Ібрагім Калін.

Фахреттін Алтун, директор з комунікацій Туреччини, сказав, що "ми є свідками чергової війни в нашому регіоні" і повторив пропозицію Ердогана стати посередником.

Раніше Київ звернувся до Анкари з проханням блокувати подальший прохід російським військовим кораблям до Чорного моря, з якого Москва здійснила одне зі своїх вторгнень на південне узбережжя України.

Топ коментарі
+16
Сейчас под Осипенко - село за Бердянском в сторону Мариуполя наши с вертолетов расху..рили колону и вроде десант выкинули
показати весь коментар
27.02.2022 14:17 Відповісти
+10
таку писанину найшов в Твітері що ⚡️⚡️⚡️Повідомив Пісков, що Путін десь зник, начебто не виходить не звʼязок що проісходіт?)
показати весь коментар
27.02.2022 14:16 Відповісти
+7
Когда заблокируют турецкие проливы для прохода кораблей оккупантов???
показати весь коментар
27.02.2022 14:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Когда заблокируют турецкие проливы для прохода кораблей оккупантов???
показати весь коментар
27.02.2022 14:14 Відповісти
К сожалению, закроют, когда война закончится. Это надо было закрывать "вчера", а сейчас, там уже полный комплект.
показати весь коментар
27.02.2022 14:28 Відповісти
уже
показати весь коментар
27.02.2022 14:58 Відповісти
таку писанину найшов в Твітері що ⚡️⚡️⚡️Повідомив Пісков, що Путін десь зник, начебто не виходить не звʼязок що проісходіт?)
показати весь коментар
27.02.2022 14:16 Відповісти
крыса в углу
показати весь коментар
27.02.2022 14:18 Відповісти
а может как алоизыч - травит детей, собак, стреляет гимнастку и ест ядЪ
показати весь коментар
27.02.2022 14:20 Відповісти
Может окружение ему уже лапти сплело? Поскорей бы.
показати весь коментар
27.02.2022 14:28 Відповісти
У Твітері усіляку ***** часто пишуть.

Може він за шваброю заховався.
показати весь коментар
27.02.2022 14:30 Відповісти
Сейчас под Осипенко - село за Бердянском в сторону Мариуполя наши с вертолетов расху..рили колону и вроде десант выкинули
показати весь коментар
27.02.2022 14:17 Відповісти
Рашку ни одна страна не поддерживает, не знаю, на что они надеются, рано или поздно будет международный трибунал и срока давности такие преступления не имеют, всех организаторов и исполнителей будут преследовать до самой их смерти.
показати весь коментар
27.02.2022 14:18 Відповісти
ТИТИШОмля

а стеренький Скрудж дядя байден об этом знает? а для Запада еще-еще не война? а шо тогда?
показати весь коментар
27.02.2022 14:18 Відповісти
Боится ракет. Турки может уже и тут, в виде джентельменов удачи
показати весь коментар
27.02.2022 14:19 Відповісти
Ви вже бачили пост баскова в інстаграмі, де він підтримав війну?

Ясно, що йому просто заплатили, щоб він опублікував ту статтю. Він би сам таке не написав, він так в політиці не розбирається, і не знає які там де компанії проводило нато.

Просто, коли диктатор починає воєнну компанію - йому потрібні знаменитості, які підтримали б цю компанію. Тому що це добре на народ впливає. Почали шукати знаменитостей, які б на це погодились. знайшли баскова.

басков 5 разів давав концерти в кремлі. не здивуюсь, якщо сам путін його попросив опублікувати ту статтю.

https://www.instagram.com/p/CaZWHB8sQ-d/
показати весь коментар
27.02.2022 14:21 Відповісти
$20 is $20......
показати весь коментар
27.02.2022 14:26 Відповісти
ВНЕЗАПНО!!! Срочная новость. Российская попса скажет всё, что ей скажут сказать. Никогда такого не было - и вот опять.
показати весь коментар
27.02.2022 14:28 Відповісти
Ну помнится что ему часы дарил Кадыров

И там намекали что у них особые отношение

Так что и платить не надо
показати весь коментар
27.02.2022 14:53 Відповісти
https://t.me/operativnoZSU Оперативний ЗСУ
Увага, увага, увага

В Білорусі грузяться літаки з десантом, планується висадка в урядовому кварталі. Це не прикол. По закритим каналам дайте знати всім ТрОшникам та іншим, збивати, поки теліпатися будуть в повітрі
Отримано 13.47

https://t.me/operativnoZSU
https://t.me/operativnoZSU @operativnoZSU
показати весь коментар
27.02.2022 14:25 Відповісти
Шось в мене відчуття шо турки доєднаються к ізбієнію русні і бульбешей






показати весь коментар
27.02.2022 14:33 Відповісти
В Украине создали сайт с данными пленных и ликвидированных военных РФ. Бои за Харьков
https://youtu.be/iC1wM9bWorY
показати весь коментар
27.02.2022 14:37 Відповісти
ацу,цензор...а чего это как ваш сайт открыть,то проходит проверка браузера,с какого бодуна?
показати весь коментар
27.02.2022 14:56 Відповісти