13621 відвідувач онлайн

До Німеччини прибули вже майже 123 тисячі біженців з України

До Німеччини прибули вже майже 123 тисячі біженців з України

За даними Міністерства внутрішніх справ Німеччини, від початку вторгнення російських військ в Україну, з 24 лютого, до Німеччини прибуло 122 837 українських біженців.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Deutsche Welle.

Загалом, за даними ООН, рятуючись від війни, Україну вже залишили понад 2,5 мільйона людей, із них до Польщі виїхали - понад 1,5 млн.

За даними управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ ООН) на 13:00 за Києвом 10 березня, загалом військовий наступ Росії на Україну змусив 2 млн 473,43 тис. людей за 15 днів війни залишити країну у пошуках безпеки, захисту та допомоги.

Управління уточнює, що на частку українсько-польського кордону припало 60,6% усіх біженців, тоді як Угорщина прийняла 225,05 тис., Словаччина - 176,09 тис., Молдова - 104,93 тис., Румунія (дані на 8 березня) - 84,67 тис., інші європейські країни (дані на 9 березня) - 258,84 тис.

Топ коментарі
+6
показати весь коментар
12.03.2022 17:38 Відповісти
+2
А русские гандоны митингуют в Германии против беженцев - украинцев.
Наваляйте им там!
показати весь коментар
12.03.2022 17:36 Відповісти
+2
Поки Україна воює, а Польща нам допомагає - Німеччина далі прекрасно торгує з Росією, в обхід санкцій, тисячами фур і залізницею перевозячи товари і харчі через Білорусію в Москву. Берлін вирішив повернути борг за 1933-41 рр., коли Сталін так само підтримував Гітлера?!
https://twitter.com/V_Omelyan/status/1502624793971118083
показати весь коментар
12.03.2022 17:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це на роки...
Рашка має бути знищена як держава, а нація-Z денацифікована.
показати весь коментар
12.03.2022 17:36 Відповісти
А русские гандоны митингуют в Германии против беженцев - украинцев.
Наваляйте им там!
показати весь коментар
12.03.2022 17:36 Відповісти
Таких выгоняют с работы
показати весь коментар
12.03.2022 17:39 Відповісти
Всем россиянцам начинают ограничивать банковские счета. Пришлось новенький немецкий паспорт пред'являть. Так и надо!
показати весь коментар
12.03.2022 17:48 Відповісти
Поки Україна воює, а Польща нам допомагає - Німеччина далі прекрасно торгує з Росією, в обхід санкцій, тисячами фур і залізницею перевозячи товари і харчі через Білорусію в Москву. Берлін вирішив повернути борг за 1933-41 рр., коли Сталін так само підтримував Гітлера?!
https://twitter.com/V_Omelyan/status/1502624793971118083
показати весь коментар
12.03.2022 17:36 Відповісти
показати весь коментар
12.03.2022 17:38 Відповісти
ганси та кацапи завжди продажні і завжди майже разом ...
показати весь коментар
12.03.2022 18:27 Відповісти
Тому що потрібно не в Польші засідати а їхати всім в Німеччину, мільйонами, щоб німці почали шевелитись!
показати весь коментар
12.03.2022 18:55 Відповісти
Чуєш п"дарочок маскальський, скоро тут розберемось з російськими вошами й я особисто приїду таких як ти гнид давити в Європі!
показати весь коментар
12.03.2022 19:44 Відповісти
Факт: в Германию приехали фальшивые беженцы. Это ловкие бабы из Львова, Ужгорода, Киева. В этих городах нет никакой опасности.
А вот Харьков, Херсон, Мариуполь - там фронт и война, но люди оттуда не так наглы и обеспеченны, чтоб доехать до Англии, Израиля и США и потребовать помощи и жилья.
К сожалению, Львов и Ужгород проявили себя как нечестные города, наводнив иные страны фальшивыми беженцами из глухих и безопасных сёл за 1100 км от фронта.
показати весь коментар
21.08.2022 14:46 Відповісти