11688 відвідувачів онлайн
60 870 65

Путін може піти на подальшу ескалацію в Україні, - розвідка США

Про це заявили керівники розвідувальної спільноти США, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Голос Америки".

"Наші аналітики вважають, що Путіна навряд чи зупинять такі невдачі і що він може піти на ескалацію, подвоївши свої зусилля, щоб добитись обеззброєння України", – сказала директорка національної розвідки Авріл Хейнс на щорічних слуханнях Комітету з розвідки Палати представників з міжнародних загроз.

За словами Хейнс, за такої високої напруженості завжди існує ймовірність "ненавмисної ескалації". Вона констатувала, що аналітики у розвідспільноті не помітили змін у ядерній політиці Росії, крім тих, що були виявлені під час колишніх міжнародних криз.

"Ми також не спостерігали змін позиції (Москви в) ядерній (сфері)… що виходять за межі того, що ми бачили насамперед у моменти підвищеної напруженості", – сказала Хейнс.

"Я думаю, що Путін зараз злий і засмучений. Він, ймовірно, подвоїть ставку і намагатиметься роздавити українську армію, не звертаючи уваги на жертви серед цивільного населення", – сказав директор ЦРУ Вільям Бернс. Він зазначив, що США активно обмінюються розвідданими з Україною.

Бернс також констатував, що він і аналітики ЦРУ не бачать, як Путін може досягти своєї мети – захопити Київ та замінити уряд Володимира Зеленського промосковським маріонетковим керівництвом.

За словами голови Розвідуправління Міноборони генерала Скотта Беррієра, за попередніми оцінками, на сьогоднішній день кількість загиблих під час вторгнення в Україну російських військовослужбовців могла становити від 2000 до 4000.

Топ коментарі
+41
Пуйло біситься, бо воно вмирає.
Скільки життів забере за собою та кривава падлюка.
показати весь коментар
09.03.2022 07:39 Відповісти
+25
Коротко

.

Мордор та ***** повинен бути знищений. Крапка.

.
Слава нації
Смерть москалям.
показати весь коментар
09.03.2022 07:37 Відповісти
+24
Багато наївних вважають що раха завтра після завтра забереться з України. Для рахи навіть півмільйона вбитих орків це ніщо. Зверніть увагу на розмови полонених орків зі своїми дружинами і мамами - їхні самки радять їм залишатись в Україні, бо спецом чекають на похоронні відшкодування.
показати весь коментар
09.03.2022 07:43 Відповісти

Завантаження...