6998 відвідувачів онлайн

Україна не отримала від переговорів з РФ бажаного результату, - Зеленський

Україна не отримала від переговорів з РФ бажаного результату, - Зеленський

Україна поки що не отримала від переговорів з РФ бажаного результату. Окрім того, було видно синхронізацію обстрілів з переговорним процесом.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні увечері, 28 лютого, інформує Цензор.НЕТ.

"Поки що у нас немає такого результату, який ми хотіли б отримати. Росія заявила свої позиції, від нас прозвучали зустрічні пункти – щоб завершити війну. Деякі сигнали ми отримали. Коли делегація повернеться до Києва, проаналізуємо почуте і тоді визначатимемося, як переходити до другому раунду переговорів", - сказав Зеленський.

На його думку, було видно синхронізацію обстрілів з переговорним процесом.

"Я вважаю, що у такий нехитрий спосіб Росія намагається тиснути. Не втрачайте часу. Таку тактику ми не сприймаємо", - зазначив президент.

Топ коментарі
+54
І чому я не здивований? З цими ублюдками немає про що говорити...
показати весь коментар
01.03.2022 00:24 Відповісти
+48
Рядовые украинцы начали масштабное сопротивление российским оккупационной войскам, которые осуществили вторжение на территорию Украины. В социальных сетях активно распространяется видео, на котором пассажиры легкового автомобиля забросали российскую бронетехнику коктейлями Молотова прямо во время движения.

На опубликованных кадрах украинцы обгоняют колонну российской бронетехники и бросают две бутылки с зажигательной смесью в российскую БМП. Процесс атаки снимал на камеру мобильного телефона водитель машины, выкрикивая оскорбления в адрес российских оккупационных войск. Смелость и отвага рядовых украинцев вызвали восторг и восхищение у пользователей соцсетей, которые отмечают начало формирования настоящего партизанского движения сопротивления российской оккупации. "Смелые украинцы забрасывают технику оккупанта коктейлями Молотова прямо из своих машин", "Это просто невероятно!" "Не думал, что украинцы настолько крутые", "А что вы хотите, они защищают родину, мощно!" - пишут иностранные пользователи соцсетей.
показати весь коментар
01.03.2022 00:27 Відповісти
+46
Прошу звернути увагу, я не кажу, що не варто з ними вести перемовини, просто треба на них іти і казати "руські переговорники - ідіть *****! Крим наш, Донбас наш і ви всі ***** з України. Це крок 1. Крок 2 - репарації і т.п."
показати весь коментар
01.03.2022 00:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І чому я не здивований? З цими ублюдками немає про що говорити...
показати весь коментар
01.03.2022 00:24 Відповісти
Прошу звернути увагу, я не кажу, що не варто з ними вести перемовини, просто треба на них іти і казати "руські переговорники - ідіть *****! Крим наш, Донбас наш і ви всі ***** з України. Це крок 1. Крок 2 - репарації і т.п."
показати весь коментар
01.03.2022 00:26 Відповісти
К огромному сожалению, отказ от заведомо бесплотных переговоров - это вода на мельницу немногих оставшихся явных и многочисленных, залегших пока на дно "путинферштееров" на Западе. Мол, видите, украинцы сами не хотят решать проблему мирным путем.

Для внутренней ватной пропаганды в РФ сейчас любой ответ Украины сойдет и будет интерпретирован совершенно одинаковым образом. "Укро*** согласились на переговоры, это сигнал, что их пора добивать". "Укро*** отказались от переговоров, это сигнал, что их пора добивать" .

Главное учесть предыдущий опыт и не делать никаких пауз и послаблений в обороне, а тем более, в контратаке, если для нее появится возможность, в расчете на возможное изменение ситуации по результатам встречи. Российская армия, прямая наследница и верная ученица монгольской орды по части военно-политической стратегии, с вероятностью 100% будет использовать такие моменты, даже получасовые, для перегруппировки сил и нанесения новых вероломных ударов.
показати весь коментар
01.03.2022 09:34 Відповісти
Треба офіційно звернутись до ВООЗ з вимогою зібрати консиліум ведучих психіатрів Світу для визначенням точного діагнозу психічно хворого-виродка Путіна, який знищує Україну і веде Світ до Третьої Світової Війни!!!
показати весь коментар
01.03.2022 09:45 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=40WD9RDAMVc Колискова для ворога
показати весь коментар
01.03.2022 00:24 Відповісти
"Ти ж хотів землі цієї, то ж тепер змішайся з нею..."
показати весь коментар
01.03.2022 00:31 Відповісти
Блин, а какого было перед Джонсоном отмораживаться, насчет переломного момента сегодня...
показати весь коментар
01.03.2022 00:25 Відповісти
Все як завжди у ЗЕлених - попонтувалися для своїх прихильників та всралися публічно.
показати весь коментар
01.03.2022 00:34 Відповісти
показати весь коментар
01.03.2022 00:26 Відповісти
извините, но мне придется это украсть
показати весь коментар
01.03.2022 01:19 Відповісти
На переговорах первым пунктом должен быть хит пограничников с о.Змеиный .
показати весь коментар
01.03.2022 00:26 Відповісти
Рядовые украинцы начали масштабное сопротивление российским оккупационной войскам, которые осуществили вторжение на территорию Украины. В социальных сетях активно распространяется видео, на котором пассажиры легкового автомобиля забросали российскую бронетехнику коктейлями Молотова прямо во время движения.

На опубликованных кадрах украинцы обгоняют колонну российской бронетехники и бросают две бутылки с зажигательной смесью в российскую БМП. Процесс атаки снимал на камеру мобильного телефона водитель машины, выкрикивая оскорбления в адрес российских оккупационных войск. Смелость и отвага рядовых украинцев вызвали восторг и восхищение у пользователей соцсетей, которые отмечают начало формирования настоящего партизанского движения сопротивления российской оккупации. "Смелые украинцы забрасывают технику оккупанта коктейлями Молотова прямо из своих машин", "Это просто невероятно!" "Не думал, что украинцы настолько крутые", "А что вы хотите, они защищают родину, мощно!" - пишут иностранные пользователи соцсетей.
показати весь коментар
01.03.2022 00:27 Відповісти
Це просто жесть!!! І то дівчина, блондинка підсмалила!!!
показати весь коментар
01.03.2022 00:28 Відповісти
блондинки, они такие...
показати весь коментар
01.03.2022 00:30 Відповісти
...да, блондинки они так-И-Е, с лаптемордыми разбираются по своему сценарию:
показати весь коментар
01.03.2022 00:45 Відповісти
показати весь коментар
01.03.2022 01:15 Відповісти
вот он, этот видос:
https://twitter.com/i/status/1498381709502472197
показати весь коментар
01.03.2022 01:23 Відповісти
видос забавный говорят в колонне а тут я так понимаю подбитый тащат трактором, наверно цыгане опять сперли, патриаотизм это хорошо но совсем откровенный бред то не надо выкладывать, за границей посмотрят потом реальным видео не будут верить.
показати весь коментар
01.03.2022 09:22 Відповісти
похер - оккупант должен гореть.....
показати весь коментар
01.03.2022 10:51 Відповісти
согласен, но тут явная постанова, так и своих можно сжечь
показати весь коментар
01.03.2022 11:37 Відповісти
І це 3 години треба було там Агрохімію тримати без бананів??
показати весь коментар
01.03.2022 00:27 Відповісти
Він дуже кумедно пляше. Може навіть "камарінскава" чи "йаблочко".
показати весь коментар
01.03.2022 00:31 Відповісти
та цілих пять годин танцював, весь репертуар витанцював.
показати весь коментар
01.03.2022 01:18 Відповісти
Які можуть бути перемовини з тими хто прийшов тебе знищити.
показати весь коментар
01.03.2022 00:28 Відповісти
ЩАС ГРАДЫ ОРКОВ ******* ПОД ХЕРСОНОМ
показати весь коментар
01.03.2022 00:28 Відповісти
Хм... Дуже дивно.

Чомусь всі навіть дуже далекі від політики українці це розуміли ще до переговорів, а ЗЕлені, як завжди.
показати весь коментар
01.03.2022 00:29 Відповісти
***, если бы мы отказались от переговоров , то сразу бы ********* волать начал ,что Украина не хочет мира , результат переговоров был известен всем
показати весь коментар
01.03.2022 01:12 Відповісти
Або тупе або рашисст - провокатор.
показати весь коментар
01.03.2022 01:24 Відповісти
Україна має право оборонятись і звільняти свої захоплені території. Мир може бути лише після деокупації і припинення агресії ворога
показати весь коментар
01.03.2022 09:35 Відповісти
похоже пока не готов сказать рузкэ корабль,идинахуй...мож просто резину тянет?
показати весь коментар
01.03.2022 00:30 Відповісти
А під час перемовин , орки фігачили по Києву , що в мене вікна чуть не повилітали , отож про що можна говорити ?

Рашист путлєр погодиться тільки на повну капітуляцію Украіни !

показати весь коментар
01.03.2022 00:32 Відповісти
вот что получили лаптемордые твари:
показати весь коментар
01.03.2022 00:38 Відповісти
Зеленский должен обратится к Китаю за допомогою...
показати весь коментар
01.03.2022 00:41 Відповісти
Открыть второй фронт? Раз уж ***** со своими холопами так рьяно повторяет гитлера
показати весь коментар
01.03.2022 00:44 Відповісти
Пожалуй впервые полностью одобряю дейсвия и слова Зеленского.
показати весь коментар
01.03.2022 00:43 Відповісти
Вірити потрібно не словам , а справам
показати весь коментар
01.03.2022 00:46 Відповісти
И не петь дифирамбы с осанной . Сделал дело - гуляй смело.
показати весь коментар
01.03.2022 00:49 Відповісти
Да, он проявляет себя очень достойно - не ожидал.
показати весь коментар
01.03.2022 01:07 Відповісти
ЗЕ своим отношением к армии, к закупкам новой техники, к союзникам Украины за три года практически угробил оборонноспособность, оно обворовывало 3 года для своего "Великого крадівництва.
Это оно привело к такому результату, что практичеси нет современного ПВО, что нечем закрыть море (ПКР «Нептун»), нечем долбить тылы противника (ОТРК "Грім-2", РСЗО «Ольха»/«Ольха-М» ) и куча других разработок.
Теперпь оно пиарастится на войне. Опять видосики снимает.
показати весь коментар
01.03.2022 06:01 Відповісти
Он так угробил обороноспособность Украины, что она наностит рашистским захватчикам поражение за поражением, чего не ожидали ни они, ни западные эксперты. Такой вот результат.
А его ответ на предложение американцев вывезти его из страны доказывает и его личное мужество. В такой ситуации любой байден, микрон или шольц не стали бы "пиарится" и сразу же согласились.

Судя по степени нынешней поддержки Зеленского во всех регионах Украины, большинство украинцев с моей оценкой согласны. Так что не надо выдавать свою личную неприязнь за действительность.
показати весь коментар
01.03.2022 10:21 Відповісти
Кто знает, выпустили уже грузины самолёт с добровольцами в Украину?
показати весь коментар
01.03.2022 01:09 Відповісти
та на хрена вони тут потрібні. Одного Гоги для того щоб виставити на позорище Бубу вистачило. Там потрібно з одеси висилати взад всіх лаврушників і їх посіпак, там на три батальони вистачить. Вони тільки в Грузії в законі.
показати весь коментар
01.03.2022 01:26 Відповісти
Люди ЗАВЖДИ Й УСЮДИ КИДАЙТЕ У СПАМ КРИТИКАНІВ. НЕ ЧАС. У СПАМІ ЇХ МОДЕРАТОР ШВИДШЕ ЗНАЙДЕ. РАШИИСТОВ МЕРЗОТНЕ ФСБ СІЄ РОЗБРАТ ПІД ВИГЛЯДОМ УКРАЇНЦІВ У ЧАТАХ. КРИТИКАН - ИДИНАХУЙ.
показати весь коментар
01.03.2022 01:28 Відповісти
Ні, замість того, щоб кидати спам критиків "найвеличнішого", краще зразу кидати в спам "осанни" зеботів "найвеличнішому".
Ок, нехай злобні та емоційні нападки зайві зараз, їх ще можна, але без критики немає обговорення!
Кілька днів ЗЕботи переймаються не війною, але тільки пропиханням нарративу, що все, що добре, відбувається - завдяки "найвеличнішому в голактиці лідеру".
Це хворе. Бачите - зразу в спам.
показати весь коментар
01.03.2022 08:42 Відповісти
До речі, а як там "реформатор" поживає, щось нічого від Арахамії і Шибуніна ніяких новин не чути
показати весь коментар
01.03.2022 01:28 Відповісти
У России почти не осталось времени на спасение, если в течении ближайших нескольких дней они не уберутся из Украины, то начнётся необратимый процесс краха и распада вонючей империи.

Украина ещё может её спасти, предоставив зеленый коридор на выход.

У Украины может быть только одно условие - полное освобождение всех территорий включая Крым в короткий срок.
показати весь коментар
01.03.2022 01:37 Відповісти
І ще потрібно за їх рахунок відновити усі руйнування на нашій тереторії + виплата "неустойок" за неотримані можливі прибутки, втрачену можливість росту єкономіки країни, компенсацій за завдану матеріальну та моральну шкоду. Довічну виплату родичам загиблих і т.д.
показати весь коментар
01.03.2022 07:29 Відповісти
С террористами не ведут переговоры!
показати весь коментар
01.03.2022 01:42 Відповісти
Переговори України з козломордими.
1. Заберіть своїх бомжів з території нашої країни.
2 . Вивезіть трупаків
3. Ідіть накуй!
показати весь коментар
01.03.2022 01:42 Відповісти
Яка невдача, а був такий же вдалий дипломатичний(!) хід (точніше прогиб).
Цей гідрант просто геній!
показати весь коментар
01.03.2022 02:03 Відповісти
Вольфрамовый Джокер с мегастальными яйцами. Вот Тот Президент, которого я так долго ждал.
показати весь коментар
01.03.2022 02:34 Відповісти
Это ты о ком?
показати весь коментар
01.03.2022 06:03 Відповісти
В ПЕРЕГОВОРАХ ДОБАВТЕ ПУНКТ <ДЕПУТИНИЗАЦИЯ>
показати весь коментар
01.03.2022 03:19 Відповісти
на музыку «вставай страна огромная»

Вставай, народ Украинский,
На суверенный бой,
С безумной кликой Каинов,
С про-путинской бедой!
Не смог гадёныш выдержать
Свободы от себя,
Теперь нам надо выдюжить
Воюя и скорбя.

Он думает, что кто-нибудь
поверит в эту ложь:
про нациков, бандеровцев
и про Донбасс трындеж.
Заслал туда бандитствующих
Стрелковых, Моторол
И Урайну, гарну дивчину
Терзает мерзкий тролль.

Отжал он «их-там-нетами»
Наш полуостров Крым;
И сделал малороссию
Придатком сырьевым.
Страшит лет восемь Западом:
Кто верует - блажен.
Психозом стал он массовым
Для "поднятых с колен".

Кода ж солдат он тысячи
С ракетами прислал
Бомбить Одессу с Киевом,
Что б влезть на пьедестал,-
Тут Миру стало ясно, что
Совсем с ума сошёл
Обиженный историей,
Фашиствующий козёл.

Так крепче зубы стисните
Смелей ведь с нами бог!
Что для Украйны новый путь,
Для русских -- эпилог!
Стал на века отверженным
Кичливый "Русский Мир".
Украйны верные сыны,
Огонь из всех мортир!
Украйны верные сыны,
Спустите их в сортир!
показати весь коментар
01.03.2022 04:07 Відповісти
Ну, это было прощупывание позиций: на каких условиях Украина сдаваться готова (сдаваться, т.к. любой договор с Путиным не стоит ничего. От слова "совсем").
показати весь коментар
01.03.2022 06:14 Відповісти
Санкционный список должен возглавлять самый одиозный олигарх Абрамович, главный кошелек Ельцина и Путина. Но этого нет. Почему? Да потому, что вся история с никому не нужными переговорами с врагом и придумана, чтобы вывести Абрамовича из-под удара санкций: он же теперь великий переговорщик, член делегации, и тем самым, якобы, его активы трогать нельзя... Вот это все работа международной еврейской мафии.
показати весь коментар
01.03.2022 06:23 Відповісти
*******, урод. Евреи - добровольцы воюют за Украину. Абрамович- отдельно, евреи- отдельно. Кстати, вы Президентом Украины еврея сами выбрали.
показати весь коментар
01.03.2022 07:25 Відповісти
Не треба розслаблятись... за зеленню, та не тільки, треба наглядати. Він може ще не отриману Перемогу зпаскудить....
показати весь коментар
01.03.2022 06:30 Відповісти
Ожидаемый зато получила.
показати весь коментар
01.03.2022 06:30 Відповісти
Держитесь крепко , граждане Независимой Украины! Весь цивилизованный мир - с вами! Слава Украине!
показати весь коментар
01.03.2022 07:26 Відповісти
Ми - проснулись. Якщо партизанити прийдеться, будемо партизанити. Але все путіноїдне щезне з України. Вчіть мову, і, можливо, українцями станете.
показати весь коментар
01.03.2022 09:12 Відповісти
Шановне товариство! Ну по-перше щиро висловлюю свої співчуття всім сім`ям та родинам заглиблих Українців по всім містам та селам нашої України за ці 6-ть днів повномаштабного вторгнення кацапських підерастів на нашу святу землю. По-друге про переговори: з точки зору хто та навіщо туди їхав - як я розумію наша делегація - за припиненням обстрілів та війни в Україні, а представники кремлівського педофіла - ***** за капітуляцією України. Тому який може бути результат від цих "посиділок". Треба перестати накінець вірити в Діда Мороза, перестати всі перемовини з орками та мокшами та перейти до активних дій по знищенню загарбників. Чим більше їх знищити то буде краще в світі жити. І от у мене особисто декілька питаннь до Зе-президента: то у тебе синку пропало вже бажання заглянути ***** туди куди ти хотів йому заглянути, чи ще ні? Друге - чи не пора розбомбити всі лагері на території ерефі де базувались та базується армія орків? Війна не може відбуватись тільки в Україні, а треба їм нанести бомбових ударів із Байрактарів, так щоб їхне сране ПВО не бачило їх та немогло б їх збити. І останне - так що ти там розказував українцям, що немає ніякої загрози вторгнення орків в Україну та про шашлики? Тобі не здається, що американська розвідка була на 100% права та видавала тобі достовірну інформацію про загрозу нападу орків на Україну? То може треба вибачитись перед Українцями за свою недалекоглядність та відсутність розуміння як верховного головнокомандуючого як захищати Україну? Бажаю здоров`я всім нашим захисникам, стійкості та наснаги у знищенні ворогів України! Слава Україні!!! Героям слава!!! Смерть ворогам Україні !!!
показати весь коментар
01.03.2022 09:32 Відповісти