9392 відвідувача онлайн
16 896 18

Україна отримала "зелене світло" для членства в ЄС, - прем'єрка Естонії Каллас

Україна отримала "зелене світло" для членства в ЄС, - прем'єрка Естонії Каллас

Лідери ЄС надали дуже чітке доручення Єврокомісії започаткувати процес розгляду заявки України на членство в ЄС, що означає "зелене світло" у просуванні держави до цієї мети.

Таке переконання сьогодні у Версалі (Франція) перед початком другого дня неформального європейського саміту висловила прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Це дуже позитивний сигнал. Ми досягли згоди навколо чіткого шляху для України до Європейського Союзу. Це дуже технічне рішення, яке означає, що всі правові питання мають бути дотримані. Але Єврокомісія отримала завдання просуватися у цьому процесі, що є дуже важливим. Я задоволена результатом. Це зелене світло для України. Зрозуміло, що ми маємо надати Україні надію у ці дуже темні часи", - сказала керівниця уряду Естонії.

Вона зауважила, що більш швидкий шлях до членства є навряд чи можливим, коли в країні триває війна. Але всі країни-члени усвідомлюють, що лише виграють від присутності більш заможної, більш стабільної України, що керується верховенством права.

"Це забере певний час, але всі залучені сторони готові здійснити всі необхідні кроки що швидше", - додала Кая Каллас.

Вона наголосила, що лідери ЄС мають бути чесними перед громадянами та платниками податків у тому, що попереду всіх чекають важкі часи, оскільки війна в Україні триває, і в самих країнах ЄС виникають складні питання щодо енергетики та безпеки.

"Сьогодні ми продовжимо обговорювати питання оборони й енергетики. Все змінилося після 24 лютого, і ми маємо повернутися до основ, як ми будемо співпрацювати в обороні на європейському рівні, чи будемо закупляти спільні спроможності, що є надто коштовним для кожної окремої країни, щоб робити це самотужки… Має бути встановлений мінімум у 2 відсотки на оборонні витрати у бюджетах країн-членів. Це є важливим не лише для країн, що мають спільний кордон з Росією, але для всієї Європи. Ми є більш сильними, коли кожна наша армія є сильною", - підкреслила прем’єр-міністр Естонії.

Топ коментарі
+6
Отбиться нужно.Остальное потом.
показати весь коментар
11.03.2022 16:38 Відповісти
+5
Поживемо - побачимо.
показати весь коментар
11.03.2022 16:32 Відповісти
+5
Уверен, евроозабоченцы будут тянуть резину как можно дольше. Очень сомневаюсь в их искренних намерениях принять нашу страну в ЕС. Скорее это они так, на фоне войны вытянули очередную морковку перед нами. Типа услуги нам делают, как компенсацию за то, что защищаем ихние разжиревшие задницы. Искренни только страны Балтии и Польша.
показати весь коментар
11.03.2022 16:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поживемо - побачимо.
показати весь коментар
11.03.2022 16:32 Відповісти
Дай-то Боже! Хоч років через 10 наші діти і онуки будуть у сім'ї європейських народів.
показати весь коментар
11.03.2022 16:34 Відповісти
Уверен, евроозабоченцы будут тянуть резину как можно дольше. Очень сомневаюсь в их искренних намерениях принять нашу страну в ЕС. Скорее это они так, на фоне войны вытянули очередную морковку перед нами. Типа услуги нам делают, как компенсацию за то, что защищаем ихние разжиревшие задницы. Искренни только страны Балтии и Польша.
показати весь коментар
11.03.2022 16:37 Відповісти
Та ні, вони просто знають, як ДБР вміє знімати клістрони з радарів, котрі стоять на бойовому чергуванні. Ну і інші веселі історії-95.
показати весь коментар
11.03.2022 16:45 Відповісти
Отбиться нужно.Остальное потом.
показати весь коментар
11.03.2022 16:38 Відповісти
А Макароша застерігав, що рано приймати Украину... яке ж сцикливе.
показати весь коментар
11.03.2022 16:39 Відповісти
У нього вибори попереду. Ждун сраний.
показати весь коментар
11.03.2022 16:45 Відповісти
P.S. "Як я ненавиджу оту всю русню!!! Виїхали із Криму у 2014-му, жили де прийдеться, купили квартиру, доробили ремонт, і майже року у ній не пожили. Ця руська хйня і сюди прийшла, розбомбили вщент усе((( Суки, хай прокляті будуть усі ваші нащадки до 10 коліна!!!", - https://crimeaua1.wordpress.com/2022/03/11/povnomasshtabne-vtorgnennya-rosiyi-vipusk-15-za-11-03-2022-hay-proklyati-budut-usi-vashi-naschadki-do-10-kolina/ написала кримчанка.
показати весь коментар
11.03.2022 16:46 Відповісти
Я за Канадско Украинскую Федеративную Республику. ЕС=фуфло!
показати весь коментар
11.03.2022 16:46 Відповісти
То есть принципиальный вопрос уже решён. Хорошо, посмотрим что будет дальше.
показати весь коментар
11.03.2022 16:46 Відповісти
ну що там вирішене. нічого не прийняли по суті. одне балабольство. всякі німеччини знову заблокували все що тільки можна.
показати весь коментар
11.03.2022 18:16 Відповісти
Там видно будет. Тут бы от этой саранчи отбиться бы....
показати весь коментар
11.03.2022 18:21 Відповісти
Ну і слава Богу.
показати весь коментар
11.03.2022 16:49 Відповісти
Задолбал этот светофор...зелёный, красный, опять зелёный, вышел на перекрёсток ...****, опять красный и на тебя несётся разваливаясь и вихляя жёваной резиной грёбаный камаз с бухим в жопу кацапом за рулём. Тему с ЕС лучше забыть, пока там рулят фрицы и жаны. Не зря ВБ послала их в след русскому военному кораблю.
показати весь коментар
11.03.2022 17:04 Відповісти
"Це забере певний час, але всі залучені сторони готові здійснити всі необхідні кроки що швидше", - додала Кая Каллас. Писали би одразу шо можливо через 2-3-5 рокiв ато балаболять одне i теж та заявки одне одному подають