13593 відвідувача онлайн
15 911 37

Ми не бачимо реалізації рішень стамбульських переговорів України і РФ, - глава МЗС Туреччини Чавушоглу

чавушоглу

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що турецька сторона не бачить реалізації рішень стамбульської зустрічі делегацій України та Росії. При цьому констатує, що деякі питання взагалі більше не піднімаються на переговорах.

За його словами, деякі питання, які піднімалися на переговорах раніше, вже не обговорюються, передає Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

"Дискусій про російську мову немає. Такі питання, як демілітаризація, зараз обговорюються відносно менше. Яким буде статус регіону Крим і Донбас? Приймати рішення будуть лідери", - зазначив Чавушоглу.

Він також додав, що Туреччина не бачить реалізації результатів стамбульських переговорів Україною і Росією.

Топ коментарі
+29
показати весь коментар
31.03.2022 11:42 Відповісти
+18
А чего вы от Параши ждали? Или от того, ЧТО там "представляло" Украину...
показати весь коментар
31.03.2022 11:39 Відповісти
+11
Посмотреть на "переговорщиков", типа арахамия & мединский, и все вопросы отпадают сами собой !
показати весь коментар
31.03.2022 11:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чего вы от Параши ждали? Или от того, ЧТО там "представляло" Украину...
показати весь коментар
31.03.2022 11:39 Відповісти
В следующий раз турки им такой "отель" предложат.
показати весь коментар
31.03.2022 11:45 Відповісти
Hotel "Ritz" ? послє посещения орків
показати весь коментар
31.03.2022 12:16 Відповісти
Переговоры будут реализованы когда каждая свинособака которая не сложит оружие будет уничтоженна !!! Все до единого
показати весь коментар
31.03.2022 13:06 Відповісти
У русни спросили - нужно ли продолжать военную спецоперацию в Украине - 95% из этих ублюдков высказались за продолжение спецоперации - https://www.youtube.com/watch?v=gV9rLzGL07g
показати весь коментар
31.03.2022 11:41 Відповісти
Там конченный зомбиленд. Это признают
российские журналисты (которые за Украину)
показати весь коментар
31.03.2022 11:46 Відповісти
Я думаю это признают все российские журналисты, включая тех, что кормят этих зомби.
показати весь коментар
31.03.2022 12:18 Відповісти
Это жуть! Очень мало мокшей замочило ВСУ!
показати весь коментар
31.03.2022 12:03 Відповісти
Не хочу говорить глупости, но что-то мне подсказывает Турция будет примазываться к Крыму, как переговорщик, вот 100%, будет влазить как *гарант* или что-то типо того, чтобы там им что-то перепало, плюшки для татар
показати весь коментар
31.03.2022 11:42 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2022 11:42 Відповісти
"хорошего руцкого в тепловизоре не видно"
показати весь коментар
31.03.2022 12:51 Відповісти
Они будут после победы Украины над рашей ..сейчас о чем то говорить ,очень рано…
показати весь коментар
31.03.2022 11:43 Відповісти
та ты шо??? боже какие эти западные политики идиоты
показати весь коментар
31.03.2022 11:44 Відповісти
і це найкраща новина на сьогодні
показати весь коментар
31.03.2022 11:46 Відповісти
Посмотреть на "переговорщиков", типа арахамия & мединский, и все вопросы отпадают сами собой !
показати весь коментар
31.03.2022 11:46 Відповісти
Чавошоглу , почекай. Або султан - ***** помре , або - Ішак помре.
А українці завжди будут при конях з гаслом «НА КОНЯ!
показати весь коментар
31.03.2022 11:47 Відповісти
висєр ні про що.
показати весь коментар
31.03.2022 11:48 Відповісти
А що, там були рішення?! На мою думку там просто було ППР(посидели, *********,разошлись)
показати весь коментар
31.03.2022 11:50 Відповісти
не пистите на турков, дипломаты диванные .. - от Турции самая большая ВП идёт в Укрину и турки в отличие от натовских бздюхов перекрыли сразу Босфор для ********* и куй на ***** они ложили побольше байденовского...
показати весь коментар
31.03.2022 11:57 Відповісти
Якби від них дійсно йшла така велика допомога, "байрактарами" наприклад, то техніки в кацапів вже б не залишилося.
показати весь коментар
31.03.2022 19:05 Відповісти
закрытие Босфора в первые дни войны -это стоит тысяч байрактаров, а то шо самая большая помощь по ВП то это неопровержимый факт...
З.Ы. точно . пляха , как я не догадался -турки ж должны были дать бесплатно хоть по байрактару на одну единицу рашистской брони...
показати весь коментар
31.03.2022 19:51 Відповісти
А хіба були досягнуті будь-які рішення?Рішення є тоді, коли підписаний обома сторонами документ.Чи ми чогось незначно?
показати весь коментар
31.03.2022 12:04 Відповісти
Слава Богу!
показати весь коментар
31.03.2022 12:07 Відповісти
Бо, якби на переговорах були дійсно українці, а не Арахамії з Єрмаками - то питання російської мови взагалі б жодного разу не прозвучало.
показати весь коментар
31.03.2022 12:17 Відповісти
А тим часом Франція відновлює видачу туристичних віз росіянам з 1 квітня. Про це сказано в повідомлені на сайті Генерального консульства Франції в москві https://ru.ambafrance.org/Vydacha-viz-ogranichena-opredelennym-kategoriyam-grazhdan

Гадаю, що довідка про участь в "операції" на Україні буде додатковим стимулом для видачі такої візи уйобкам. Особливою популярністью у свинособак будуть користуватися тури з відвідування Єлисейського палацу із засвідченням шанобливої поваги макрону під час його чергового сексу по телефону з кремлівським *уйлом. І звичайно, захоплення прекрасними формами та красою супутника по жизни (дружини) французького лідера.
показати весь коментар
31.03.2022 12:17 Відповісти
Засыпьте этих пи*оров письмами со своими пожеланиями



Пусть знают , как мы к этому относимся!
показати весь коментар
31.03.2022 12:25 Відповісти
що, мединський не виконує домовленостей??
Що це за перемовині двох клоунів-мединсікого та аріхамской??
показати весь коментар
31.03.2022 12:25 Відповісти
Не дуже розумію питання про демілітаризацію та російську мову, турки йдуть на ***
показати весь коментар
31.03.2022 12:37 Відповісти
І ця істота очолює переговорну групу від імені України. Ще раз по складах: не при-сут-ня, а о-чо-лю-є(!!!).
=======
[Переслано від Prozapas]
Арахамія до 24.02 - "Світові ЗМІ розповсюджують фейки. Хвиля про напад рф спаде за 2-3 тижні" (с)

Арахамія 29.03 - "Тема безпеки в Європі дала велику тріщину, вона не працює" (с)

Насправді "тріщіна" на голові Арахамії, але її чомусь не помічають.












2222



3 Comments

5 Shares


показати весь коментар
31.03.2022 12:46 Відповісти
не те місце для переговорів. Зустрічатися треба у Маріуполі
показати весь коментар
31.03.2022 12:49 Відповісти
А какое дело туркам. какие вопросы поднимаются? Почему их волнуют ультиматумы кацапии, а не наши условия?
показати весь коментар
31.03.2022 12:50 Відповісти
Падли османські лише наживаються на війні...
показати весь коментар
31.03.2022 12:57 Відповісти
Хитрожопые и продажные турки, только и пытаются что себе выгоду во всём извлечь. Санкции не приняли (чем и другие страны подстрекают), торговлю с рашкой только наращивают, тяжёлого и дополнительного вооружения нам не дали...
показати весь коментар
31.03.2022 13:06 Відповісти
Дали, передали, продали. Слова похожие, а смысл разный
показати весь коментар
31.03.2022 13:20 Відповісти
Ну-ну, суть то это не меняет, ведь турки подлизывают раше, чего только стоит фрагмент заявления турецкого руководства: «Санкции против России бесполезны. Вы только откладываете проблемы. Россия чувствует угрозу со стороны НАТО», поэтому необходимы «новые правила и принципы», чтобы и Россия, и Запад «чувствовали себя в безопасности».
показати весь коментар
31.03.2022 13:57 Відповісти
Переговори - димова завіса...